Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2012-06-30, 01:15
Autor Wiadomość
śliweczka13
[Usunięty]



  Wysłany:    jak wypromować bloga ?

Mam pytanie. Co mam zrobić żeby dużo osób wchodziło na mojego bloga?? :( :(

[ Komentarz dodany przez: Htsz: 11-10-2012, 03:28 ]
To jest wątek archiwalny. Jeżeli interesuje Cię temat promocji bloga, zaglądnij tu:
=> dział promocja bloga
=> Jak rozpowszechnić bloga?
=> Jak zdobyć czytelników?
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-05-28, 20:33   

Jak piszesz ciekawie i z sensem to ludzie rozpoznaja dobrego bloga i beda sobie nawzajem linki wysylac.
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Kamila 
Mephistopheles


Pomogła: 9 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 599
Miasto: Waldenburg

Wysłany: 2006-05-28, 21:36   

A jezeli pszesz nieciekawie i wciaz chcesz miec nabity licznik, to zainwestuj w reklame bloga, w napewno wpadnie klilku spamerow z tekstem "SłŁiIiiiiiIId BloGaSZek ! Fpatnii dOo mNie BóŚkA :******".
______________________________________________________
You'll Never Walk Alone
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-05-28, 22:09   

warto się jeszcze zastanowić w jakim celu mają wchdzić ? tak tylko zobaczyć i wyjść czy coś więcej. jeżeli to drugi to musisz zadbać o zawartość odpowiednią bloga, jak wspomniała Frozen np. pisać artykuły na ciekawe tematy.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
mur
[Usunięty]



Wysłany: 2006-05-28, 23:44   

ale możesz sobie pomóc ściągając na początek trochę ruchu.

zarejestruj sie w najwiekszej znanej mi tepliście blogów i napeno zaczniesz mieć dużo czytelników:

http://topblog.topka.pl
 
  podziel si� tym postem na:
czarzasta
[Usunięty]



Wysłany: 2006-05-30, 17:11   

albo jak napiszesz jakąś notkę (tu przydałoby się żeby była ciekawa) to wyślij link swojego bloga znajomym na gadu, ci co im się spodoba zostawią ci kometarz a jeśli sami mają bloga to zapewne mąją cie w linkach więc zawsze jest szansa że ktoś wejdzie (ja mam stałych czytaczy:D)

druga opcja bardziej dla ludzi których nie interesuje treść bloga tylko sama popularność to zgłoszanie się do maksymalnej ilości konkursów blogowych wtedy organizator takowego konkursu bedzie musiał wejść na twojego bloga i ew. zostawić wiadomość o dalszych etapach/wynikach

można jeszcze robić dużo spamu..czyli wchodzić na blogi i komentować byle co byle gdzie ale tego nie polecam bo to irytujące
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-05-30, 19:52   

czarzasta napisał/a:

można jeszcze robić dużo spamu..czyli wchodzić na blogi i komentować byle co byle gdzie ale tego nie polecam bo to irytujące
ja także nie polecam, unikaj także muzyczek, migających dollsów i napisów oraz pokemonowego pisma a także wnerwiających skryptów.

wybierz sobie interesującą według ciebie tematykę z otoczenia (blogi o zyciu to raczej nie temat na popularyzację, bo zazwyczaj bywają nudne, chyba, że ma się interesujące zycie i smykałkę do pisania), dobierz do tego czytelny szablon i zacznij lekką promocję...

czarzasta napisał/a:

wyślij link swojego bloga znajomym na gadu,
np tak jak opisała to czarzasta, ale pamiętaj, by nie robic tego nachalnie ;)

konkursy są zazwycaj pokemonowe, gdzie trzeba wklejać ogromniaste buttony, dlatego uważaj na ten sposób promocji ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Kamila 
Mephistopheles


Pomogła: 9 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 599
Miasto: Waldenburg

Wysłany: 2006-05-30, 22:10   

Nie rozumiem dlaczego tak bardzo zalezy Ci na popularnosci bloga. Kiedy robisz cos na sile, az emanuje sztucznoscia na 2 metry. Nie warto pisac pod publike, komentowac pod publike, rewizytowac i w ogole. To, ze ktos ze znajomych ma bloga, wcale nie znaczy ze ty musisz miec.Rob to co sprawia ci przyjemnosc, a jesli prowadzenie bloga nie dostarcza ci frajdy, to po co w ogole sie w to angazowac ? Zycie jest krotkie i pelne fascynujacych rzeczy ktore tylko czekaja na to zeby je odkryc.
______________________________________________________
You'll Never Walk Alone
 
  podziel si� tym postem na:
czarzasta
[Usunięty]



Wysłany: 2006-05-30, 22:21   

konkursy to tylko przykład który naprawde rozpowszechnia bloga ale zazwyczaj tylko chwilowo

tak naprawde to jeśli się pisze coś dobrego to czytelników zdobywa się z czasem

ja na blogu przeciętnie mam 20 komentarzy na notkę i to mi w zupełności wystarczy bo wiem że moje notki komentują ludzie którzy je naprawde przeczytali... jednak dzieje się tak dopiero od jakiegoś roku a prowadze przecież bloga od 2002 więc widać jakie robie postępy bardzo dobrze chociażby czytając archiwum :]
 
  podziel si� tym postem na:
mi3dzi4k
[Usunięty]



Wysłany: 2006-05-30, 22:38   

Można jeszcze zrobić swój mały buttonik i wymieniać się nim z innymi stronami, tylko, że wtedy może ci nie starczyć miejsca w menu jeśli chcesz współpracować z wieloma stronami. Pozatym nie wszytskie się na to godzą. Są jeszcze specjalne boty (bardzo denerwujące), które same losowo wyszukują numery gadu gadu i wysyłają wpisaną przez ciebie wiad. Np. Wejdz na mojego bloga i tu adres.....ale sam tego nie polecam.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-05-30, 22:38   

a ja odwrotnie mam coraz mniej komentarzy (też mam bloga od konca '02) i mało się tym przejmuje, zawsze pisałem to co uznałem za odpowiednie, nawet jak powtarzałem to 3 razy ^^, księgi gości już nie mam http://normal.blog.pl/xiega - powód można sobie odczytać ;)

interpretując komentarz Georgiany trzeba się zastanowić czy nasz pamiętnik to efekt boomu blogowego czy też sposób na spędzanie czasu w internecie ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
mi3dzi4k
[Usunięty]



Wysłany: 2006-06-05, 16:33   

eee....ale to chyba nie jest temat o reklamowaniu swoich blogów tylko o promowaniu ich. Więc lepiej pomyśl, zanim napiszesz w jakimś temacie.

P.S. Blogi z onetu jeszcze nigdy mnie nie zainteresowały ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz