Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Abakercja 
Blogger.Klub

Imię: Ania
Dołączyła: 04 Wrz 2014
Posty: 32
Miasto: Kraków

Wysłany: 2014-09-11, 09:28   

Alechanted napisał/a:


Czy moje życie bez telewizji się zmieniło? Tylko ludzie dziwnie na mnie patrzą. ;)

serio? wydaje mi się, że telewizor powoli już odchodzi do lamusa i wielu ludzi z mojego otoczenia deklaruje, że nie ogląda telewizji. nie jest to już niczym dziwnym. szczególnie że to samo można obejrzeć w internecie i to w dogodnym dla siebie czasie, a nie wtedy kiedy akurat nadawana jest audycja.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Alechanted 
WordPress.Klub
Piwowar


Imię: Kamil
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył/a: 03 Wrz 2014
Posty: 107
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2014-09-11, 09:32   

Abakercja napisał/a:

Alechanted napisał/a:


Czy moje życie bez telewizji się zmieniło? Tylko ludzie dziwnie na mnie patrzą. ;)

serio? wydaje mi się, że telewizor powoli już odchodzi do lamusa i wielu ludzi z mojego otoczenia deklaruje, że nie ogląda telewizji. nie jest to już niczym dziwnym. szczególnie że to samo można obejrzeć w internecie i to w dogodnym dla siebie czasie, a nie wtedy kiedy akurat nadawana jest audycja.


Kwestia tego, że Kraków jest do przodu w wielu kwestiach ;)
U nas na Śląsku w mniejszych miastach to nie 100, a 300 lat za murzynami ;)
______________________________________________________
www.alechanted.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Zaciekawiony 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 13 Wrz 2014
Posty: 75

Wysłany: 2014-09-14, 22:15   

Od paru lat nie oglądam telewizji. Gdy domowy telewizor się zepsuł, wszyscy zgodnie uznali, że nie ma po co go naprawiać. Mama używa go teraz jak wypukłego lustra żeby się cała przejrzeć.
W wakacje pojechałem do ośrodka na wsi i gdy skończyły mi się książki a internet nie odbierał, z nudów włączyłem telewizor w domku. Miałem wrażenie że przez pięć lat nic nie straciłem - niby nowe programy, niby nowe teleturnieje ale jakoś tak wszystko to samo.
 
  podziel si� tym postem na:
xolinqa 
WordPress.Klub


Dołączyła: 31 Sty 2015
Posty: 18

Wysłany: 2015-01-31, 21:17   

Są okresy, że miesiącami nie oglądam telewizji. Wiadomości chcąc nie chcąc i tak docierają do mnie przez internet, wiec człowiek jest na bieżąco, a filmy można oglądać w necie i zawsze wybrać coś co nas interesuje.
 
  podziel si� tym postem na:
rodi 


Pomógł: 2 razy
Dołączył/a: 22 Sty 2015
Posty: 22

Wysłany: 2015-01-31, 21:33   

Po przeprowadzce nie kupiłem telewizora (to już kilka lat), nie wiem co się tam teraz dzieje, ale gdy odwiedzam rodzinę i widzę fragmenty programów telewizyjnych, nie żałuję ani trochę.

Mam wpis dotyczący telewizji na moim blogu, ale nie wiem czy mogę tutaj zarzucić linkiem (w regulaminie o ile dobrze pamiętam nie było informacji bezpośredni odnoszącej się do obecnej sytuacji w tym wątku, ale mimo tego wolę bana nie ryzykować).
 
  podziel si� tym postem na:
Maritra Films 
Blogger.Klub


Imię: Krzysztof
Pomógł: 1 raz
Dołączył/a: 13 Lut 2015
Posty: 87
Miasto: Polska

Wysłany: 2015-02-15, 22:10   

Nie masz czego żałować. Teraz w telewizji bardzo rzadko spotyka się cokolwiek wartego uwagi. Te ciągłe powtórki po prostu są już żenujące, a najlepsze są premiery na danych programach, które tak naprawdę miały miejsce już bardzo dawno temu ;)
______________________________________________________
www.maritrafilms.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Witkacy 
Blogger.Klub

Imię: Wiktor
Wiek: 26
Dołączył/a: 22 Gru 2014
Posty: 25
Miasto: Siedlce

Wysłany: 2015-02-16, 16:23   

Mój jedyny kontakt z telewizją każdego dnia trwa około 5 minut. Zawsze przed wyjściem z domu na autobus zerkam jednym okiem z braku laku. :)
Myślę, że telewizja już teraz powinna zacząć zastanawiać się nad zmianą formatu, bo o ile teraz nadal się trzymają to za 15-20 może być różnie.
 
  podziel si� tym postem na:
kamillo270 

Dołączył/a: 06 Maj 2015
Posty: 15

Wysłany: 2015-05-06, 09:16   

rodi napisał/a:

Po przeprowadzce nie kupiłem telewizora (to już kilka lat), nie wiem co się tam teraz dzieje, ale gdy odwiedzam rodzinę i widzę fragmenty programów telewizyjnych, nie żałuję ani trochę.

Mam wpis dotyczący telewizji na moim blogu, ale nie wiem czy mogę tutaj zarzucić linkiem (w regulaminie o ile dobrze pamiętam nie było informacji bezpośredni odnoszącej się do obecnej sytuacji w tym wątku, ale mimo tego wolę bana nie ryzykować).

Patrząc na to co ogląda przeciętna rodzina, to rzeczywiście nie ma czego żałować.
Jednak jest kilka kanałów popularno naukowych, które wnoszą coś do naszego życia.
 
  podziel si� tym postem na:
Buster 
WordPress.Klub


Wiek: 33
Dołączył/a: 20 Kwi 2015
Posty: 35
Miasto: Silesia

Wysłany: 2015-05-06, 15:07   

Telewizję oglądam w zasadzie tylko jak jest jakiś ciekawszy program, albo mecz, bo oglądanie w internecie jest jeszcze mało przyjemne ze względu na jakość i płynność obrazu. Telewizja jeszcze długo będzie popularnym medium, ale powinna przestać się taboidyzować programami z celebrytami, trudnymi sprawami i innymi głupotami. O tym na blogu też trochę pisałem jak ktoś jest zainteresowany to może poszukać ;)
______________________________________________________
https://busteralke.wordpress.com/
 
  podziel si� tym postem na:
kamillo270 

Dołączył/a: 06 Maj 2015
Posty: 15

Wysłany: 2015-05-08, 11:37   

Dokładnie się zgadzam. Rezygnacja z TV daje nam wiele czasu na cenniejsze zajęcia. Choć muszę przyznać, że jest kilka kanałów popularno-naukowych, które wnoszą coś do życia.
 
  podziel si� tym postem na:
PannaMelania 

Dołączyła: 04 Cze 2015
Posty: 9

Wysłany: 2015-06-04, 14:06   

Nie mam tv odkąd wyprowadziłam się z domu rodzinnego, czyli jakichś 5 lat. Wiele osób namawiało mnie do zakupienia, ale nie widzę najmniejszego sensu. Jak mam ochotę coś obejrzeć to mogę włączyć sobie na necie.
 
  podziel si� tym postem na:
Athomowy 


Wiek: 47
Dołączył/a: 02 Cze 2015
Posty: 16
Miasto: Sosnowiec

Wysłany: 2015-06-06, 08:54   

Kilka lat funkcjonowałem bez TV. Po przeprowadzce do nowego miejsca zamieszkania kupiłem ten diabelski sprzęt. Od tej pory mam 50 calowy monitor do laptopa :) Klasycznie rozumianą telewizję oglądam średnio 2-3h na miesiąc. Głównie transmisje sportowe.
______________________________________________________
www.athomowy.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz