Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Pabiart 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 26 Mar 2014
Posty: 30

Wysłany: 2014-06-21, 12:54   

U nas to usprawiedliwienia i omawianie bieżących spraw.
Czasami wychowawczyni rozmawia z nami na dany temat, a czasami siedzimy i nic nie robimy.
______________________________________________________
http://pabiart.blogspot.com/ Zapraszam na mojego bloga o rysowaniu! :)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

rqp 
Blogger.Klub


Dołączyła: 01 Lis 2014
Posty: 29

Wysłany: 2014-11-01, 10:48   

U mnie cała klasa gada, biedna wychowawczyni siwieje, bo nie może nic powiedzieć, a jak tylko otwiera usta, to wszyscy podnoszą ton, żeby nawet ona nie była w stanie siebie usłyszeć. Po dwudziestu minutach się poddaje i siada do komputera, by sprawdzić obecność, ale oczywiście nie może czytać, więc się tylko rozgląda w poszukiwaniu właściwych osób. Na tablicy pisze najważniejsze rzeczy, ale przecież nikt tego nie przeczyta, a potem będą mieć do niej pretensje, że nie przekazała im informacji. A jak im powiedziałam raz, że może by się zamknęli, bo ona przekazałaby informacje, gdyby tylko się uciszyli na chwilę, to od razu na mnie naskoczyli. Powiedzieli, że jest beznadziejną wychowawczynią, a na pytanie: "dlaczego?" odpowiedzieli: "bo nie potrafi nas uciszać" :przestraszony: No a dziesięciolatkami nie jesteśmy, żeby nas uciszać… :znudzony:
 
  podziel si� tym postem na:
natalka057 
Blogger.Klub

Imię: Natalia
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Lip 2015
Posty: 8
Miasto: Dębno/Kraków

Wysłany: 2015-07-25, 11:28   

To coś takiego w ogóle istnieje ?! Ja pomimo tego, że teoretycznie coś takiego na planie miałam to praktycznie na tej godzinie odbywały się normalne lekcje np. polskiego, czy matematyki
 
  podziel si� tym postem na:
BlackenedBooks 
Blogger.Klub


Imię: Damian
Pomógł: 1 raz
Wiek: 27
Dołączył/a: 26 Kwi 2015
Posty: 93
Miasto: Krosno

Wysłany: 2015-07-25, 14:01   

natalka057 napisał/a:

To coś takiego w ogóle istnieje ?! Ja pomimo tego, że teoretycznie coś takiego na planie miałam to praktycznie na tej godzinie odbywały się normalne lekcje np. polskiego, czy matematyki


Tak, w teorii istnieje, a nawet jest jakiś specjalny program tych zajęć.

Za moich czasów licealnych, na godzinie wychowawczej były tylko usprawiedliwiane nieobecności. Czasem - raz na ruski rok- mieliśmy wizyty psychologa/pedagoga/doradcy zawodowego. I chyba wolałbym taki model zajęć wychowawczych, jaki ty miałaś.
______________________________________________________
http://blackenedbooks.blogspot.com/
Zapraszam bardzo serdecznie. :)
 
  podziel si� tym postem na:
natalka057 
Blogger.Klub

Imię: Natalia
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Lip 2015
Posty: 8
Miasto: Dębno/Kraków

Wysłany: 2015-07-25, 15:03   

BlackenedBooks napisał/a:

natalka057 napisał/a:

To coś takiego w ogóle istnieje ?! Ja pomimo tego, że teoretycznie coś takiego na planie miałam to praktycznie na tej godzinie odbywały się normalne lekcje np. polskiego, czy matematyki


Tak, w teorii istnieje, a nawet jest jakiś specjalny program tych zajęć.

Za moich czasów licealnych, na godzinie wychowawczej były tylko usprawiedliwiane nieobecności. Czasem - raz na ruski rok- mieliśmy wizyty psychologa/pedagoga/doradcy zawodowego. I chyba wolałbym taki model zajęć wychowawczych, jaki ty miałaś.

Ostatnio z koleżanką wspominałam licealne lata i dowiedziałam się od niej, że na tych zajęciach rozwiązywali jakieś bezsensowne testy psychologiczne, które nie miały żadnego pokrycia z rzeczywistością, więc nawet się cieszę, że mnie to ominęło.
 
  podziel si� tym postem na:
Teddy Bear 
Blogger.Klub

Dołączyła: 11 Maj 2015
Posty: 10

Wysłany: 2015-08-08, 09:33   

U nas nasza kochana wychowawczyni zamienia lekcję wychowawczą na kolejną lekcję matematyki. :zdegustowany:
 
  podziel si� tym postem na:
bananowyrogal 
WordPress.Klub


Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył/a: 06 Sty 2017
Posty: 36
Miasto: Radom

Wysłany: 2017-01-06, 14:47   

Z tego co pamiętam, zazwyczaj godzina wychowawcza była po prostu dodatkową godziną matematyki. :wstyd:
______________________________________________________
LisiePismo - Uśmiech i intryga!
 
  podziel si� tym postem na:
potrax7 


Pomógł: 1 raz
Dołączył/a: 26 Lis 2016
Posty: 56
Miasto: Krakow

Wysłany: 2017-01-28, 23:40   

Ooo jak jeszcze chodziłem do szkoły, to każda lekcja wychowawcza wyglądała jak mały poligon. Rzucanie się papierkami, głośne rozmowy itd. Ale cóż, przynajmniej byliśmy przez to zżyci ;) Wychowawczyni wręcz chciała, żeby ta lekcja tak wyglądała.
 
  podziel si� tym postem na:
msh 

Dołączył/a: 05 Lut 2017
Posty: 12

Wysłany: 2017-02-05, 20:46   

Godzina wychowawcza, z zasady dotyczy palących spraw grupy. Problemami naszej klasy były najwyraźniej logarytmy, równania i wyliczanie delty.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz