Nie masz jeszcze konta ? Zapraszamy do rejestracji ! Dzięki temu zyskasz możliwość dostępu do wszystkich działów na tym forum.
---------------------------------------------------------------------------------------------------- - szybko piszesz na klawiaturze? zarób na tym!
Zaproszone osoby: 12 Pomogła: 15 razy Wiek: 22 Dołączyła: 15 Mar 2006 Posty: 1102
Wysłany: 10-07-2007, 18:20
Mnie wkurza to, że czasami chce sobie zobaczyć co ludzie pobrali na tego myloga i musze 5 minut czekać aż się załaduje -_- To jest tragedia. Tylko w nocy można tam normalnie blogi przeglądać, bo w ciagu dnia to k* bierze
Wiec pierwsze co powinni zmienic, to serwery.
_________________ Pamiętnik
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
Zaproszone osoby: 46 Pomógł: 41 razy Wiek: 23 Dołączył: 01 Sty 2006 Posty: 3140 Skąd: Wroclove City
Wysłany: 10-07-2007, 18:28
Tobiasz napisał/a
Słyszałem, że oni mają jakiegoś tam sponsora.
nie wiem jak jest teraz bo to w pewnym sensie ich sprawa, ale od początku sponsorem był desk.pl ewentualnie osoby z nim powiązane, teraz nie sądzę, żeby był im bardzo potrzebny, z tych reklam jest pewnie spory hajs - ciągle przypominam sobie słowa Aneczki, ze ona nie zniosłaby reklam na mylogu ^^ widać pieniądze zmieniają człowieka, ewentualnie ona nie ma tam nic do gadania, ale to nie o tym temat.
jeżeli komuś uda się być testerem niech zdradzi ile może na ten temat
_________________ blogi i strony na zamówienie | zarabiaj kasę przez internet ! | ^_^na każdego posta znajdzie się riposta I've got soul, but I'm not a soldier | Proszę podaruj mi uśmiech i miłość, a uczucie oddam ze zdwojoną siłą Think before you post -
nie wiem jak jest teraz bo to w pewnym sensie ich sprawa, ale od początku sponsorem był desk.pl ewentualnie osoby z nim powiązane, teraz nie sądzę, żeby był im bardzo potrzebny, z tych reklam jest pewnie spory hajs - ciągle przypominam sobie słowa Aneczki, ze ona nie zniosłaby reklam na mylogu ^^ widać pieniądze zmieniają człowieka, ewentualnie ona nie ma tam nic do gadania, ale to nie o tym temat.
Oni mają z tego niezły zarobek. To, że pieniądze są przeznaczane na utrzymywanie serwera to kit. Przynajmiej tak mi się wydaję.
Cytat
jeżeli komuś uda się być testerem niech zdradzi ile może na ten temat
Przecież ty miałeś jakiegoś tam bloga na Mylogu. Jestem ciekawy tego "nowego Myloga". Najlepiej jak ktoś zrobiłby zrzuty ekranu (screen'y).
Cytat:
Aby wykupić pakiet (2 MB na Twoja grafikę), wyślij SMS o treści MYLOG.GRAF na numer 79880 (koszt 10,98zł z VAT). Otrzymany kod zwrotny i numer telefonu wpisz w pola poniżej. Tak wykupiona pakiet będzie aktywny przez 3 miesiące (93 dni).
Słuchaj Htsz, ja to wykupiłam (jak byłam 'mała'.) Żałuję, załuję, załuję! Głupie gówno! Zamiast obrazków miałam małe iksy, a jak się wyświetliły to jedynie na chwilke. Avatara zresztą też nie można było ustawić (wtedy jeszcze nie wiedziałam o darmowych serwerach typu tinypic.com więc wykupiłam pakiet roczny na avatar =='). Podobnie jak z grafiką wszędzie wyświetlał się malutki iksik
_________________ "Cashee Foo is not for you!"
A może jednak zainteresowany?
Strata kasy. Jedyne co na Mylogu mi się podoba to kategorie notek.
Cytat
ciągle przypominam sobie słowa Aneczki, ze ona nie zniosłaby reklam na mylogu ^^ widać pieniądze zmieniają człowieka, ewentualnie ona nie ma tam nic do gadania, ale to nie o tym temat.
To użytkownicy chcieli reklamy w zamian za dodatkowe opcje.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum