Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
BloginiPL 
Blogger.Klub


Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lis 2015
Posty: 35
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2015-12-06, 22:21   

Znajdź w sobie pasję. Popróbuj czegoś nowego. Wtedy stwierdzisz co lubisz, w czym jesteś dobra i pisz o tym. Powinno się pisać na tym co bliskie, jak wyżej xavilove napisała.
______________________________________________________

 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Intro1 
Blogger.Klub


Dołączyła: 03 Lut 2016
Posty: 65
Miasto: Polska

Wysłany: 2016-02-04, 16:35   

Wydaje mi się, że najlepiej pisać o tym, co się zna i z czym ma się styczność na co dzień. Na siłę wymyślać tematykę bloga to też trochę dziwnie.
______________________________________________________
http://w--sieci.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
EvMyl 
Blogger.Klub


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 11 Mar 2016
Posty: 45

Wysłany: 2016-03-12, 14:36   

Temat odrobinkę dawny, ale.. ludzie dobrze tu piszą - zaloz bloga o tym co Cię fascynuje, a najlepiej nie zakładaj go jeszcze wcale.
Po co chcesz go zalozyc? Żeby osiągnąć co? Zeby tylko zarabiac? bo tak to brzmi.. Czy zeby po prostu pisac bo to lubisz?
Rowniez jestem doswiadczona blogerką. Mam bloga o ktorym nigdy nie slyszal i raczej nie uslyszy nikt, bo to blog dla mnie i moich frustracji czy pomyslow. Mam tez blogi publiczne, kilka najlepiej do usuniecia bo pomysly niby wyniklly z fascynacji, ale po drodze zycie i priorytety sie zmienily, fascynacje tez. Mam tez bloga, ktory jakos sobie radzi w blogosferze, a ten wyrosl calkowicie z fascynacji i zakladajac go zalozylam go dla siebie, a nieoczekiwanie cos z niego zaczelo wychodzic. Wiec - jak nie masz o czym to nei pisz wcale, raczej zastanow sie czego Ty od siebie samej w zyciu oczekujesz. A pozniej zaloz bloga, eksperymentuj, najwyzej to olejesz i zalozysz kolejnego bloga, ktorego pisanie bedzie sprawiac Ci przyjemnosc. Nie blog jest winien, ale Ty. Jesli nie masz o czym pisac, to poszukaj co w swoim zyciu zmienic, aby te bylo ciekawsze.. : ) Swiat jest pelen mozliwosci, wystarczy tylko sie rozejrzec i rozwijac w nieskonczonosc.. czasem z najbardziej prostych rzeczy powstaja duze pomysly, po prostu rusz sie i zrob cos ze soba, a pozniej jak Ci sie to uda- napisz o tym bloga :cwaniak:
 
  podziel si� tym postem na:
marzeniebiegacza 

Imię: Adrian
Wiek: 35
Dołączył/a: 02 Cze 2016
Posty: 16
Miasto: Oborniki Wielkopolskie

Wysłany: 2016-06-02, 18:03   

Gdy znajdziesz w życiu prawdziwą pasję wtedy będziesz wiedziała o czym pisać, jak pisać i czy warto pisać... - dla mnie blog jest motywacją do działania, dla Ciebie może być czymś zupełnie innym...
 
  podziel si� tym postem na:
Po pierwsze Marcin 
WordPress.Klub


Imię: Marcin
Wiek: 32
Dołączył/a: 16 Cze 2016
Posty: 28
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2016-06-21, 20:40   

Samo zadawanie takie pytania świadczy o tym, że chyba nie czas na długoterminowe, poważne blogowanie. Ten temat dobrze wyczerpał Tomek Tomczyk w swoich książkach - polecam każdemu, kto ma podobny problem jak autorka wątku.
 
  podziel si� tym postem na:
Kamysto 
WordPress.Klub


Imię: Kacper
Pomógł: 3 razy
Dołączył/a: 25 Sty 2013
Posty: 229
Miasto: Kraków

Wysłany: 2016-06-24, 18:45   

Pisz o życiu. O tym co kochasz. Pisz o rzeczach, które mają sens.

Każdy musi sam sobie odpowiedzieć o czym chce pisać.

Zawsze warto napisać coś czego jeszcze nie ma...
______________________________________________________
Antylifestylowy blog o magii
 
  podziel si� tym postem na:
AniaW 
Blogger.Klub


Wiek: 39
Dołączyła: 20 Sie 2015
Posty: 11
Miasto: Poland, Lublin

Wysłany: 2016-07-04, 14:16   

Nie będę się powtarzać, ale dodam coś od siebie.
Pisz przede wszystkim dla siebie. Nie myśl o tym, czy to się spodoba czy nie, tylko staraj się przyciągnąć czytelników swoją osobowością i stylem.
Zdobywanie odbiorców bloga a pisanie tekstów, z których będziesz dumna to pozornie dwie odrębne kwestie, ale jeśli je połączysz to sukces murowany.
Oto moja skromna rada. Pozdrawiam!
 
  podziel si� tym postem na:
potrax7 


Pomógł: 1 raz
Dołączył/a: 26 Lis 2016
Posty: 56
Miasto: Krakow

Wysłany: 2016-11-28, 10:30   

Tak jeszcze dołożę dwa grosze do tego tematu. Kiedyś (4 lata temu) tworzyłem bloga o typie gier komputerowych, którego w ogóle nie trawiłem. Blog zaczął powoli zarabiać (bo kierowałem się trendem i była niska konkurencja), ale ja jakoś nie potrafiłem się przemóc do pisania... skończyło się tak, że pół roku pisania poszło w ... + ktoś inny przejął rynek i już się tam nie opłaca być.

A wystarczyłoby, żebym się cieszył blogowaniem i do dziś pisał w najbardziej nieopłacalnej niszy i itak bym więcej na tym czasie zarobił.

To taka podpowiedź, że ciężka praca + pasja + bycie najlepszym = kasa, a nie SAMA KASA :oczami:
 
  podziel si� tym postem na:
Gaba 
Blogger.Klub


Imię: Gaba
Wiek: 31
Dołączyła: 08 Sty 2017
Posty: 32

Wysłany: 2017-01-08, 14:13   

Jeśli ktoś chce zarabiać na blogu, to najlepiej o elektronice, nowych technologiach, modzie. Chociaż znam kilka blogów "kulturowych", którym bardzo dobrze się wiedzie. Ja sama mam bloga książkowego, na którym nie zarabiam, ale mam dużą frajdę, bo przynajmniej piszę o tym, co kocham. Więc w sumie, jeśli jesteś pasjonatem czegoś, to pisz właśnie o tym. W blogosferze brakuje blogów niszowych, które będą się wyróżniać.
______________________________________________________
Przyjaźń rodzi się w momencie, gdy jedna osoba mówi do drugiej: "Co? Ty też? Myślałem, że tylko ja".
Clive Staples Lewis – Cztery miłości
 
  podziel si� tym postem na:
dve bodky 
WordPress.Klub


Imię: Ewelina
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Sty 2015
Posty: 38
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2017-03-06, 17:51   

Jeśli ktoś nie wie o czym założyć bloga, to najlepiej niech nie zakłada o niczym ;) bez sensu robić coś na siłę.
 
  podziel si� tym postem na:
anonimowe
[Usunięty]



Wysłany: 2017-03-11, 15:48   

Przecież jak ktoś czuje się mocny w trzech dziedzinach i jest nimi bardzo zainteresowany - ale dwie z nich są tak niszowe, że interesuje się nimi tylko on i jego kolega Krzysiek, a trzecia ma szansę okazać się bardzo interesująca dla większej grupy ludzi - to chyba ani nic zdrożnego nie ma w zastanawianiu się nad wyborem tematyki, ani w robieniu rozeznania.
 
  podziel si� tym postem na:
dve bodky 
WordPress.Klub


Imię: Ewelina
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Sty 2015
Posty: 38
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2017-03-11, 15:53   

Ok, masz rację. Taka sytuacja nie przyszła mi do głowy. Pomyślałam sobie raczej o osobach chcących założyć bloga , wszystko jedno o czym, tylko dlatego, że fajnie być blogerem ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz