Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2011-06-08, 19:51
Autor Wiadomość
Wojowniczka 
Blogger.Klub


Dołączyła: 29 Lip 2016
Posty: 27

Wysłany: 2016-09-01, 08:24   

Najbardziej lubię blogi lifestylowe, ale te bardziej ambitne. Interesuje mnie psychologia, socjologia, aktywny tryb życia - wszystkie blogi poruszające tę tematykę są jak najbardziej w kręgu moich zainteresowań.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

lordK 
Blogger.Klub
Just a dreamer


Imię: Karol
Wiek: 31
Dołączył/a: 29 Maj 2013
Posty: 64
Miasto: Śląsk

Wysłany: 2016-09-21, 23:42   

A ja troszeczkę odkopię temat, mam nadzieję, że odbierzecie to wyrozumiale ; )

Na forum powróciłem dziś, gdyż powróciłem też do blogowania. Rzuciłem to kilka lat temu, w moim życiu pojawiło się sporo zmian, czy na lepsze to już nie mnie oceniać. Raczej na gorsze. Potrzeba uzewnętrzniania się wygrała i mam nadzieję, że tym razem przezwyciężę słomiany zapał.

Do czego zmierzam...
Minęło troszeczkę czasu odkąd przyglądałem się dość regularnie blogosferze. Poszła ona w jakimś tam kierunku. I powiem Wam szczerze, że po takim czasie dość trudno mi się odnaleźć w tej rzeczywistości. Szukam blogów szczerych, prostych, na których ludzie piszą co myślą. Blogów bez zbędnych okienek, natomiast z prostym przekazem, ciekawą treścią, dobrym zdjęciem. Znajdę jeszcze takie?

Wiadomo, zawsze było ciężko przeglądać losowe blogi, brak konkretnej wyszukiwarki. Jednak wciąż i wciąż wchodzę w miejsca, gdzie moim zdaniem panuje niesamowity chaos. Tak jest i to ja nie nadążam? A może się zestarzałem i nie pasuję do istniejących trendów?

Proszę, nie odbierzcie tego jako jakiegoś narzekania, czy strajku.. Po prostu zastanawiam się, czy znajdę jeszcze prostotę u kogoś? :> Znacie takie miejsca? : ) Pytam, bo takie właśnie blogi lubię najbardziej!
______________________________________________________
I'm just a dreamer but I'm hanging on.
 
  podziel si� tym postem na:
wendigo 


Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2016-09-22, 04:06   

lordK napisał/a:

Szukam blogów szczerych, prostych, na których ludzie piszą co myślą.

Ale o czym (mają pisać co myślą)? :P
 
  podziel si� tym postem na:
lordK 
Blogger.Klub
Just a dreamer


Imię: Karol
Wiek: 31
Dołączył/a: 29 Maj 2013
Posty: 64
Miasto: Śląsk

Wysłany: 2016-09-22, 09:08   

wendigo napisał/a:

Ale o czym (mają pisać co myślą)? :P


Trochę popłynąłem, racja :D

Wiesz.. takie blogi, na które wchodzisz i mówisz "o! jak w domu!" :P
Na których ludzie piszą o jakimś życiu codziennym, refleksjach, ale nie w takim wierszowo-poetyckim rozumowaniu, tylko walą prosto z mostu, a na końcu po przeczytaniu posta masz ochotę powiedzieć "no coś Ty, mam tak samo" albo przynajmniej "właśnie" ;)
Rozumiesz?

Poza tym blogi, w których treść (ta pisemna) dominuje nad obrazkami, kolorowymi kwiatkami, pierdołami, tryliardami ramek i tak dalej...
______________________________________________________
I'm just a dreamer but I'm hanging on.
 
  podziel si� tym postem na:
wendigo 


Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2016-09-23, 04:30   

Noo to witaj w klubie, ja to nazywam "pamiętniki" i też takie lubię (i też takiego piszę :P ), ja w sumie tylko takie lubię :D ale jesteśmy wymierającym gatunkiem w erze specjalistów od wszystkiego, którzy prowadzą blogi tematyczne ;)
 
  podziel si� tym postem na:
lordK 
Blogger.Klub
Just a dreamer


Imię: Karol
Wiek: 31
Dołączył/a: 29 Maj 2013
Posty: 64
Miasto: Śląsk

Wysłany: 2016-09-23, 10:11   

No tak, coś w ten deseń właśnie ; )

Wszystko idzie w jakimś tam kierunku jak wspomniałem, nie ma co się na to wypinać. Ktoś wpadł na to, że można na tym robić pieniądze, gonić za "followersami", lajkami i wyświetleniami : ) Kibicuję w sumie takim ludziom, bo wiem, że to wymaga mega nakładu pracy i czasu :) Nie jest to tylko pisanie bloga.
Ja jednak wolę "tylko" pisać, średnio zważam na to czy ktoś w ogóle czyta wypociny czy też nie. Ważne, że ja po napisaniu posta czuję się wyczyszczony :)

Czyli Pamiętniki, niechaj tak to będzie nazwane! ^^ Pamiętam, że jeszcze kiedyś miałem przyjemność śledzić bloga o takich fizyczno-przyrodniczych ciekawostkach i bardzo przypadła mi taka forma blogowania do gustu :P Autorka rozwiązywała tam wątpliwości dotyczące na przykład tego dlaczego chmury mają różne barwy i tak dalej... : ) Fajnie!
______________________________________________________
I'm just a dreamer but I'm hanging on.
 
  podziel si� tym postem na:
wendigo 


Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2016-09-23, 11:00   

Nie no, ja się też nie spinam, tak jak mówisz - wszystko się zmienia :) Tylko jeżeli ktoś nie pisze z prawdziwej potrzeby (a trudno mi dostrzec tą potrzebę jeśli ktoś przychodzi i mówi: Powiedzcie mi o czym mam założyć loga?), to nie wróżę mu wielkiego powodzenia... Sam kiedyś miałem bloga o książkach, tylko że usunąłem jak odkryłem goodreads, bo moją potrzebą było nie pisanie o tym bloga tylko po prostu recenzowanie książek przeczytanych :)
Wiele z tych blogów powstaje i upada, a ja ten swój pamiętniczek piszę jakoś od 13 lat :P

lordK napisał/a:


Ja jednak wolę tylko pisać, średnio zważam na to czy ktoś w ogóle czyta wypociny czy też nie. Ważne, że ja po napisaniu posta czuję się wyczyszczony :)

Mam tak samo! :P

Wracając jednak do pytania... Z tego typu blogów to nawet nie pytałbym o "dobre", tylko o jakiekolwiek :D No ja w każdym razie czytam bloga naszej koleżanki forumowej (ale widzę, że nie ma go w podpisie, to nie podam), innej mojej koleżanki (ale tamten jest i tak na hasło), no i teraz może Twojego :P I w sumie to niestety tyle... tez bym chętnie poznał więcej.
 
  podziel si� tym postem na:
artoffoto 
WordPress.Klub

Wiek: 38
Dołączył/a: 21 Lip 2016
Posty: 23
Miasto: cały świat

Wysłany: 2016-10-12, 00:02   

Bardzo ciekawe i inspirujące są blogi o rozwoju osobistym, motywacji, biznesie i gastronomi.
Przydatne wskazówki pozwalają oszczędzić czas i uniknąć niepowodzeń.Nauka na cudzych błędach mniej boli i mniej kosztuje niż nauka na własnych błędach.
To co ludzie wyczyniają w kuchni (sztuczki kulinarne, przepisy) także przydaje się w życiu.
______________________________________________________
www.artoffoto.eu - Porady fotograficzne | Fotorelacje | Wywiady | Recenzje
 
  podziel si� tym postem na:
RedFuchsia5 
Blogger.Klub


Dołączyła: 08 Sie 2014
Posty: 16
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2016-11-15, 17:20   

A ja właśnie najbardziej lubię "kwiatki, obrazki i pierdołki" czyli blogi fotograficzne ;) Najchętniej te o tematyce przyrodniczej, ale na dobre zdjęcia z każdej kategorii chętnie popatrzę. Odwiedzam również sporo blogów ogrodniczych w poszukiwaniu porad. Przyznam że ten temat dał mi do myślenia, chyba muszę poszukać blogów jakie kiedyś czytałam :zawstydzony: z naciskiem na "czytałam", nie oglądałam, chociaż sporo z nich już nie istnieje...
 
  podziel si� tym postem na:
Peen 
WordPress.Klub


Imię: Paulina
Wiek: 34
Dołączyła: 19 Lis 2013
Posty: 457
Miasto: Walencja

Wysłany: 2016-11-28, 14:54   

lordK napisał/a:

Wiesz.. takie blogi, na które wchodzisz i mówisz o! jak w domu!


"Inne Życie"! Nie da się być bardziej w domu, niż na tym blogu :) ja zakochałam się i przepadłam od pierwszego zetknięcia
 
  podziel si� tym postem na:
Koniuu 
Blogger.Klub

Dołączyła: 09 Lis 2016
Posty: 17

Wysłany: 2016-11-29, 18:41   

Uwielbiam blogi DIY. Mimo tego, że nie mam warunków o tworzenia różnych tego typu rzeczy to może kiedyś mi się to przypomni i będę już mogła co nieco zrobić :D
 
  podziel si� tym postem na:
Gilgalad 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 25 Lis 2016
Posty: 19

Wysłany: 2016-11-30, 19:36   

Blogi lifestylowe, ale nie te tzw. o niczym, tylko te które poruszaja interesujące i kontrowersyjne tematy, które prowadzą do dyskusji.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz