Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
veryrude 
Blogger.Klub


Imię: Ania
Wiek: 34
Dołączyła: 17 Wrz 2015
Posty: 26

Wysłany: 2017-01-15, 04:45   

Ostatnio mało filmów oglądam, więcej seriali. Ale z filmów widziałam np."Nie oddychaj", może niezbyt wysokich lotów, ale trzymający w napięciu thriller o ślepcu i napaści na jego dom ;)
______________________________________________________
http://www.pkndl.pl - profesjonalne ocieplanie wizerunku nienawiści.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Ostrężyna 
Blogger.Klub


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Sty 2017
Posty: 28
Miasto: obecnie Kraków

Wysłany: 2017-01-15, 10:55   

_linka_ napisał/a:

Oglądam bardzo dużo filmów, więc może powiem jaki ostatnio zrobił na mnie mocne wrażenie - Głosy. Ciężko go polecić, bo jest to kino specyficzne i na pewno nie każdemu przypadnie do gustu. Dla mnie to był kawał dobrej czarnej komedii i porządny dramat psychologiczny. Dobrze zagrany i ciekawie zrealizowany.


Oglądałam póki co dwukrotnie. Świetne połączenie humoru i grozy, o wyjątkowym klimacie! Come on, sing along, sing a happy song... :gwizd:
______________________________________________________

 
  podziel si� tym postem na:
_linka_ 


Dołączyła: 14 Sty 2017
Posty: 29

Wysłany: 2017-02-01, 17:07   

Jeśli lubisz czarny humor to mogę jeszcze z czystym sumieniem polecić; "Guzikowców", "In Bruges" i oczywiście "Jabłka Adama" - moim zdaniem najlepsza czarna komedia jaką do tej pory widziałam.
 
  podziel si� tym postem na:
Ostrężyna 
Blogger.Klub


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Sty 2017
Posty: 28
Miasto: obecnie Kraków

Wysłany: 2017-02-02, 16:13   

Dzięki! Sprawdzę na pewno i wrócę tutaj opisać swoje wrażenia :)

A żeby nie było, że spam czy coś... ostatnio obejrzałam "Łowcę androidów". Wygląda już leciwie, ale jest to pozycja interesująca. Ambitny temat i to coraz bardziej na czasie, jak wskazuje tytuł. Zresztą, chyba wszyscy słyszeli o tym filmie? Uwaga, spojler: facet poluje na złe roboty i uwodzi dobrą panią robot, no klasyka ;p
______________________________________________________

 
  podziel si� tym postem na:
BlackPanther 

Wiek: 28
Dołączyła: 07 Lut 2017
Posty: 2

Wysłany: 2017-02-08, 02:05   

Resident Evil, jade właśnie z 3 częścią :D
 
  podziel si� tym postem na:
msh 

Dołączył/a: 05 Lut 2017
Posty: 12

Wysłany: 2017-02-08, 11:40   

veryrude napisał/a:

Ostatnio mało filmów oglądam, więcej seriali. Ale z filmów widziałam np.Nie oddychaj, może niezbyt wysokich lotów, ale trzymający w napięciu thriller o ślepcu i napaści na jego dom ;)


Ten film ma tyle okazji, żeby się skończyć, ale następujące sceny mu na to nie pozwalają.
 
  podziel si� tym postem na:
DavidDreamer 
Blogger.Klub


Wiek: 28
Dołączył/a: 13 Mar 2017
Posty: 42

Wysłany: 2017-03-18, 22:41   

To ja napiszę coś z zupełnie innej beczki - w ciągu kilku ostatnich dni obejrzałem całą trylogię Mrocznego Rycerza. Genialne, do końca trzymające w napięciu filmy, które nie tylko opowiadają wciągającą historię i poruszają ciekawe metafizyczne wątki, ale także pokazują drogę człowieka, który, chcąc ratować swoje miasto, mierzy się ze swoimi największymi lękami i pokonuje własne słabości. Od początku do końca postać Batmana została świetnie rozwinięta i pogłębiona, nie wspominając już o grze aktorskiej Christiana Bale'a, który uczynił go niezwykle realnym. Zresztą odnoszę wrażenie, że każdy detal tych filmów jest dopracowany - wyraziści antagoniści, jak i poboczne postaci, technika narracyjna, aspekty wizualne oraz zakończenie, będące chyba najlepszym, jakie mogła mieć ta seria. Filmy są kultowe, więc wątpię, żeby ktoś ich nie znał, nie mniej nie każdy mógł je obejrzeć, dlatego serdecznie polecam każdemu fanowi kina :) Oprócz tego nieco wcześniej widziałem Suicide Squad i Doktora Strange. Pierwszy film raczej mierny, choć aktorstwo Margot Robbie i Jareda Leto rewelacyjne, zaś drugi to kolejny rozdział Marvel Cinematic Universe, który, jak reszta filmów z tego uniwersum, jest naprawdę dobrze zrobiony, a i koniec końców wnosi coś bardzo znaczącego do samej sagi. Zobaczyć można oba, ale polecam ten drugi ;)
 
  podziel si� tym postem na:
mokswin 

Dołączył/a: 11 Lip 2017
Posty: 12

Wysłany: 2017-07-11, 15:17   

Jestem w trakcie oglądania Paranormal Activity począwszy od pierwszego filmu, skończywszy na ostatnim. W ogóle mam jakiś miesiąc horrorów, opętań i duchów :)
 
  podziel si� tym postem na:
finitionek 


Imię: Witold
Wiek: 30
Dołączył/a: 16 Lip 2017
Posty: 16
Miasto: Włocławek

Wysłany: 2017-07-16, 14:23   

Jestem maniakiem seriali. Na przykład gry o tron. Co do filmów to widziałem "the passengers" scfi z jennifer Lawrence opowiadający o podróży statkiem kosmicznym na planetę oddaloną ponad sto lat drogi od ziemi.
 
  podziel si� tym postem na:
beautymarisa 

Dołączyła: 21 Lip 2017
Posty: 11

Wysłany: 2017-07-21, 14:25   Re: [kino] jaki film ostatnio obejrzałeś...? ;>

"Porady na zdrady"
 
  podziel si� tym postem na:
DavidDreamer 
Blogger.Klub


Wiek: 28
Dołączył/a: 13 Mar 2017
Posty: 42

Wysłany: 2017-07-28, 00:43   

Mała aktualizacja - ostatnio znowu widziałem w kinie zarówno jeden beznadziejny, jak i jeden dobry film. Ten pierwszy to najnowsza część "Transformers". Obraz jest totalną porażką - po prostu nic tam się nie trzyma kupy. Nie tylko ten film nie wywołuje żadnych emocji, a w dodatku nie ma w nim napięcia ani intrygi, a postacie kompletnie nie budzą sympatii, to jeszcze jest to, typowa dla Michaela Baya, rozwałka, pełna wybuchów i efektów specjalnych (tandetnych zresztą). Z całą stanowczością mogę powiedzieć, że to najgorszy film, jaki kiedykolwiek widziałem w kinie i prawdopodobnie jeden z najgorszych, jakie widziałem w ogóle, co boli mnie o tyle, że kiedyś byłem fanem "Transformers". Dla odmiany, drugi film to kolejna produkcja Marvela, więc, jak można się domyślać, jest on na naprawdę przyzwoitym poziomie. Mowa oczywiście o "Spider-Man: Homecoming", który w zasadzie jest dobry w każdym calu - wyraziste postacie, konkretny, a przy tym dość "ludzki" antagonista, ciekawa intryga, spora dawka akcji, a także, co wyróżnia ten szczególny obraz spośród większości pozostałych filmów z MCU, naprawdę dobre poczucie humoru. Serdecznie polecam :)

Osobną kwestią jest jeszcze jeden film z MCU, a mianowicie druga część "Strażników Galaktyki". Pierwszą część pokochałem niemal od razu, ze względu na niesamowitą głębię postaci, humor (ten film to chyba najśmieszniejszy film z uniwersum), a także niebanalną historię i relacje między bohaterami. Teraz mogę powiedzieć, że ogółem uwielbiam tę serię, bo w drugiej części nie dość, że jest to wszystko, co wymieniłem, to jeszcze dodany został naprawdę intrygujący i niebezpieczny antagonista, a i relacje, że tak powiem, ojcowsko-synowskie nierzadko chwytają za serce. Z kina wyszedłem wręcz oniemiały i już teraz wyczekuję trzeciej części, która, całe szczęście, ma się pojawić. James Gunn jest geniuszem po prostu! :D
 
  podziel si� tym postem na:
Monika73 
Blogger.Klub

Dołączyła: 09 Sty 2018
Posty: 5

Wysłany: 2018-01-13, 20:59   Powiernik Królowej

Ja ostatnio oglądałam "Powiernik Królowej", film w zasadzie dla każdego, trochę z komedii, trochę z dramatu, piękne kostiumy no i gra aktorska. Liczę na to, że Judi Dench będzie nominowana za rolę pierwszoplanową :)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz