Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Firaga 
Blogger.Klub


Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2015
Posty: 65
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2016-06-04, 15:38   

Lubię, jak są, ale nie przejmuję się zbytnio ich brakiem. Z tego co zauważyłam to moja muzyczna nisza komentowaniu nie sprzyja.
______________________________________________________
OGIEŃ W USZACH - blog muzyczny. Rock, metal, folk, alternatywa.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

sztampowyblog 
Blogger.Klub


Dołączyła: 18 Mar 2014
Posty: 17

Wysłany: 2016-06-18, 22:24   

Miło jest od czasu do czasu przeczytać jakiś miły komentarz. To bardzo motywuje do działania.
______________________________________________________
lady-aria.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Po pierwsze Marcin 
WordPress.Klub


Imię: Marcin
Wiek: 32
Dołączył/a: 16 Cze 2016
Posty: 28
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2016-06-21, 19:31   

Przywiązuję wagę i lubię je, choć przyznam szczerze, że rzadko zdarza się przeczytać jakąś merytoryczną krytykę, albo świeży punkt widzenia, który wniesie coś nowego do tematu poruszonego we wpisie. Choć to pewnie kwestia tego, że jestem dopiero na początku drogi blogowej.
 
  podziel si� tym postem na:
kaczkakk 
Blogger.Klub

Dołączyła: 06 Wrz 2016
Posty: 27

Wysłany: 2016-09-06, 18:01   

Cóż, dla mnie komentarze są chyba najważniejsze. Wtedy wiem, że ktoś to czyta.
Są bardzo motywujące. A już kopy w pupę to w ogóle.
 
  podziel si� tym postem na:
artoffoto 
WordPress.Klub

Wiek: 38
Dołączył/a: 21 Lip 2016
Posty: 23
Miasto: cały świat

Wysłany: 2016-10-15, 00:53   

Są potrzebne jeśli nie są sztuczne i niosą wartość merytoryczną. Komentarze typu "fajny wpis" nie robią wrażenia. Jeśli czytający rozwinie temat czy skrytykuje Twoje sądy, to wówczas rodzi się kolejny wątek i prawdziwa interakcja. Wtedy całe komentowanie ma sens.
______________________________________________________
www.artoffoto.eu - Porady fotograficzne | Fotorelacje | Wywiady | Recenzje
 
  podziel si� tym postem na:
Koniuu 
Blogger.Klub

Dołączyła: 09 Lis 2016
Posty: 17

Wysłany: 2016-11-29, 18:52   

Kiedyś przykładałam do tego większą wagę i było mi trochę przykro kiedy nikt nie pisał. Potem trochę zaczęli ale tematyka bloga niestety musiała w końcu doprowadzić do tego, że ten po prostu umarł śmiercią prawie naturalną. Teraz pisz zupełnie nowego bloga. Wiem, że teksty wcale nie są z wysokiej półki czy nawet interesujące. Jest to raczej zbiór tego, co w danym dniu czy tygodniu mi się przypomniało, jakaś historia z mojego życia lub ileś sposobów na coś np gdy byłam chora napisałam 22 rzeczy, które można zrobić będąc chorym w domu.. Dlatego nie przywiązuję wagi do komentarzy pewnie dlatego, że tego bloga nawet nikt nie czyta i nie ma kto go komentować a dla mnie jest on tą jedyną osobą, która znosi moje pitolenie o niczym :D
 
  podziel si� tym postem na:
Radosław Lubor 
Blogger.Klub


Wiek: 37
Dołączył/a: 03 Gru 2016
Posty: 35
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2016-12-03, 21:48   

Moim zdaniem komentarze są przede wszystkim wyczekiwane. Większość z nas na pewno robi to, co robi, także dla innych, nie tylko dla siebie. Komentarze pozwalają się też rozwijać, poprawiać, w końcu inni mają większy dystans do tego, co robimy. Mi pomogło to przykładowo zadbać o layout bloga, lepiej zrozumieć potrzeby wizualne użytkowników.
______________________________________________________
Zapraszam serdecznie na blog Kag in Books jak i na fanpage o tej samej nazwie. Piszemy o książkach, recenzujemy je, publikujemy własną twórczość i współpracujemy z wydawnictwami.
Blog: http://www.kaginbooks.blogspot.com/
Fanpage: https://www.facebook.com/kaginbox/
 
  podziel si� tym postem na:
Gaba 
Blogger.Klub


Imię: Gaba
Wiek: 31
Dołączyła: 08 Sty 2017
Posty: 32

Wysłany: 2017-01-08, 14:34   

Dla mnie komentarze są ważne, bo mobilizują mnie do pracy. Jak się prowadzi blog od dłuższego czasu i nie ma żadnego odzewu, to można łatwo się zniechęcić. Dlatego zawsze cieszę się, jak mam pod każdym postem jakieś komentarze. A jak już robi się dyskusja to jestem w niebie :D
______________________________________________________
Przyjaźń rodzi się w momencie, gdy jedna osoba mówi do drugiej: "Co? Ty też? Myślałem, że tylko ja".
Clive Staples Lewis – Cztery miłości
 
  podziel si� tym postem na:
AniaW 
Blogger.Klub


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Sie 2015
Posty: 11
Miasto: Poland, Lublin

Wysłany: 2017-01-16, 13:57   

Komentarze są dla mnie istotne, ale wyłącznie te, które świadczą o zainteresowaniu czytelnika. Komentarze zostawiane na siłę, nie sprawiają radości. Odczuwam satysfakcję z pisania i blogowania kiedy wiem, że ktoś się zainteresował moim wpisem. Wolę dostać jeden merytoryczny komentarz, niż piętnaście zdawkowych "Fajne..."
 
  podziel si� tym postem na:
_linka_ 


Dołączyła: 14 Sty 2017
Posty: 29

Wysłany: 2017-01-20, 10:54   

Pewnie, że fajnie jak są komentarze, jako że dopiero zaczynam jeszcze nie spotkałam się z krytyczną oceną, ale też na blogu nie zbawiam świata, staram się pisać luźno i z humorem więc jak komuś się nie podoba, to chyba nie widzi sensu w zostawianiu negatywnych komentarzy.
 
  podziel si� tym postem na:
Agnieszka-edM 
WordPress.Klub

Imię: Agnieszka
Dołączyła: 04 Lut 2017
Posty: 12
Miasto: Polska

Wysłany: 2017-02-05, 00:50   

Gdy ich nie było, to czułam się, że nikt nie czyta bloga. Natomiast takie komentarze w stylu pieknie, cudowni mnie nie interesują. Lubię komentarze, gdy ktoś piszę, co np. zrobi, bo post zmobilizował go do działania.
 
  podziel si� tym postem na:
Ds3 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 06 Maj 2014
Posty: 18
Miasto: RBK

Wysłany: 2017-02-05, 21:56   

Komentarze to chyba jedna z ważniejszych rzeczy, która świadczy o tym, że naszego bloga czytają też ludzie. Same wyświetlenia mogą być spowodowane botami. Jednakże przed publikacją każdego komentarza sprawdzam go. Często spotykam się po prostu z reklamą jakieś strony. Komentarze te są bardzo ogólnikowe lub w ogóle nie odnoszą się do treści wpisu.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz