Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
bananowyrogal 
WordPress.Klub


Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył/a: 06 Sty 2017
Posty: 36
Miasto: Radom

  Wysłany:    [opinia] LisiePismo - proszę o szczerą opinie :)

Bo ładniej będzie wyglądało z logotypem.

Tak naprawdę bloga założyłem po wielu latach przepracowanych na innych stronach, forach internetowych. Na samym początku była to odskocznia od tego co robiłem niemalże od dobrych 10-11 lat. Aktualnie? Niesamowita przygoda.

Nie dość, że sam zacząłem się więcej uśmiechać, to znajomi i generalnie ludzie czytający, powtarzają mi, że dzięki wpisom częściej się uśmiechają.

Dzięki temu, nowy rok 2017 rozpocząłem od postanowienia - MINIMUM 100 tekstów. Uda się? Mam taką nadzieję, jak na razie nie zwalniam tempa :)

Chciałbym się dowiedzieć co myślicie o wyglądzie strony, o animacjach. Według mnie jest mega przejrzysty i prosty - taki jaki chciałbym, żeby był.
Motyw użyty na stronie jest darmowy, lecz ze względu na to, że jestem maniakiem, przerobiłem go nie do poznania hueman - to on.
Strona jest przeznaczona dla każdego, chociaż patrząc po statystkach, najwięcej przebywa na niej ludzi z przedziału wiekowego 18-24 ORAZ większa ilość mężczyzn czyta moje wypociny.


Co myślicie? Chciałbym usłyszeć waszą szczerą opinię :)

Cytat

LisiePismo.pl - Uśmiech i intryga!
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

potrax7 


Pomógł: 1 raz
Dołączył/a: 26 Lis 2016
Posty: 56
Miasto: Krakow

Wysłany: 2017-01-11, 11:11   

100 postów to całkiem duże postanowienie :) ) Fajny jest na pewno ten podpis na końcu wpisu, ale nie wiem, czy prawa strona to dobre miejsce na jego umiejscowienie, albo inaczej - jest według mnie zbyt blisko prawej granicy.

Na pewno masz duży plus za system komentarzy przez minki i ogólnie blog wygląda estetycznie. Tak oglądając wpis "Związek idealny" przeszkadza mi to, że nie widzę ciągłości w długości akapitów. Jest długi akapit, a zaraz krótszy itd.

No to na tyle z mojej strony :niepewny:
 
  podziel si� tym postem na:
bananowyrogal 
WordPress.Klub


Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył/a: 06 Sty 2017
Posty: 36
Miasto: Radom

Wysłany: 2017-01-11, 19:35   

Cytat

Fajny jest na pewno ten podpis na końcu wpisu, ale nie wiem, czy prawa strona to dobre miejsce na jego umiejscowienie, albo inaczej - jest według mnie zbyt blisko prawej granicy.

Poszło right: 20px; wygląda lepiej :)

Cytat

Na pewno masz duży plus za system komentarzy przez minki i ogólnie blog wygląda estetycznie.

:padam:

Cytat

przeszkadza mi to, że nie widzę ciągłości w długości akapitów. Jest długi akapit, a zaraz krótszy itd.

To chyba zależy od stylu pisania. Mam parę blogów - takich swoich ulubionych - i tak naprawdę, nigdy chyba nie skupiałem się aż tak bardzo nad długością akapitów. Okej, zawsze miałem na uwadze to, żeby jeden nie przekraczał 200-300 słów, ale tak to nie.

Dziękuję tak czy siak za pierwszą odpowiedź :)
______________________________________________________
LisiePismo - Uśmiech i intryga!
 
  podziel si� tym postem na:
Ostrężyna 
Blogger.Klub


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Sty 2017
Posty: 28
Miasto: obecnie Kraków

Wysłany: 2017-01-12, 12:43   

Wypowiadam się raczej z punktu widzenia "siebie jako potencjalnej czytelniczki" niż "siebie jako blogotwórczyni", którą jestem od zbyt niedawna. (Podkreślam tutaj - siebie, bo nie będę się silić na obiektywność; zgadywanka, jaki byłby średnio odbiór tego a tego i porównywanie z własnym, niosłaby za duże ryzyko fałszu. Czuj się uprzedzony ;) )

Spędziłam na Twoim blogu chwilę, przeczytałam "O autorze", "Ideę" i 2-3 pierwsze z brzegu posty.


Podoba mi się:

+ widzę, że włożyłeś w blog dużo pracy, zadbałeś nawet o taki szczegół, jak kolor podświetlenia zaznaczonego fragmentu

+ widzę, że miałeś pomysł na wygląd strony

+ blog nie jest "statyczny" i prawie nie irytuje nagłymi zmianami na peryferiach pola widzenia (patrz: skakanie kolumny ; ) ) - oczywiście chodzi mi głównie o kącik z cytatami; dyskretne odliczanie do kolejnego cytatu też na plus

+ odnoszę wrażenie, że jesteś szczery

+ dobry pomysł na układ sekcji "Najpopularniejsze" - oszczędza miejsce i łatwo ją eksplorować, że tak to ujmę

+ szczytny cel, by nieść ludziom radość


Nie podoba mi się:

- za jasna czcionka (najbardziej: fragmenty postów widoczne na stronie głównej; mniej: po przejściu do konkretnego posta; czcionka podpisu pod Twoim zdjęciem jest dla mnie i za jasna, i ciut za drobna)

- niedopracowany styl wypowiedzi, niekonsekwencja, nieścisłości
(głównie takie rzeczy: "babcia strasznie nalegała do zapisania się", "Na moje szczęście, nikt jeszcze się nie zatruł moimi potrawami, jeszcze, z niecierpliwością czekam na ten moment!"; "Czy istnieje związek idealny? Nie.", "Idealny związek to nie bajka. Każda miłość może trwać wiecznie."; "Wszystko proszę brać z przymrużeniem oka, mimo że to prawda!" - moja reakcja: ?????????;
oprócz tego miejscami nie nadążam za Twoim tokiem myślenia - tutaj chodzi mi o kolejność zdań;
tytuł sekcji "Najpopularniejsze" nie do końca pokrywa się z tym, co w niej znajduję - są wszystkie tagi, nie tylko najpopularniejsze; najnowsze posty to niekoniecznie najpopularniejsze posty - czy może w przypadku Twojego bloga to akurat jest równoznaczne?;
w dziale "Wyznania i religie": "Wszystko związane z religią, Bogiem, kościołem." - ostatni wyraz powinien być wielką literą; nazwa działu sugeruje różnorodność, zaś opis przeciwnie)

- za mała przestrzeń między końcem danej części posta a śródtytułem

- niewielki minus: nie da się przełączyć bieżącego cytatu na poprzedni ani ich zatrzymać

- sporawy minus: okienko na cytat nie ma stałej wielkości, a czasem trafia się tak długi, że cała kolumna boczna "skacze" w dół

- nie rozumiem, gdzie tu intryga, a została zapowiedziana

- brak kropki po "Wszelkie prawa zastrzeżone" - maluteńki drobiazg, a tak bardzo mnie drażni... ;) pewnie dlatego, że gdzie by nie zajrzeć na blogu, on zawsze czeka u dołu strony

- w postach tyyyyle zwrotów do czytelnika, a czytelniczka to co, nie zalicza się do targetu? (gdzieś trafiłam ucieszona na liczbę mnogą, w której mogłam się jakoś odnaleźć - "W kościele jesteście po coś innego, przyszliście dla kogoś innego...", ale czekało mnie rozczarowanie: "...nie dla tej pięknej sąsiadki, za którą chodziliście przez całe wakacje.", pfff... a to: "Skomentuj jako pierwszy." - jest kolejną szpilką w moje serce)

- buźki nie są dla mnie jednoznaczne na pierwszy rzut oka - mam ocenić poziom posta, czy moje ogólne odczucia w związku z poruszonym tematem?


Jako, żeś jest lis/Lis, życzliwie radzę przy okazji - pilnuj ogonka lepiej (np. "proszę o szczerą opinie") :)


Gratulacje, że robisz coś, co lubisz i co trafia do innych!
______________________________________________________

 
  podziel si� tym postem na:
bananowyrogal 
WordPress.Klub


Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył/a: 06 Sty 2017
Posty: 36
Miasto: Radom

Wysłany: 2017-01-12, 14:57   

Cytat

- za jasna czcionka (najbardziej: fragmenty postów widoczne na stronie głównej; mniej: po przejściu do konkretnego posta; czcionka podpisu pod Twoim zdjęciem jest dla mnie i za jasna, i ciut za drobna)

Z tym jest akurat mały problem, bo nie potrafię tego zmienić, mimo że w pliku *.css jest kolor inny niż na stronie :)

Cytat

- niedopracowany styl wypowiedzi, niekonsekwencja, nieścisłości

Wydaje mi się, że ocenianie stylu wypowiedzi jest trochę nie na miejscu. Każdy pisarz ma inny styl, każdy inaczej pisze. To, że czasami zdarzają mi się takie fragmenty, w których występuję jakaś nieścisłość itd. okej, rozumiem, postaram się poprawić chociaż nie widzę w tym problemu.

Cytat

tytuł sekcji Najpopularniejsze

Zmiana na - ZAKŁADKI

Cytat

- za mała przestrzeń między końcem danej części posta a śródtytułem

Nie sądziłem, że ktoś będzie zwracał na coś takiego uwagę. Odległość między dolną częścią a górną jest taka sama. Powinienem to zmienić?

Cytat

- nie rozumiem, gdzie tu intryga, a została zapowiedziana

Intryga w odniesieniu na przykład do akcji utworów literackich oznacza po prostu historię.

Cytat

- niewielki minus: nie da się przełączyć bieżącego cytatu na poprzedni ani ich zatrzymać

- sporawy minus: okienko na cytat nie ma stałej wielkości, a czasem trafia się tak długi, że cała kolumna boczna skacze w dół

Przełączanie nie jest aż tak bardzo potrzebne. Zresztą, cytaty zjadają tylko i wyłącznie mój transfer :rotfl:
Co do kolumny bocznej, lepiej żeby skakała niż żeby cytaty wchodziły na nagłówek poniżej :)

Cytat

brak kropki po Wszelkie prawa zastrzeżone

Wow. :zdziwko:
Blogi, które ja odwiedzam nie mają nawet tego dopisku, co dopiero kropki.

Cytat

w postach tyyyyle zwrotów do czytelnika

Tego akurat nie mogę pojąć.
W liczbie mnogiej czasami nie da się pisać. Jak mam robić? "Chciałabyś/chciałbyś wspiąć się", "Podróżowałaś/łeś kiedyś?".
W postach zwracam się per ty. Zresztą, z tego co widzę więcej kobiet odwiedza mojego bloga i to jest dopiero pierwsza taka reakcja na moje zwroty. Dziwne.

Cytat

- buźki nie są dla mnie jednoznaczne na pierwszy rzut oka - mam ocenić poziom posta, czy moje ogólne odczucia w związku z poruszonym tematem?

Tekst nad buźkami zmieniłem, to akurat racja.

Cytat

w dziale Wyznania i religie

Done.

Cytat

Skomentuj jako pierwszy. - jest kolejną szpilką w moje serce)

Jeżeli jest szpilką w serce to musisz sobie z tym poradzić. To co akurat znajduje się w komentarzach jest tłumaczeniem, które ma każdy używający na swoim blogu Disqusa. Musiałabyś napisać o tym do twórców wtyczki :)
Lepiej mieć po polsku w takim zwrocie niż po angielsku :)

Cytat

Jako, żeś jest lis/Lis, życzliwie radzę przy okazji - pilnuj ogonka lepiej (np. proszę o szczerą opinie) :)

Proszę... nikt nie może się pomylić? :niepewny:
______________________________________________________
LisiePismo - Uśmiech i intryga!
 
  podziel si� tym postem na:
Ostrężyna 
Blogger.Klub


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Sty 2017
Posty: 28
Miasto: obecnie Kraków

Wysłany: 2017-01-12, 16:08   

Cytat

Z tym jest akurat mały problem, bo nie potrafię tego zmienić, mimo że w pliku *.css jest kolor inny niż na stronie :)

Też mam z pewną rzeczą taki problem. Podejrzewam, że trzeba pogrzebać w html'u.


Cytat

Wydaje mi się, że ocenianie stylu wypowiedzi jest trochę nie na miejscu. Każdy pisarz ma inny styl, każdy inaczej pisze. To, że czasami zdarzają mi się takie fragmenty, w których występuję jakaś nieścisłość itd. okej, rozumiem, postaram się poprawić chociaż nie widzę w tym problemu.

Widziałam na tym forum, że inni, oceniając czyjeś blogi, wspominali także, co sądzą o zawartości postów. Poszłam ich śladem.

Każdy inaczej pisze - jasne. Ale też jest prawdą, że style pisania mają swoje zalety i wady. Przejrzystość ułatwia zrozumienie. Jeśli nie widzisz problemu w jej braku, mnie to nie przeszkadza - Twój blog, Twoja sprawa. Prosiłeś o opinię, dałam Ci ją do dowolnego wykorzystania, bez roszczeń, że masz działać pod moje dyktando.


Cytat

...ZAKŁADKI

Ładnie dobrałeś nową nazwę :)


Cytat

Odległość między dolną częścią a górną jest taka sama. Powinienem to zmienić?

Mhm, zauważyłam. Moim zdaniem lepiej by to wyglądało, gdyby odstęp powyżej śródtytułu był nieco większy.


Cytat

Intryga w odniesieniu na przykład do akcji utworów literackich oznacza po prostu historię.

Niezupełnie. Słownik pwn.sjp.pl podaje, że są to wydarzenia wynikające ze sprzecznych dążeń postaci. Nie chcę się kłócić, po prostu nie rozumiem, jak to przyłożyć do Twojego bloga.


Cytat

Przełączanie nie jest aż tak bardzo potrzebne.

Dlatego uznałam to za niewielki minus.


Cytat

Zresztą, cytaty zjadają tylko i wyłącznie mój transfer :rotfl:

Przepraszam, ale co masz na myśli? Że ludzie ich nie czytają?


Cytat

Co do kolumny bocznej, lepiej żeby skakała niż żeby cytaty wchodziły na nagłówek poniżej :)

Masz duże doświadczenie ze stronami internetowymi, prawda? Wydaje mi się, że gdzieś o tym pisałeś. Nie da się zrobić tak, żeby okienko na cytat było niezmiennej wielkości? Musi istnieć jakiś sposób.


Cytat

Blogi, które ja odwiedzam nie mają nawet tego dopisku, co dopiero kropki.

I to jest argument za tym, że nie trzeba stawiać kropek? ;)


Cytat

Tego akurat nie mogę pojąć. (...) Zresztą, z tego co widzę więcej kobiet odwiedza mojego bloga i to jest dopiero pierwsza taka reakcja na moje zwroty. Dziwne.

Nie Ty pierwszy nie możesz pojąć. Jestem na tym punkcie bardzo, bardzo, bardzo wrażliwa. A to, że większość kobiet o tym nie wspomina - są bardziej ode mnie tolerancyjne na zapominanie o nich, co moim zdaniem jest smutne. Od jednej bliskiej koleżanki słyszałam nawet, że jej to kompletnie nie robi różnicy, czy w tekście zwracają się do niej jako do osoby płci żeńskiej, czy przeciwnie. Domyślam się, że tego typu przystosowanie do rzeczywistości jest dość powszechne, co niestety szkodzi ogółowi społeczeństwa, jako umacnianie stereotypów płciowych.


Cytat

W liczbie mnogiej czasami nie da się pisać. Jak mam robić?

Jak to się nie da? Ty ---> Wy. Nie ma obowiązku pisać do pojedynczej osoby, a jeśli taką opcję wybierasz, musisz liczyć się z tym, że ktoś poczuje się pomijany (pomijana, w tym przypadku), gdy nie będzie pasować do Twojego wyobrażenia adresata. Inną opcją, prócz pisania w liczbie mnogiej, jest przeplatanie, np. takie: "Chciałbyś wspiąć się na Rysy? Byłaś kiedyś w Tatrach? Czekam na Twój komentarz o tym!". Podobno w świecie anglojęzycznym przeplatanie już zdobyło popularność.


Cytat

Tekst nad buźkami zmieniłem...

:)


Cytat

...to akurat racja.

No wiesz, co? :| Specjalnie podkreśliłam, że będę pisać subiektywnie, więc możesz podzielać moje zdanie albo nie, ale kategorie typu prawda/fałsz byłyby tu adekwatne tylko jeśli oceniałbyś zgodność moich wypowiedzi z tym, co naprawdę sobie myślę. I, tak, jakby co, byłam szczera od początku do końca :] Zgodnie z Twoją zachętą, zresztą ;)


Cytat

Done.

:)


Cytat

Jeżeli jest szpilką w serce to musisz sobie z tym poradzić. To co akurat znajduje się w komentarzach jest tłumaczeniem, które ma każdy używający na swoim blogu Disqusa. Musiałabyś napisać o tym do twórców wtyczki :)
Lepiej mieć po polsku w takim zwrocie niż po angielsku :)

Ano, muszę. Obecnie najczęściej radzę sobie tak, że jeśli ktoś mówi/pisze do mnie jakbym była mężczyzną, to sobie idę i tyle - w przenośni lub dosłownie. Nie jest to rozwiązanie idealne, ale prowizorycznie takie mi wystarczy ;) Można rzec, taki mam "odchył".
Przyjmuję do wiadomości, że kształt zdania, o którym piszesz, nie jest Twoją winą. (W przeciwieństwie do: "...które ma każdy używający..." - :chytry: )
Ale i tak bym nie napisała komentarza pod czymś takim - nie jestem psychicznie gotowa x)
Osobiście wolałabym więc wersję anglojęzyczną, aczkolwiek nie wiem, czy bym Ci ją poleciła, przez wzgląd na to czym się kierowałeś, kiedy wybierałeś polską.


Cytat

Proszę... nikt nie może się pomylić? :niepewny:

Ojej, nie musisz mnie prosić, ja Cię nie posyłam pod pręgierz! Zwróciłam Ci uwagę najmilej jak potrafiłam i w interesie wszystkich, którzy Cię czytają oraz Twoim własnym (żebyś wiedział, że Ci się zdarzają właśnie tego typu błędziki). Wszyscy tu jesteśmy ludźmi i każdego dnia popełniamy wiele błędów. Mówi się o nich po to, żeby je korygować, a nie żeby dopiec - chyba że ktoś jest po prostu wredny... albo wredna. A czy ja wyglądam na wredotę? No spójrz na mój awatar ;) W ogóle zauważyłeś pochwały, jakie zebrałeś ode mnie? Domagam się sprawiedliwości w ocenie mojej oceny :]

[edytowałam, jakby co, błąd stylistyczny]
______________________________________________________

Ostatnio zmieniony przez Ostrężyna 2017-01-12, 18:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
  podziel si� tym postem na:
bananowyrogal 
WordPress.Klub


Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył/a: 06 Sty 2017
Posty: 36
Miasto: Radom

Wysłany: 2017-01-12, 18:20   

Cytat

W ogóle zauważyłeś pochwały, jakie zebrałeś ode mnie? Domagam się sprawiedliwości w ocenie mojej oceny


Oczywiście, że zauważyłem. Serdecznie ci za nie dziękuję :)
Po prostu chciałem się skupić na tych *złych* stronach, o których wspominałaś.

Cytat

Też mam z pewną rzeczą taki problem. Podejrzewam, że trzeba pogrzebać w html'u.


Niestety nie tędy droga. Od tego są klasy w *.css. Coś blokuje zmianę koloru czcionki klasy entry.excerpt. Poszukam jeszcze :)

Cytat

Prosiłeś o opinię, dałam Ci ją do dowolnego wykorzystania, bez roszczeń, że masz działać pod moje dyktando.

:)

Cytat

Mhm, zauważyłam. Moim zdaniem lepiej by to wyglądało, gdyby odstęp powyżej śródtytułu był nieco większy.

Pomyślę nad tym :)

Cytat

Przepraszam, ale co masz na myśli? Że ludzie ich nie czytają?

Nie uważam tak, ale wydaje mi się, że cytaty to tylko mały dodatek do tego, co znajduje się na stronie.

Cytat

Musi istnieć jakiś sposób.

Istnieje. Zaraz to zrobię.

Cytat

I to jest argument za tym, że nie trzeba stawiać kropek? ;)

Nieeeee, ale tak było oryginalnie w stylu. Kropka może być, daj chwile, haha. Nie mam nic do kropek! :luka:

Cytat

Ojej, nie musisz mnie prosić, ja Cię nie posyłam pod pręgierz!

:htsz:
______________________________________________________
LisiePismo - Uśmiech i intryga!
 
  podziel si� tym postem na:
Zaciekawiony 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 13 Wrz 2014
Posty: 75

Wysłany: 2017-01-16, 17:38   

Jeszcze odnośnie stylu wpisów - bardzo dużo jest w nich zwrotów do czytelnika i wyrażeń ogólnych (albo tylko "z pewnością sądzisz" albo tylko "różni ludzie często uważają" a bardzo rzadko "ja sądzę"), momentami brzmi to bardzo bezosobowo.

Niemniej blog bardzo ciekawie poprowadzony, mam nadzieję że uda ci się sprostać założonej ilości i nie pogorszyć jakości, a ta jest dobra.
 
  podziel si� tym postem na:
bananowyrogal 
WordPress.Klub


Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył/a: 06 Sty 2017
Posty: 36
Miasto: Radom

Wysłany: 2017-01-29, 21:53   

Cytat

Jeszcze odnośnie stylu wpisów - bardzo dużo jest w nich zwrotów do czytelnika i wyrażeń ogólnych (albo tylko z pewnością sądzisz albo tylko różni ludzie często uważają a bardzo rzadko ja sądzę), momentami brzmi to bardzo bezosobowo.

Okej, zanotowałem.

Cytat

Niemniej blog bardzo ciekawie poprowadzony, mam nadzieję że uda ci się sprostać założonej ilości i nie pogorszyć jakości, a ta jest dobra.

Też mam taką nadzieję. Niestety od marca/kwietnia zacznę pracować + studia, więc będzie ugh, ciężko :)
______________________________________________________
LisiePismo - Uśmiech i intryga!
 
  podziel si� tym postem na:
Werter 
Blogger.Klub
MaliNaila


Dołączyła: 12 Lip 2015
Posty: 57

Wysłany: 2017-01-31, 00:55   

Zacznę od tego, że logo jest świetne. Idealnie pomyślane, a to niezmiernie istotne. Pasuje do nazwy :)
Po drugie, to fakt, z pracą, studiami i blogiem jest ciężko, ale im więcej teraz ogarniesz na zapas, tym łatwiej Ci będzie ;)
Blog jest bardzo estetyczny, schludny. Animacje robią wrażenie :) To co ja bym zmieniła, to cytaty przesunęła pod informacje o Tobie, bo cytaty są jednak mniej ważne niż autor bloga!
Nie jestem ekspertem w dziedzinie tekstów, ale jako zwykły czytelnik blogów mogę powiedzieć, że wolę odrobinkę mniej złożone zdania :) Widziałam w jednym z postów kilka bardzo długich zdań. Ale jeżeli w tym się odnajdujesz i taki masz styl pisania, to w porządku :)
Poza tym wszystko jest idealnie dopracowane. Fajny podpis na końcu wpisu ;) Zazdroszczę ładnego bloga :P
______________________________________________________
malinaila.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Werter 
Blogger.Klub
MaliNaila


Dołączyła: 12 Lip 2015
Posty: 57

Wysłany: 2017-01-31, 01:06   

Jeszcze odnośnie tego stylu i nieścisłości, to akurat to czy są nieścisłości, czy ich nie ma, jest bardzo istotne. Jednak to właśnie głównie po treść przychodzi Twój czytelnik. Myślę, że nad wyglądem nie ma co już pracować, bo jest świetnie, ale nad pisaniem warto, bo zawsze może być lepiej. Choć wiadomo, że wszystko przychodzi z czasem. (Wciąż czekam aż talent do pisania dotrze do mnie, ale coś go nie ma :D )
Co do zwrotów męskich, to absolutnie mi to nie przeszkadza. Przyzwyczaiłam się i nawet tego nie zauważam.
______________________________________________________
malinaila.pl
 
  podziel si� tym postem na:
bananowyrogal 
WordPress.Klub


Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył/a: 06 Sty 2017
Posty: 36
Miasto: Radom

Wysłany: 2017-01-31, 22:46   

Werter, dzięki wielkie za odpowiedź. Zrobiło mi się bardzo przyjemnie czytając ten post. W najbliższym czasie postaram się coś wykombinować z tymi widgetami. :)
______________________________________________________
LisiePismo - Uśmiech i intryga!
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz