Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2012-06-03, 00:14
Autor Wiadomość
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Pomogła: 30 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2009-10-29, 19:40   

Krzysiek napisał/a:

Cytat

każdy kto się zapisze na stronie zostanie testerem :) tak przynajmniej zrozumiałem informacje przesłane z profilu gg10.
Zapisałem się, dostałem e-mail, ściągnąłem program i mam ładny napis na gg nie jesteś testerem.


to ma każdy :P
gdybyś nie był testerem, nie mógłbyś używać beta 10 - program jest tak przygotowany, by działał TYLKO na numerach testerów :P
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2009-10-29, 21:43   

teneniel napisał/a:

to ma każdy :P
gdybyś nie był testerem, nie mógłbyś używać beta 10 - program jest tak przygotowany, by działał TYLKO na numerach testerów :P
To takie buty :P Myślałem, że z tego zrezygnowali i każdy może ściągnąć wersję beta :P
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2009-10-29, 22:52   gg10 - test - opinie - spostrzeżenia

Napis jest dziwny, ale może to celowe, żeby skłonić do refleksji :D

Coś kiepściutko wypowiadacie się na temat programu jako testerzy ;)

Dopiero dzisiaj zainstalowałem nową wersję Gadu-Gadu i niestety już na początku wielki minus. Program podczas instalacji SAM (bez pytania) postanowił skasować mi poprzednią wersję - w przypadku przesiadki na tamtą nie robił takich cyrków i sugerował nawet inny folder... Na szczęście po instalacji zapytał czy chcę importować archiwum i miał zapamiętany mój profil z ostatnio ustawionym opisem.

Wcześniej już o tym wspominałem i po zobaczeniu programu na pulpicie to potwierdzam. Wygląda jakby Gadu chciało być takim polskich Skype. O tym, że mogę poGGadać przez mikrofon wiem od dawna, o tym, że może może temu towarzyszyć przekaz video wiem od dzisiaj. Przy profilach osób z kamerkami widać odpowiedni obrazek.

Okno główne to oprócz opcji programu także dostęp do wszystkich usług GG - dobry sposób na promocję swoich serwisów :) Jeżeli chodzi o aktualizacje możemy być na bieżąco bez potrzeby zaglądania na www, wystarczy jeden klik i wiemy czy jest już nowsza wersja. Jak zwykle nie zabrakło reklamy, jest nad listą kontaktów tuż pod menu. Na dole jest też puste pole gdzie obecnie widzimy "nie jesteś testerem!" jeżeli i tam w wersji ostatecznej pojawi się reklama to ja współczuję nam wszystkim...

Do nowości zaliczyć też można opcję wyszukiwania różnych rzeczy na stronach typu allegro, youtube, wikipedia, mega słownik. Ten pomysł jest ciekawy, ale fajnie jakby mozna było ustawiać jakie strony chcemy przeszukiwać lub mieć mozliwość całkowitego wyłączenia tej funkcji.

Na liście raczej niewiele się zmieniło, nadal widać avatary z mojageneracja.pl, nazwy kontaktów i ich ewentualne opisy - dłuższe niż kiedyś :) Ikonka dostępności wisi na avatarze w jego dolnym lewym rogu - podoba mi się taki układ, ale prawa strona taka pusta nieco - pewnie dlatego wymyślono te graficzne opisy za kasę ;)

Po prawej stronie listy znajduje się pionowy pas z ikonami. Po uruchomieniu programu miałem tylko dwie pierwsze, reszta pojawiła się dopiero po zmianie skórki na inną. Niestety u mnie te zakładki nie działają (pusto), ale ich funkcje można zobaczyć na poniższym filmiku:


Okno rozmowy... masakra! jak dla mnie jedna wielka reklama... 1/5 powierzchni całego okna rozmowy to reklamy. Pasek wyszukiwania opisany wyżej znajduje się także tutaj. Nie wiem do czego służy zmiana widoku - mi jedynie przeładowuje okno, ale nie widzę zmian (?) Same rozmowy są w miarę czytelne, obok nicków widać avatary a wiadomości wysłane przez jedną osobę w krótkich odstępach czasu łączone są w jednym bloku :) tutaj także mamy pasek boczny z galerią zdjęć, zaproszeniem do rozmowy głosowej, panelem SMS i grami - fajne o ile ktoś korzystać będzie z tych funkcji.

Odnośniki - te z opisów otwierane są w Firefox, ale nie wiem dlaczego np. gry uruchamia mi w IE ?

Po jednej rozmowie ze znajomym pamięć jaką zajmuje program wynosi 31MB, ciężko mi powiedzieć czy to dużo, od dłuższego czasu jest w stanie jedynie "wiszenia" i minimalizacji, Tlen przez pół dnia działania i wielu wiadomościach zajmuje obecnie 2MB (po maksymalizacji 4-5)... Firefox po wielu oglądniętych stronach prawie 234MB ;)

to tyle jak na pierwszy rzut :) jak wasze opinie co do wymienionych elementów ?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
NFS 
WordPress.Klub


Pomógł: 4 razy
Wiek: 37
Dołączył/a: 23 Maj 2006
Posty: 41
Miasto: Sydney

Wysłany: 2009-10-30, 07:58   

Htsz napisał/a:

Nie wiem do czego służy zmiana widoku - mi jedynie przeładowuje okno, ale nie widzę zmian (?)


rozrywanie rozmów z zakładek na jednym oknie na wiele okiej z jedna zakładką, czyli możesz mieć jedna reklame na 5 rozmów, albo 5 reklam osobno.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2009-10-30, 10:09   

Cytat

rozrywanie rozmów z zakładek na jednym oknie na wiele okiej z jedna zakładką, czyli możesz mieć jedna reklame na 5 rozmów, albo 5 reklam osobno.
no tak nie pomyślałem o tym, bo rozmawiałem jedynie z Tobą ;)

trzeba jeszcze wypróbować rozmowy głosowe i wideokonferencję :) ciekawe jak wypadają na tle Skype czy oOVOo.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2009-10-30, 23:16   

Mi GG10 ostatnio pod listą kontaktów wyświetla tekst: "Błąd lądowania aplikacji..." Co tam miało być? :zdziwko:
 
  podziel si� tym postem na:
Bartek 
WordPress.Klub
Powrotny

Zaproszone osoby: 15
Imię: Bartek
Pomógł: 3 razy
Wiek: 31
Dołączył/a: 18 Mar 2006
Posty: 734
Miasto: Freiburg im Breisgau

Wysłany: 2009-10-30, 23:51   

Krzysiek napisał/a:

Błąd lądowania aplikacji...


Załadowanie reklamy nie powiodło się. Proszę natychmiast zrestartować program Nowe GG 10 :super:
______________________________________________________
Wiesnaaa! ... :D
Zarejestruj się na Forum
:hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2009-11-01, 15:48   

Bartek napisał/a:


Załadowanie reklamy nie powiodło się. Proszę natychmiast zrestartować program Nowe GG 10 :super:
To był jakiś news o Kwaśniewskim, od kiedy GG informuje o takich sprawach jak np. polityka? :zdziwko:
 
  podziel si� tym postem na:
Endless Night 
Zagubiona


Imię: Magda
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Maj 2008
Posty: 151

Wysłany: 2009-11-21, 16:16   

Aż nie kusi zobaczyć na to ale sie boje że całkiem nie będe mogła z gg korzystać, tak jak tomiałam gdy raz zainstalowałam najnowszą wersje..... :znudzony:

Da się tam ustawiać dzwięki do konkretnego użytkownika, czy dalej jest jeden do wszystkich?
______________________________________________________
Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby,
brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.
— George Bernard Shaw
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2009-11-21, 16:42   

Cytat

Da się tam ustawiać dzwięki do konkretnego użytkownika, czy dalej jest jeden do wszystkich?
Dalej z do wszystkich z tego co widzę...
 
  podziel si� tym postem na:
Endless Night 
Zagubiona


Imię: Magda
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Maj 2008
Posty: 151

Wysłany: 2009-11-21, 17:47   

To lipa. Jak tego nie ma to mi nowsza wersja nie potrzebna.
______________________________________________________
Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby,
brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.
— George Bernard Shaw
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2009-11-21, 17:52   

dźwięki to pierwsza rzecz, którą wyłączam w tego typu programach, strasznie ich nie lubię, wolę muzykę w odtwarzaczu ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz