Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
taniu 
Blogger.Klub

Imię: Paweł
Wiek: 28
Dołączył/a: 26 Lut 2012
Posty: 8
Miasto: Ostrowiec Świętokrzyski

Wysłany: 2016-08-12, 11:05   

Dopiero od ok. kilku miesięcy posiadam komputer z Windowsem. Nie mam porównania do poprzednich edycji, ale jest dobrze. W porównaniu do ElementaryOS na moim poprzednim laptopie pod względem obsługi wypada dostatecznie. Szybkość jest dużo większa (może i przez sprzęt, poprzedni laptop był z 2006 roku), uruchamia się w może 10 sekund na dysku SSHD. Aktualizacje niczego nie popsuły, zdarzył mi się tylko raz bluescreen i tylko raz musiałem zrestartować laptopa. Także oceniam go bardzo dobrze.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Zygrin 
WordPress.Klub


Imię: Damian
Wiek: 29
Dołączył/a: 17 Sie 2013
Posty: 92
Miasto: internet

Wysłany: 2016-08-12, 16:37   

Ja tam oceniam marnie, ciągłe problemy z netem, dźwiękiem i wolność działania.
 
  podziel si� tym postem na:
anonimowe11
[Usunięty]



Wysłany: 2017-04-06, 12:45   

Niestety nie jestem zadowolony. Brakuje kilku bardzo przydatnych rozwiązań z 7, często wyskakują dziwne komunikaty, często pojawiają się problemy z aktualizacjami.
 
  podziel si� tym postem na:
Top Omnia 


Dołączył/a: 07 Kwi 2017
Posty: 13
Miasto: Internet

  Wysłany: 2017-04-09, 14:37   Microsoft

Wiele się naczytałem o tym Windowsie 10 jaki to on nie jest zły. Przesiadłem się i jeżeli ktoś korzysta przede wszystkim z przeglądarki to nie powinien zauważyć jakiś wielkich różnic.

Martwi mnie tylko, że jest pamięciożerny, ale wraz z latami komputery są coraz mocniejsze więc to raczej problem chwilowy i to zależny od rodzaju komputera.

Na najnowszych laptopach pewnie śmiga elegancko.
 
  podziel si� tym postem na:
xLukasz 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 07 Sty 2017
Posty: 17

Wysłany: 2017-04-12, 11:19   

Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z W10.
Wiadomo, każdy nowszy system wymaga również lepszego sprzętu.
Początkowe zapotrzebowanie na zasoby systemu są dość spore, więc starsze sprzęty mają z nim problemy, ale ten system staje się standardem przy zakupie komputerów ze sklepów.
 
  podziel si� tym postem na:
anonimowe11
[Usunięty]



Wysłany: 2017-04-12, 13:33   

xLukasz napisał/a:

Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z W10.
Wiadomo, każdy nowszy system wymaga również lepszego sprzętu.
Początkowe zapotrzebowanie na zasoby systemu są dość spore, więc starsze sprzęty mają z nim problemy, ale ten system staje się standardem przy zakupie komputerów ze sklepów.


Właśnie w grudniu zakupiłem laptop z tym systemem i niestety po dwóch miesiącach zaczęły pojawiać się problemy z aktualizacjami, które nie chcą się zainstalować. Komputer zawiesza się przy przetwarzaniu aktualizacji, prawdopodobnie trzeba będzie reinstalować system, więc albo mam niesamowitego pecha, albo wciąż pojawiają się smaczki, które potrafią srogo utrudnić życie. :P
 
  podziel si� tym postem na:
CherryRose 

Wiek: 34
Dołączył/a: 14 Lip 2017
Posty: 11
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2017-07-14, 13:28   

Nadal jestem przy Windows 7, 10 widziałem, używałem i sensu nie widzę ;)
 
  podziel si� tym postem na:
PolishBlogger 

Dołączył/a: 04 Lip 2017
Posty: 2

Wysłany: 2017-07-24, 18:03   

Ja korzystam już od roku z Windowsa 10 i jestem bardzo zadowolony. Z tym, że jest pamięciożerny to prawda, ale za to jest dużo szybszy od poprzednich wersji i można go optymalizować pod siebie. Co do aktualizacji, to plusem jest to, że sterowniki się same instalują i nie trzeba ich już ręcznie instalować jak np w siódemce. :)
 
  podziel si� tym postem na:
Ignacy 

Wiek: 21
Dołączył/a: 29 Lip 2017
Posty: 3

Wysłany: 2017-07-29, 14:04   

10 to dla mnie o wiele większy komfort użytkowania komputera w porównaniu do 7, poza tym fajnie współgra z gładzikiem, który dzięki gestom (chociaż niestety wąskiej ich palecie; nie jest to produkt Apple więc nie mam mojemu komputerowi tego za złe) pozwala na sprawniejsze posługiwanie się laptopem. Jak dla mnie zmiana na plus, od siebie polecam :)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz