Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany:    moda na fotografię i fotoblogi

Teraz panuje jakaś moda, że każda laska ma swojego fotobloga, robi zdjęcia komórką w łazience i twierdzi, że interesuje się fotografią i chce lustrzanke. Co wy o tym sądzicie? Niedługo ta moda zniknie przestaną tak zagorzale prowadzić swoich fotoblogów? Denerwuje was to? Czy może jesteście na to obojętni?

Wiecie mnie same fotoblogi nie przeszkadzają, niekiedy zdarza się, że ktoś jest beznadziejny, ale ma o sobie duże mniemanie, wiec mnie wkurza, są też momenty kiedy ktoś chciał być kreatywny, stworzyć coś oryginalnego a zrobił z siebie pośmiewisko, wiec można się pośmiać.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

miglu149 
mm1

Imię: Piter
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2010-02-10, 20:07   

Cashee napisał/a:

Czy może jesteście na to obojętni?

Mnie to jest obojętne, bo nigdy nie trafiłem na takie fotobloga. ;)
Odwiedzam tylko te polecane przez innych.
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-02-10, 20:13   

Nie oglądam zdjęć, bo nie lubię.
Photoblogów nie lubię także.
 
  podziel si� tym postem na:
lomuelle 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 1 raz
Wiek: 33
Dołączyła: 15 Lis 2009
Posty: 42

Wysłany: 2010-02-10, 20:14   

Ja tak samo, photoblogi omijam szerokim łukiem... i widzę, że niewiele mnie nie omija? ;)
______________________________________________________
Cześć, jestem nowa. :wstyd: | Last.fm
"I have a very low tolerance level for other peoples stupid bullshit. [...] Dumb shit, trivial shit, shit you're not even remotely interested in! [...] God, people are fucking boring!" - G. Carlin.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-02-10, 20:15   

najwięcej takich fotoblogów jest chyba na photoblog.pl, bo na fotolog.pl rzadko takowe widuję, ale tutaj np. ludzie narzekają na natłok pań, które chcą zabłysnąć w świecie hand-made i zamieszczają na swoich blogach zdjęcia kolczyków i innych pierdółek.

Wracając do tematu. Lubie oglądać fotoblogi a jak trafiam na taki, który ma zdjęcia mało interesujące to po prostu wciskam X i nie wracam więcej.

Nie określiłbym tego modą na fotoblogi, a raczej łatwiejszym dostępem do internetu i mniejszymi cenami aparatów cyfrowych. Może nas to wprawdzie boleć, że jakaś panna kupi sobie aparat za x000pln i będzie robiła nim rozmazane zdjęcia od lustra, ale ma do tego prawo, tak samo jak inni mają prawo się z tego np. pośmiać w momencie kiedy ona je opublikuje ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-02-10, 20:41   

Ja obserwuję fale zainteresowań fotoblogami na photoblog.pl wśród moich znajomych. Wydaje mi się, że nagle nie zaczęli interesować się fotografią, ale po prostu chcą się pokazać. Najpierw blogi, epuls, nk, a teraz fotoblogi - minie im to :P
 
  podziel si� tym postem na:
lapavlo
[Usunięty]



Wysłany: 2010-02-10, 21:53   

tak, tak samo jak Krzysiek zauważyłem. Praktycznie wszystkie koleżanki mają fotobloga na photoblog.pl. Planowałem nawet z bratem otworzyć podobną stronę (konkurencje) ale niestety ani ja ani on nie mamy tyle czasu na to. Chociaż domena jest idealna na taką stronę.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-02-10, 22:20   

no właśnie, tak samo jak onetblog uważany jest za raj pokemonowych blogerów tak samo myślę, że photoblog jest rajem dla pokemonów z aparatami :D
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-02-10, 22:45   

Cytat

no właśnie, tak samo jak onetblog uważany jest za raj pokemonowych blogerów tak samo myślę, że photoblog jest rajem dla pokemonów z aparatami :D
Dokładnie! :D
 
  podziel si� tym postem na:
rashell 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 1 raz
Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 875
Miasto: katowic

Wysłany: 2010-02-11, 12:18   

ja tam je lubię, a wg mnie głównie są po to, żeby sobie poczytać niż zachwycać się zdjęciami (mam na myśli te zwykłe, nie polecane itd bo jest tez dużo bardzo ładnych zdjęć).

Wśród znajomych na moim fotoblogu tak z 10% ma fajne zdjęcia, reszta to po prostu zdjęcia ICH, no bo gdzie takie zdjęcia dać z podpisem, gdy inne serwisy typu digart wymagają pewnego poziomu. ja też bez obaw mogę dawać i swoje gorsze zdjęcia, bo głównie komentują to znajomi i głównie komentują notki niż zdjęcia.

każdy ma prawo dawać takie zdjęcia, mnie bardziej denerwują komórowe fotki na GALERIACH typu deviantart digart itd.
 
  podziel si� tym postem na:
Strelicja 
Blogger.Klub


Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 177
Miasto: Kraków

Wysłany: 2010-02-23, 20:52   

Mam photobloga, znajomi także posiadają, ale tam zamieszczamy nasze zdjęcia np. z urodzin czy wspólnych wypadów. Od umieszczania zdjęć na wyższym poziomie, coś przedstawiających są wg. mnie portale takie jak www.digart.pl , gdzie jest dużo profesjonalistów, którzy mogą dobrze ocenić nasze prace i doradzić, dzięki czemu stajemy się lepsi.
Niestety na wszystkich rodzajach fotoblogów panienki, które umieszczają swoje zdjęcia (najczęściej oczywiście robione Nikonem D40) myślą, że są pro, bo koleżanki piszą im, że robią super foteczki. Tak rośnie ich mniemanie o sobie, a tak na prawdę są na poziomie 0. Niestety uważają się za pro fotografów, a na te bardziej profesjonalne jeśli zawitają to szybko uciekają bo spotykają się z krytyką, na którą oczywiście odpowiadają w stylu: "Ta ręka miała być ucięta!", "To moja wizja, to zdjęcie miało być tak przepalone!". Tego nie cierpię.

rashell napisał/a:

każdy ma prawo dawać takie zdjęcia, mnie bardziej denerwują komórowe fotki na GALERIACH typu deviantart digart itd.


O tak! Ale osoba która takie doda szybko jest nie zbyt miło witana i wątpię, aby dodawała kolejne zdjęcie. Tak samo irytujące jest dodawanie zdjęć rodem z nk, takich robionych "z ręki" czy zupełnie nie ciekawych zdjęć i kiepskich technicznie,przedstawiających jakiegoś dzieciaka czy psa.
 
  podziel si� tym postem na:
Ruciński 
Blogger.Klub

Imię: Emil
Wiek: 39
Dołączył/a: 25 Sty 2010
Posty: 56
Miasto: Łaziska Górne

Wysłany: 2010-02-28, 09:14   

Ja mam fotobloga, którego sobie stworzyłem na bloggerze. Dodaję tam zdjęcia zrobione telefonem SE k550i. W zamyśle nie ma być to fotoblog prezentujący artyzm fotografii, więc nikt z tam wchodzących nie powinien twierdzić i narzekać, że zdjęcia są średniej jakości i do tego wykonane telefonem. Bo taki jest zamysł twórczy. :)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz