Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::

który z systemów komentarzy jest najkorzystniejszy?
wbudowany (systemowy wordpress / blogspot itp.)
41%
 41%  [ 29 ]
disqus
48%
 48%  [ 34 ]
facebook
1%
 1%  [ 1 ]
google plus
5%
 5%  [ 4 ]
inny
0%
 0%  [ 0 ]
nie ma znaczenia / obojętne
2%
 2%  [ 2 ]
Głosować: 70
Wszystkich Głosów: 70

Autor Wiadomość
fojcikdaniel 
Blogger.Klub


Imię: Daniel
Pomógł: 1 raz
Dołączył/a: 17 Sie 2015
Posty: 36
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2015-10-04, 00:50   

Ogólnie poza problemem disqus'a z synchronizacją z bloggerem to chyba najwygodniejszy sposób na komentowanie :)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Fit na obcasach 
WordPress.Klub


Dołączyła: 07 Paź 2015
Posty: 83

Wysłany: 2015-10-07, 21:55   

Mam Disqus i dzięki panelowi moderacji praca z tym systemem komentarzy jest bardzo przyjemna :) co więcej, to chyba najpopularniejsza opcja dzisiaj, bo na wielu blogach spotykam się właśnie z nią. U siebie nie narzekam, choć nie mogę mówić o nie wiadomo jakiej liczbie komentarzy, gdyż dopiero niedawno wystartowałam :)
 
  podziel si� tym postem na:
novia 
WordPress.Klub

Dołączyła: 15 Lis 2015
Posty: 19

Wysłany: 2015-11-16, 12:30   

Ja mam wbudowany system wordpressa, ale korzystam z disqusa na blogach, które komentuję. Z punktu widzenia czytelnika podoba mi się, powiadomienia są super. Jestem ciekawa czy nadal będę taka zadowolona po dłuższym czasie.
 
  podziel si� tym postem na:
Seluna 
Blogger.Klub

Imię: Maja Główczewska
Dołączyła: 06 Sty 2016
Posty: 29

Wysłany: 2016-01-29, 18:03   

Osobiście mam domyślny bloggera, ale myślę nad disqusem. Na innych blogach to właśnie z niego najchętniej korzystam. Za to nie cierpię facebookowych systemów. Nie lubię, gdy ktoś spoza grona znajomych ma dostęp do mojego konta
______________________________________________________
http://book-wszechmogacy.blogspot.com <- nie tylko recenzje. Prowadzą cherubini w składzie: Maja, Mati i Twyla.
 
  podziel si� tym postem na:
Intro1 
Blogger.Klub


Dołączyła: 03 Lut 2016
Posty: 65
Miasto: Polska

Wysłany: 2016-02-04, 16:03   

Ja korzystam ze wszystkich, i tak jest dobrze. Każdy ma swoje zalety, z wyjątkiem komentarzy G+ na blogu, bo wtedy komentować mogą tylko profile G+, więc to zawęża krąg komentatorów.
______________________________________________________
http://w--sieci.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
wendigo 


Pomógł: 4 razy
Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2016-02-10, 09:02   

Tak się zastanawiam czy dałoby się Disqusa zainstalować na mylogu... ale raczej z ciekawości się zastanawiam, bo przeczytawszy ten temat raczej i tak bym się na to nie zdecydował :)

Jako komentujący najbardziej lubię właśnie Disqusa z powodu powiadomień na każdej stronie z Disqusem (nie muszę nigdzie specjalnie wchodzić, żadnych maili sprawdzać itp., a jak ktoś mi na komentarz odpowie, to i tak się o tym dowiem).
Tego facebookowego systemu to chyba nawet nie widziałem, na całe szczęście nie ma go na żadnym z blogów, które czytam, bo jako bloger jestem anonimowy (no powiedzmy ;) ) i nie zamierzam nigdy w życiu łączyć blogosfery z imieniem i nazwiskiem :) Bloga, na którym byłaby opcja komentarzy tylko z konta FB, nie skomentowałbym.
 
  podziel si� tym postem na:
AgariPizmo 

Dołączył/a: 07 Sty 2017
Posty: 22
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2017-01-11, 21:14   

ja lubię disqus między innymi dlatego, ze gdy komentujesz coś u innych osób korzystających z tego systemu zawsze dostaniesz powiadomienie o odp oraz przez 1 kliknięcie te osoby mogą wejść na Twojego bloga.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2017-01-11, 22:39   

AgariPizmo, żeby odpisać lub skomentować jakiś wpis wcale nie trzeba wchodzić na danego bloga ;) Nawet powiadomienia wysyłają w takiej formie żeby wylądować na ich platformie w celu odczytania. Przez to czytelnik odwiedza stronę bloga rzadziej, bo dyskusję może prowadzić już poza nim, na disqusie. No, ale coś za coś.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
AniaW 
Blogger.Klub


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Sie 2015
Posty: 11
Miasto: Poland, Lublin

Wysłany: 2017-01-16, 13:43   

Mam bloga na Bloggerze i przez ponad rok korzystałam z komentarzy platformy. Jednak odpisywanie osobie pozostawiającej komentarz... to jak odpisywanie sobie. Nie łudziłam się - osób, które wejdą na blog za dzień, czy dwa w celu sprawdzenia czy odpisałam czy nie, jest naprawdę garstka.
Za to Disqus pozwala na "rozmowę" z komentującym, na pozostanie w kontakcie z tymi, na których nam zależy. Bo bez czytelnika nie ma bloga.
Dlatego stawiam na Disqusa!
 
  podziel si� tym postem na:
anonimowe11
[Usunięty]



Wysłany: 2017-04-06, 09:52   

Ja najbardziej lubię system wbudowany, chociaż oczywiście dostrzegam jego wady.

Jednak wszystkie inne nie odpowiadają mi dużo bardziej. :P

Niewiele osób używa Google +, nie wszyscy mają też fb, więc część osób od razu skreślamy. Nie wszyscy chcą też komentować pod swoim imieniem i nazwiskiem, czemu wcale się nie dziwię. Nie wszyscy znajomi muszą czytać moją opinię na niektóre tematy, nie ma to nic wspólnego z hejtem, ale pracodawca, czy potencjalni kontrahenci nie muszą znać moich poglądów na pewne tematy.

Poza tym często osoby komentujące chcą także zaprosić na swojego bloga, nie będąc przy okazji nachalnym i nie wrzucają linków, sam ich profil przekieruje na witrynę. Przy komentowaniu przez serwisy społecznościowe ta opcja znika.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz