Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Adriana 
Blogger.Klub

Imię: Adriana
Dołączyła: 04 Cze 2016
Posty: 7

Wysłany: 2016-06-06, 09:20   

namiot, dzieciaki, samochód, śpiwory i jedziesz gdzie chcesz i kiedy, a no i karta bankowa.
moje najlepsze wakacje to właśnie te z rodzicami,bratem pod namiotem :) tak było przez 20 lat i ta sama tradycja jest wpajana w mojej skromnej rodzince 2+2 :)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2016-06-06, 17:55   

Szczerze powiedziawszy nigdy nie byłem na wakacjach pod namiotem (na jednych spałem w namiocie takim wieloosobowym, ale to był obóz młodzieżowy a ośrodek ogrodzony i w bezpośrednio mieście nadmorskim - nie wspominam tego - noclegu - jednak za dobrze). Na dzień dzisiejszy też niezbyt by mi to odpowiadało psychicznie. No chyba, że jako ekstremalna przygoda podobna do tych, które mają Michał z kanału "Autostopem Na Koniec Świata" czy Dawid z "Przez Świat na Fazie".

Podczas ostatniej wizyty w SF miałem okazję korzystać z bazy noclegowej hosteli dla studentów (HI). Ceny były dość atrakcyjne (jak na rezerwowane na ostatnią chwilę). Pokój mieliśmy czteroosobowy z prywatną łazienką (to jest duży plus). Warunki całkiem znośne, chociaż minusem były piętrowe łóżka. W cenie śniadanie - chociaż nieco biedne i codziennie to samo.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
damian211289 

Dołączył/a: 06 Cze 2016
Posty: 6

Wysłany: 2016-06-07, 11:33   

Żeby przeżyć dość ekstremalną przygodę, nie potrzeba wcale pędzić na Kamczatkę i łoić wódy z pingwinami (chociaż obie opcje miażdżą). Spanie w namiocie niby jest najtańszą opcją, ale biorąc pod uwagę wycieczki po kraju, to obozowanie gdzie popadnie jest dość ryzykowne. Służba leśna się czepia, parki też raczej odpadają... pozostają pola namiotowe, które nie zawsze są tam, gdzie akurat byśmy chcieli nocować. Planując jakiś dłuższy wypad, zawsze wcześniej ogarniam sobie jakiś urbexowy "hotel", ewentualnie kimam w samochodzie, ale warunki są jakie są i wiem, że większość pójdzie po najmniejszej linii oporu: namiot+autostop. ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Red-Angel 
Blogger.Klub


Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył/a: 24 Cze 2014
Posty: 50

Wysłany: 2016-06-08, 09:28   

Adriana napisał/a:

namiot, dzieciaki, samochód, śpiwory i jedziesz gdzie chcesz i kiedy, a no i karta bankowa.
moje najlepsze wakacje to właśnie te z rodzicami,bratem pod namiotem :) tak było przez 20 lat i ta sama tradycja jest wpajana w mojej skromnej rodzince 2+2 :)
Bardzo fajne :) Dobrze, że pokazujesz dzieciakom, że wakacje pod namiotem mogę być fajne. Pewnie będą to dla nich fajne wspomnienia.

Ja najczęściej wyjeżdżam w góry i główny sposób noclegów to namiot lub czasem nawet bez niego gdzieś pod rozgwieżdżonym niebem. Klimat jest, koszty nie są duże, bo noclegi w większości odpadają i płacę za transport i jedzenie. Wiadomo, zależy gdzie się jedzie, bo są miejsca, gdzie bez noclegów w "cywilizacji" się nie obejdzie i wtedy trzeba już zapłacić za nocleg.

Ale świat można zobaczyć również stosunkowo niedużym kosztem, grunt to organizować wyjazdy samemu, a nie jechać na gotowe wycieczki z biurem podróży, które najczęściej są sporo droższe niż samodzielnie ogarnięte.
 
  podziel si� tym postem na:
leszu88
[Usunięty]



Wysłany: 2016-06-20, 10:48   

ja chce w tym roku pojechać do Chorwacji, tanio :D
no i chyba zaczne szukać kogość z blabla car kto też jedzie w tamtym kierunku, chciałabym max 1200 zł wydać na 10 dni w Chorwacji, zobaczymy czy się uda:D
 
  podziel si� tym postem na:
_linka_ 


Dołączyła: 14 Sty 2017
Posty: 29

Wysłany: 2017-01-15, 09:39   

Najtańsze wakacje w życiu to 2 tyg na Mazurach za ok 300 zł. Oczywiście stopem i spanie pod namiotem, pieniądze poszły głównie na jedzenie i płynne witaminki ;)
 
  podziel si� tym postem na:
finitionek 


Imię: Witold
Wiek: 30
Dołączył/a: 16 Lip 2017
Posty: 16
Miasto: Włocławek

Wysłany: 2017-07-16, 13:19   

Ja też osobiście polecam mazury. Byłem tam nawet w tym roku. Zależy też gdzie się mieszka ja akurat miałem około 200km także na paliwo nie wyszło drogo a nocleg udało się znależć za 30zl od osoby.
 
  podziel si� tym postem na:
Tsavo 


Wiek: 30
Dołączyła: 03 Gru 2017
Posty: 5
Miasto: Kraków

Wysłany: 2017-12-03, 16:42   

W obecnych czasach mozna podróżować za grosze.
Dzisiaj widziałam loty z poznania do Oslo i z powrotem za 10zl łącznie.

Tydzień temu wróciłam z Barcelony. Voucher na lot dostałam za darmo od Ryanair, hostel w centrum miasta kosztował mnie 30zl za noc. Ceny w sklepach sa podobne do polskich.
Miesiąc temu z kolei byłam w Hamburgu. Bilety w dwie strony za 38zl, nocleg u znajomych, ceny w supermarketach rownież zbliżone do Polski.
Juz dawno doszłam do wnioski, ze jeżdżenie po Polsce w dobie tanich lotów się nie opłaca.
 
  podziel si� tym postem na:
Graa
[Usunięty]



Wysłany: 2017-12-15, 20:20   

Tu nie ma co myśleć, namiot, plecak, karimata, konserwy i w drogę ;) przed siebie ;) :hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz