Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Sebastian_Czapliński 
WordPress.Klub


Dołączył/a: 16 Paź 2015
Posty: 48
Miasto: Polska

Wysłany: 2015-11-10, 14:07   

AleksanderKa napisał/a:

Mam w połowie ucięte imię i nazwisko.
Ale chyba tak ma być, bo ucięte mam tak gdzie zaczynają się czarne boki, czyli wszystko ok.


:) Nie, widocznie masz coś z ustawieniami obrazu :) Imię i nazwisko jest w całości :) Zarówno na moim lapku, jak i komputerze stacjonarnym :) Chyba, że czegoś nie wiem :)
______________________________________________________
http://sebastianczaplinski.pl
Dziennikarski punkt widzenia....
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Sebastian_Czapliński 
WordPress.Klub


Dołączył/a: 16 Paź 2015
Posty: 48
Miasto: Polska

Wysłany: 2015-11-10, 14:09   

Werter napisał/a:

Nie jest to może moja tematyka ani stylistyka, ale myślę że jest ok. Blog przypomina mi profesjonalny serwis dziennikarski czy coś w tym rodzaju, więc bardzo dobrze ;) i super, że tyle się dzieje. Moim zdaniem akurat do tego bloga to pasuje. Nawet ten natłok czcionek na górze.
Oglądałam bloga na telefonie, więc nie wiem, czy na komputerze wygląda to tak samo dobrze.


Bardzo dziękuję za miłe i ciepłe słowa. :) Zależy mi na tym, aby dużo się działo, bo to ma być swego rodzaju blog-newsowy, dla ludzi z Tarnowa i okolic, ale i również mieszkańców innych miast (jest kilkadziesiąt artykułów dotyczących "szerszej publiczności") :) Mam nadzieję, że będzie niósł za sobą więcej pozytywnych spojrzeń, niż negatywnych. Zawsze jest jednak miejsce na to, aby coś poprawić :)
______________________________________________________
http://sebastianczaplinski.pl
Dziennikarski punkt widzenia....
 
  podziel si� tym postem na:
AleksanderKa 

Imię: Aleksander
Wiek: 30
Dołączył/a: 04 Lis 2015
Posty: 42
Miasto: Kraków

Wysłany: 2015-11-10, 22:18   

Możliwe że mam coś źle ustawione, chyba że mówimy o czymś innym, ja piszę o imieniu obok zdjęcia, nawet teraz wyświetla mi się "Sebast".

Coś pokombinuję z ustawieniami bo możliwe że to jednak coś u mnie nie gra.
 
  podziel si� tym postem na:
Dejw93 
Blogger.Klub

Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Lut 2015
Posty: 34
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2015-12-04, 14:21   

Całkiem przyjemnie, węższa szpalta, to lubię - aczkolwiek zgodzę się z niektórymi przedmówcami, że nagłówek strony wprowadza pewne zamieszanie.
 
  podziel si� tym postem na:
Witek 
WordPress.Klub


Dołączył/a: 15 Lis 2015
Posty: 44
Miasto: Gdynia

Wysłany: 2015-12-04, 20:19   

Sebastian, moja skromna prywatna ocena Twojego bloga, to 5+. Od razu czuje się rękę i klimat dziennikarza. Osobiście nie przepadam za czarnym tłem i czarną kolorystyką, jednak w Twoim blogu, jasność i przejrzystość głównego planu zdecydowanie minimalizuje ponurość czerni. To moje zdanie i wiem, że są tacy, którzy czerń lubią.
Generalnie blog jest czytelny, o przyjemnej szacie graficznej i ciekawy, jak przystało na dziennikarski zeszyt.
Mam tylko drobną uwagę, nie wiem czy jest to zamierzone, czy nie - otóż przycisk 'TEMI.PL' w menu głównym i niektóre loga tego czasopisma przenoszą internautę z Twojego bloga na stronę właśnie tego tygodnika. Może lepiej włączyć dla nich opcję otwarcia w nowej karcie, by nie wyprowadzały Twoich gości?
Pozdrawiam.
______________________________________________________
I aby żyć siebie samego trzeba dać... (St. Soyka - Tolerancja)
http://byistniec.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Pearl 
Blogger.Klub

Dołączyła: 06 Lut 2015
Posty: 19

Wysłany: 2016-02-02, 20:47   

Podoba mi się. Z jednej strony dużo się dzieje (zwykle nie przepadam za takimi blogami), ale co ciekawe, wcale to nie razi. Popieram poprzednika, wygląda jak serwis informacyjny.
 
  podziel si� tym postem na:
Sebastian_Czapliński 
WordPress.Klub


Dołączył/a: 16 Paź 2015
Posty: 48
Miasto: Polska

Wysłany: 2016-02-06, 17:04   

Bardzo dziękuję za ciepłe słowa :) zależy mi (z racji zawodu w jakim pracuje) aby wyglądało to profesjonalnie :) cieszę sie, ze nie jest źle :)
______________________________________________________
http://sebastianczaplinski.pl
Dziennikarski punkt widzenia....
 
  podziel si� tym postem na:
megida 
Blogger.Klub

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 16

Wysłany: 2016-02-19, 22:41   

Ja mogę czepnąc się tylko nagłówka - rozumiem że zarabiasz i jest reklama na górze, ale wtedy ten nagłówek, moim zdaniem, powinien być jakiś prostszy
Nie podoba mi się też czarne tło, preferuję jasną kolorystykę, ale rozumiem, że męski styl jest inny ;)
 
  podziel si� tym postem na:
EvMyl 
Blogger.Klub


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 11 Mar 2016
Posty: 45

Wysłany: 2016-03-13, 17:55   

Hej : ) Chodziło Ci, żeby miało wygląd poważny to i ma. Wygląda jak gazeta :D Aczkolwiek te czarne pasy po bokach mi też wizualnie się nie podobają. Myślę, że mógłbyś coś zrobić, aby stronę uczynić trochę bardziej sympatyczną. Ja bym dała Slider z dużymi zdjęciami, który zmieniałby nowe wpisy co kilka sekund, a nawet może pasek, w górze strony wyświetlający newsy.Choć to nie jest konieczne. Blog wygląda jakby był skierowany do określonej grupy czytelniczej i oni na stronę zapewne zaglądają jakby nie było. Ale starałabym się jednak uatrakcyjnić przynajmniej górę stronki - czyli miejsce z nowymi wiadomościami. Pozdrówki.
 
  podziel si� tym postem na:
Sebastian_Czapliński 
WordPress.Klub


Dołączył/a: 16 Paź 2015
Posty: 48
Miasto: Polska

Wysłany: 2016-03-13, 20:53   

Dzięki :) Jakaś podpowiedź z Twojej strony? Bo powiem szczerze w kodach siedzę, ale słabo :) Jakaś mała pomoc? Na co postawić przede wszystkim i co ewentualnie zmienić? Byłbym wdzięczny :)
______________________________________________________
http://sebastianczaplinski.pl
Dziennikarski punkt widzenia....
 
  podziel si� tym postem na:
EvMyl 
Blogger.Klub


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 11 Mar 2016
Posty: 45

Wysłany: 2016-03-13, 22:49   

Nie bardzo Ci pomogę bo sama pracuje z bloggerem..więc na kodach za bardzo się nie znam. Chodziło mi raczej o sam wizualny pomysł takich widgetów, a nie stronę techniczną, bo tu mam wyraźne braki..

Wiadomość (widoczna dla zarejestrowanych)
 
  podziel si� tym postem na:
EvMyl 
Blogger.Klub


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 11 Mar 2016
Posty: 45

Wysłany: 2016-03-26, 20:07   

ejj. u Ciebie takie zmiany a się nie chwalisz? :rotfl:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz