Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
TourAndClimb 
WordPress.Klub

Imię: Aga i Tomek
Dołączył/a: 09 Maj 2015
Posty: 71
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2016-01-31, 10:05   

Dla mnie Instagram to również tylko dodatek ale z moich obserwacji wynika to co już tu zostało stwierdzone czyli że najważniejsze jest tagowanie. Super zdjęcie słabo lub w ogóle bez tagów zniknie niezauważone ale troszkę gorsze ale dobrze otagowane zostanie zauważone
______________________________________________________
http://tourandclimb.pl/ - Wspinanie i Zwiedzanie w Europie i na świecie
https://www.facebook.com/tourandclimb
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Peen 
WordPress.Klub


Imię: Paulina
Pomogła: 10 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 19 Lis 2013
Posty: 457
Miasto: Walencja

Wysłany: 2016-05-24, 16:18   

W tej chwili przenoszę bloga na inną platformę, żeby tam zacząć w zasadzie od nowa (inne działy, rozszerzona tematyka). Nie publikuję żadnych postów, za to zaczęłam dbać o sm - facebooka i instagram aktywnie na nich działając.

Instagram przyniósł nieoczekiwane korzyści. W bio mam link do starej wersji bloga i zauważyłam w statystykach sporo wejść na niego. Fakt, że ważne jest tagowanie zdjęć (najlepiej polskie tagi, bo pisząc bloga po polsku za dużo nie zyskamy na wejściach osób nie mówiących w tym języku ;) ). Może i nie zbieram tyle serduszek, co aktywnie działające blogerki (nigdy nie dobiłam nawet do setki, gdzie u nich jest to słaby wynik), ale jednak jacyś ludzie do mnie stamtąd trafiają (ba, nawet kilka fajnych internetowych znajomości nawiązałam!)

Inna sprawa: zauważyłam (i z tego co znalazłam w internecie wiem, że nie tylko ja) błąd z tagami. Czasem nie działają i trzeba dodać zdjęcie kilka razy, albo chwilę po opublikowaniu zdjęcia dodać tagi w komentarzu. Wyczytałam wiele teorii na temat tego błędu i tak naprawdę dalej nie wiem, o co dokładnie chodzi.
 
  podziel si� tym postem na:
AgariPizmo 

Dołączył/a: 07 Sty 2017
Posty: 22
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2017-04-27, 17:04   

Ja wrzucam na instagrama zdj, które kojarzą mi się z zapachem, który akurat recenzuje i podlinkowuję konkretną recenzję. Uważam,ze jeżeli ktoś będzie chciał sprawdzić do jakich perfum odnosi się dane zdjęcie to przekopiuje link i wejdzie na bloga.
 
  podziel si� tym postem na:
Intro1 
Blogger.Klub


Dołączyła: 03 Lut 2016
Posty: 65
Miasto: Polska

Wysłany: 2017-05-03, 23:53   

Ludzie ogólnie chwalą Instagram, ale mnie osobiście jakoś nie przypadł do gustu. Raczej małe szanse na wypromowanie tą drogą bloga - takie moje zdanie. Choć też pewnie zależy, jaki kto prowadzi blog, jaka tematyka.
______________________________________________________
http://w--sieci.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Niebieskoszara 
Blogowicz.Friend


Dołączyła: 27 Paź 2012
Posty: 19
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2017-05-11, 22:06   Re: Instagram - jakie macie doświadczenia?

Werter napisał/a:

Nasz blog istnieje dopiero od 2 miesięcy i po zupełnej porażce (0 ruchu itp.) z pinterest postanowiliśmy założyć Instagram. Czy ktoś z Was może też go ma i może coś poradzić, jak go najlepiej prowadzić? ;) czy generuje to u was jakiś ruch? Czy to tylko zbędny gadżet?
A i czy w opisie danego zdjęcia da się w jakiś sposób dodać link?

Warto dodawać zajawki nowych postów z bloga w formie instasnapów, a klikalny link do najnowszego postu umieszczać zawsze w bio :)

Jak najlepiej prowadzić instagram?
1. Dodawać ładne zdjęcia, codziennie.
2. Dodawać dopasowane i poprawnie hasztagi, 30 sztuk (to max instagramowy) do każdego zdjęcia
3. Lajkować i komentować zdjęcia na innych profilach, być częścią instagramowej społeczności

Mam nadzieję, że pomogłam :D
______________________________________________________
FITLovin' - treningi, zdrowe odżywianie, lifestyle
 
  podziel si� tym postem na:
veryrude 
Blogger.Klub


Imię: Ania
Wiek: 34
Dołączyła: 17 Wrz 2015
Posty: 26

Wysłany: 2017-06-02, 02:32   Re: Instagram - jakie macie doświadczenia?

Niebieskoszara napisał/a:


Jak najlepiej prowadzić instagram?
1. Dodawać ładne zdjęcia, codziennie.
2. Dodawać dopasowane i poprawnie hasztagi, 30 sztuk (to max instagramowy) do każdego zdjęcia
3. Lajkować i komentować zdjęcia na innych profilach, być częścią instagramowej społeczności


Dokładnie ;) W zasadzie to tylko tyle i aż tyle. Prowadzenie insta zajmuje trochę czasu. Ja nie robię tych wszystkich rzeczy codziennie, ale co kilka dni. Mam też ukryty profil, a gdy dodaje nowe zdjęcie odkrywam go na chwilę - zauważyłam, że wtedy więcej osób zaczyna mnie obserwować ;) Przy takim minimalnym można powiedzieć wykorzystaniu tego portalu - na bloga z niego wchodzi mi ok. 2000 osób miesięcznie. Mało, ale zawsze coś ;)

Btw, mały offtop - tyle samo przychodzi mi z last.fm i tego już totalnie nie ogarniam :D
______________________________________________________
http://www.pkndl.pl - profesjonalne ocieplanie wizerunku nienawiści.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz