Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
HitFan 
Blogger.Klub


Imię: Damian
Pomógł: 6 razy
Wiek: 28
Dołączył/a: 26 Lut 2016
Posty: 61
Miasto: Bytom

Wysłany: 2016-08-08, 22:55   

Ja jestem w Orange. W sumie dlatego, że u mnie w domu wszyscy byli. Mój numer najpierw miał tata, potem mama, teraz ja. Łącznie ma on już 16 lat i pamięta czasy Idei. Korzystam z oferty abonamentowej. Aktualnie za 21,79zł miesięcznie mam no-limit na rozmowy i SMSy oraz 4GB internetu, co w zupełności mi wystarcza.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

AgariPizmo 

Dołączył/a: 07 Sty 2017
Posty: 22
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2017-03-16, 07:26   

Ja mam telefon na kartę w Orange. W zasadzie zastanawiam się nad abonamentem w play, ale jakoś lubię ten brak zobowiązań i rachunków :P
 
  podziel si� tym postem na:
Baśka 
Blogger.Klub


Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lut 2017
Posty: 44
Miasto: PL

Wysłany: 2017-03-16, 10:16   

Też Orange i też na kartę. Jeden rachunek mniej co miesiąc :D
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2017-03-16, 12:11   t-mobile "bez limitu za 1zł dziennie" - opinie

Pod koniec stycznia kończyła mi się ważność konta i postanowiłem skorzystać z nowej oferty w t-mobile "bez limitu za 1zł dziennie". Nie polecam. Pozbyłem się setek darmowych minut na stacjonarne i do sieci a w zamian miałem otrzymać prawie idealną ofertę dla mnie - jak używasz, to płacisz, jak nie korzystasz, nie płacisz. Niestety rzeczywistość okazała się nieco inna. Zamiast braku opłaty mam naliczaną 1zł za coś, co w historii opisane jest jako "internet 0,00MB". W dodatku w niektóre dni ze "złotówki dziennie" zrobiło się nagle "dwie złotówki". Regulamin zawiera zapisy, że pierwsze pobrane 5MB nie nalicza opłat a obsługa uważa, że wszystko jest okej (znaczy jedni piszą co innego niż inni, bo już mi chyba 4 konsultantów odpisywało) i moje opłaty pobierane są prawidłowo, ale mimo wszystko kasę oddaje, tyle że po czasie. Nikt jednak nie wyjaśnił, dlaczego nie pokrywa się to z ich regulaminem. Nawet gdyby jakaś aplikacja przedostała się przez wyłączone dane komórkowe, to przecież ślad po danych większych niż 5MB powinien się zapisać w systemie a tu ciągle jest 0,00. Jak używałem limitu 300MB w danym dniu, to historia ładnie pokazywała łączenia, na przykład: 1,44MB, 13MB itd.

Generalnie nie przeszkadzałoby mi nawet to ograniczenie prędkości internetu do 15 mega, ale nie lubię jak mnie ktoś skubie z kasy. Zanim skorzystałem z nowej taryfy, korzystałem już przez rok ze smartfona i nie przypominam sobie opłat za zerową transmisję - a nawet jeżeli, to mogła być raz (w sensie jednorazowo) a nie kilkanaście dni w ciągu miesiąca. W dodatku wygląda na cykliczną, bo zapisywana jest w historii w godzinach 22:XX lub 23:XX.

Na chwilę obecną jestem bardzo niezadowolony z "No limit za 1 zł", nie byłem tak wkurzony chyba nigdy na ich obsługę klienta a w era/t-mobile jestem ponad dekadę. Obecnie rozglądam się poważnie za jakąś alternatywą - najlepiej podobną do tej lub nju - czyli płacę tylko jak używam a nie z góry.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Agata 
Blogger.Klub

Dołączyła: 19 Kwi 2015
Posty: 2

Wysłany: 2017-03-23, 22:23   

Play - Formuła UNLIMITED n kartę. Miesięczna opłata 20 zł jest pobierana automatycznie dopóki nie wyłączy się formuły. Za to otrzymuję:
rozmowy do wszystkich sieci
SMSy do wszystkich sieci
pakiet danych 6 GB.
 
  podziel si� tym postem na:
Top Omnia 


Dołączył/a: 07 Kwi 2017
Posty: 13
Miasto: Internet

  Wysłany: 2017-04-09, 14:49   NJU = ORANGE

Korzystam z NJU (sieć Orange) na kartę. Podoba mi się w tej sieci to, że środki są ważne bardzo długo, bodajże chyba nawet 180 dni. Niby reklamują się bezterminowo, ale trzeba właśnie w takim okresie czasu wykonać bądź odebrać jakieś połączenie, doładować czy po prostu zrobić jakiś ruch.

Zawsze mnie to irytowało jak doładowałem np. za 30 zł i miałem te środki na miesiąc, a później jak nie doładowałem to przepadały.

Lubię mieć wszystko pod kontrolą i decydować kiedy sobie doładuję.
 
  podziel si� tym postem na:
xLukasz 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 07 Sty 2017
Posty: 17

Wysłany: 2017-04-12, 11:32   

Po 13 latach w Orange poszedłem do salonu orange w celu przejścia na abonament.
Osoba z drugiej strony biurka nie potrafiła przekonać mnie do swojej oferty,
więc udałem się do Play.
 
  podziel si� tym postem na:
Baśka 
Blogger.Klub


Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lut 2017
Posty: 44
Miasto: PL

Wysłany: 2017-04-12, 20:38   Re: NJU = ORANGE

Top Omnia napisał/a:


Zawsze mnie to irytowało jak doładowałem np. za 30 zł i miałem te środki na miesiąc, a później jak nie doładowałem to przepadały.


Miałam czasami ten sam problem, ale jakiś czas temu w Orange wprowadzili fajną rzecz, mianowicie wystarczy wysłać bezpłatnego sms-a i środki są ważne przez rok. Pamiętam, że sprawdzałam czy jest taka opcja bodajże w Plusie ( chciałam włączyć mojej mamie) i kosztowała chyba 10zł :zdziwko:
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2017-10-30, 17:19   

Historia zatacza koło. Po kilku latach w Playu wracam z dwiema kartami SIM do Plusa. :szok:
 
  podziel si� tym postem na:
Alexis 
WordPress.Klub


Imię: Agata
Dołączyła: 25 Lis 2017
Posty: 19
Miasto: Tarnowskie Góry

Wysłany: 2017-11-25, 16:58   

Korzystam z Orange od wielu lat. Telefon na kartę. To, co lubię w Orange, to bardzo szeroka oferta różnych pakietów do wykorzystania na kartę, np. nielimitowane rozmowy na miesiąc, pakiet 1000 smsów do wszystkich sieci itd. Każdy może znaleźć coś dla swoich potrzeb.

Jak ktoś jest w Orange na kartę, to polecam korzystanie ze skarbonki. Za każde doładowanie kilka złotych wędruje właśnie tam. Później można te środki przelać na konto główne i wykorzystać.
______________________________________________________
Blog o języku angielskim: www.blog-eangielski.pl
Skuteczna nauka angielskiego dla każdego
Jak samodzielnie uczyć się języka angielskiego efektywnie i przyjemnie
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz