Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2016-11-09, 06:00

Kiedy Pierwszy raz spróbowałeś/aś Papierosa?
5-7 lat
2%
 2%  [ 2 ]
8-10 lat
5%
 5%  [ 5 ]
11-14 lat
35%
 35%  [ 32 ]
15-18 lat
56%
 56%  [ 50 ]
Głosować: 89
Wszystkich Głosów: 89

Autor Wiadomość
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2015-02-08, 18:05   

vet napisał/a:

3 piętro w bloku. Kto będzie zbiegał na dół, żeby zapalić? Można wietrzyć, można nie wietrzyć. Efekt jest ten sam. Odór fajek długo się utrzymuje i wszystko nim przesiąka.
To ciężko przetłumaczyć wielu osobom. Ja mam przypadek osoby starszej, która mieszka na parterze i też jej się nie chce wyjść. Otwiera okno i myśli, że dym sobie wylatuje w całości z mieszkania. Chętnie bym im tak napuszczał bąków w pokoju i niech wąchają :^^: z komentarzem: nie przesadzaj, przecież tak bardzo nie śmierdzi.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Szabla 
WordPress.Klub

Imię: Mateusz
Wiek: 32
Dołączył/a: 06 Lut 2015
Posty: 22
Miasto: Kraków

Wysłany: 2015-02-08, 18:49   

Akurat w pomieszczeniach palić też nie lubię. Chyba, że chodzi o palarnię w jakimś lokalu. Akurat pomysł rozdzielenia stref dla palących i nie rozumiem, a nawet popieram :)
Chociaż czasami wychodzą z tego zabawne kwiatki. Przykładowo w jednym z krakowskich barów palarnia ma postać przeszklonego pokoiku wydzielonego z korytarza. Wygląda to trochę tak, jakby palacze siedzieli w jakimś akwarium czy innym terrarium ku przestrodze reszty :)
______________________________________________________
www.tekstyszabli.wordpress.com - Opowiadania i wszystko to, co Szabla ma do napisania
 
  podziel si� tym postem na:
pequeninha 
Blogger.Klub


Dołączyła: 12 Paź 2014
Posty: 133

Wysłany: 2015-02-10, 00:41   

Palenie nigdy mnie nie ciągnęło. Nawet nie spróbowałam. Nawet wtedy, gdy tata (w myśl zasady: skoro i tak będą próbować, niech próbują w domu) przyniósł do domu bibułę i wielką pakę tytoniu, po czym wraz z rodzeństwem zadymili całą kuchnię. Dodam, że rodzice są całkowicie niepalący, więc widok był dość surrealistyczny.

Papierosy podobają mi się tylko ze względów estetycznych. Wiem, to może trochę powierzchowne, bo nałóg potrafi też zniszczyć wygląd jak nic (o tym zresztą było wyżej, więc nie powtarzam). Ale błagam: Kawa i papierosy Jarmuscha? Aż człowiek chce się przy tym sztachnąć. (Choć potrzebę zaspokaja mocna kawa :)
 
  podziel si� tym postem na:
Szabla 
WordPress.Klub

Imię: Mateusz
Wiek: 32
Dołączył/a: 06 Lut 2015
Posty: 22
Miasto: Kraków

Wysłany: 2015-02-10, 08:16   

pequeninha napisał/a:

Ale błagam: Kawa i papierosy Jarmuscha? Aż człowiek chce się przy tym sztachnąć. (Choć potrzebę zaspokaja mocna kawa :)


"Kawa i papierosy" wielkim filmem jest ;) Faktem również jest, że jak na jakimś filmie bohaterowie dużo palą, to automatycznie też się włącza ochota. Zabawne to trochę :)
______________________________________________________
www.tekstyszabli.wordpress.com - Opowiadania i wszystko to, co Szabla ma do napisania
 
  podziel si� tym postem na:
pilkomaniak 
WordPress.Klub

Zaproszone osoby: 2
Wiek: 41
Dołączył/a: 30 Sty 2015
Posty: 19
Miasto: Zagórnik

Wysłany: 2015-02-10, 08:51   

Ja rzuciłem rok temu i jestem z tego powodu dumny. Wrócił apetyt i kondycja.
 
  podziel si� tym postem na:
Red-Angel 
Blogger.Klub


Wiek: 33
Dołączył/a: 24 Cze 2014
Posty: 50

Wysłany: 2015-02-10, 11:26   

pequeninha napisał/a:

apierosy podobają mi się tylko ze względów estetycznych.
Ciekawi mnie to: pod jakim względem? Że ładniej wygląda osoba trzymająca papierosa w ręce i dymkiem nad sobą niż gdy nie pali?
 
  podziel si� tym postem na:
pequeninha 
Blogger.Klub


Dołączyła: 12 Paź 2014
Posty: 133

Wysłany: 2015-02-11, 03:10   

Cytat

Ciekawi mnie to: pod jakim względem? Że ładniej wygląda osoba trzymająca papierosa w ręce i dymkiem nad sobą niż gdy nie pali?


Nie, nie o to mi chodziło. Raczej myślałam o roli, jaką spełnia papieros w sztuce i kulturze, zwłaszcza w filmie i fotografii. W niektórych filmach akcja musi się wręcz przebijać przez dym. Wywołuje to różne wrażenie, zależnie od intencji reżysera i umiejętności fotografa. Papierosy są fetyszem, symbolem, rekwizytem, niezbędnikiem, komunią. Fascynuje mnie to. Poza tym lubię dobre zdjęcia. Ostatnio widziałam jakiś spot reklamowy zrobiony dla niemieckiego Vogue'a z Anją Rubik. Scena z dymem papierosowym jest hipnotyzująca. A to tylko jeden przykład, który tak na teraz przychodzi do głowy.

Poza sztuką papierosy zachwycają zdecydowanie mniej, to fakt. No ale o tym to już było :)
 
  podziel si� tym postem na:
Karolekqqqq 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 02 Lut 2015
Posty: 12
Miasto: Polska

Wysłany: 2015-02-11, 21:02   

Ja tam nie palę i raczej nie zamierzam
 
  podziel si� tym postem na:
Red-Angel 
Blogger.Klub


Wiek: 33
Dołączył/a: 24 Cze 2014
Posty: 50

Wysłany: 2015-02-11, 23:44   

pequeninha napisał/a:

Raczej myślałam o roli, jaką spełnia papieros w sztuce i kulturze, zwłaszcza w filmie i fotografii. W niektórych filmach akcja musi się wręcz przebijać przez dym. Wywołuje to różne wrażenie, zależnie od intencji reżysera i umiejętności fotografa. Papierosy są fetyszem, symbolem, rekwizytem, niezbędnikiem, komunią. Fascynuje mnie to.
Aha, fakt, w niektórych filmach sceny spowite dymem papierosowym, czy też bohater sięgający po papierosa robią odpowiedni klimat. Ale musi toi być przemyślane.

Za to w życiu nie paliłem i nie palę. Bo nie widzę żadnych korzyści z tego. Wręcz mam przed oczami same minusy.
 
  podziel si� tym postem na:
szauszau 
Blogger.Klub

Dołączyła: 20 Lut 2015
Posty: 12

Wysłany: 2015-02-20, 16:58   

Nie palę bo nie lubie
najpierw pali sie dla szpanu, a potem przychodzi uzaleznienie
 
  podziel si� tym postem na:
natalyyjka 

Wiek: 32
Dołączyła: 07 Kwi 2015
Posty: 23
Miasto: SZCZYTNO

Wysłany: 2015-08-09, 18:15   

Pierwsze pociągnięcia były w gimbazie, potem częściej, w technikum już sporo, teraz nadal palę, ale nie mam takiej potrzeby codziennego palenia. Palę najwięcej w weekendy.
 
  podziel si� tym postem na:
Werter 
Blogger.Klub
MaliNaila


Dołączyła: 12 Lip 2015
Posty: 57

Wysłany: 2015-08-27, 19:36   

Czemu tak mało opcji w ankiecie? :O Ja mam 17 i jeszcze nie próbowałam, i pewnie szybko się to nie zmieni. Szkoda kasy na papierosy :P i zdrowia oczywiście
No i urody :wstyd:
______________________________________________________
malinaila.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz