Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2009-01-20, 01:45
Autor Wiadomość
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-01-16, 21:08   

Happek napisał/a:

Eeee co jest? Ciekawy temat a staną w miejscu.

no dobra moze go ruzruszam;P

nie mam dziewczyny:(czy to znaczy ze jestem gejem lub nie dojrzaly :przestraszony: ?
moze nie jestem do konca dojrzaly dopiero przeciez zaczynam byc ale nie sadze zebym nie byl dojrzaly bo nie mam dziewczyny moge powiedziec ze jestem dorosly bo mialem dziewczyne w czwartej klasie (i co z tego??)choc kazdy inczej rozumie slowo dojrzaly dla niektorych jest ktos dojrzaly po pierwszym razie a dla niektorych po 18-tce mozy tez byc ktos dojrzaly fizycznie lub psychicznie jak kto uwaza , ja oczywiscie uwazam sie za dojrzalego :P ...no dobra jeszcze nie do konca...
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Happek
[Usunięty]



Wysłany: 2008-01-19, 22:39   

fakt różnie to jest ja znam takich z mojego rocznika 1993r co są już po pierwszym razie
( chodzi o sex) i sporo przeżyli w życiu a znam takich co nic nie robią jak 7latkowie postękają postękają i nic nie robią i potem ma taki koleś 2lewe ręce( mieszkam na wsi więc można się wykazać). Ja sam siebie oceniał nie będę zdarza mi się postąpić nie odpowiedzialnie ale w końcu mam do tego prawo, rodzice ogólnie uważają mnie za lenia ale to ich opinia. Ja się za lenia nie uważam do roboty chodzę każdej możliwej gdzie mnie wezmą i ojcu pomagam na gospodarstwie to nie ma co ukrywać o czymś świadczy trzeba miec coś między uszami i brać jakąś odpowiedzialność za to co się robi. Rodzice chyba za dziecko mnie nie uważają, wszelkie zabawy w okolicy są mi znane i ranne powroty do domu.(jakieś zaufanie do mnie mają że nie odwale czegoś jak dziecko)
Człowieka który jest nie dojrzały łatwo poznać przynajmiej w moim wieku, niczym się nie przejmuje tzn przejmuje się tylko tym żeby mieć najnowszy tel choć i tak z niego nie korzysta, nic nie robi oprócz włuczenia się po okolicy, jednym słowem się opier***** i ciągle liczy na rodziców nie myśli o własnej przyszłości itp.

Takie jest moje zdanie i myślę ze sporo osób się z nim nie zgodzi
 
  podziel si� tym postem na:
czarny Aniolek 

Wiek: 33
Dołączyła: 13 Sty 2008
Posty: 14

Wysłany: 2008-01-24, 12:41   

, ja oczywiscie uwazam sie za dojrzalego :P ...no dobra jeszcze nie do konca...


chcę nawiązac to Twoich słow, mam nadzieje ze mogę;)

wiec człowiek dojrzały nie jest od tak , trzeba troche poznac zycie zeby tak stwierdzic . niektórzy są dojrzali w młodym wieku( mam na mysli "trzeźwy rozum " ) wicie o co chodzi. ( mam nadzieje ze wiecie) człowiek dojrzeje kiedy przyjdzie na to pora nie ma określonego na to "terminu".

[ Dodano: 24-01-2008, 12:46 ]
a zreszta jak mamay słowo "dojrzały" rozumiec? dla niektórych oznacza to ze jest sie gotowym na sex?! chyba wiele osób tak mylśli np" jestem dojrzały bo uprawiałem sex"
człowiek dojrzały jest wtedy gdy zarabia na siebie, na rodzine i dom. To moje zdanie!
______________________________________________________
czarny Aniolek
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-01-24, 12:55   

czarny Aniolek napisał/a:

chcę nawiązac to Twoich słow, mam nadzieje ze mogę;)

czasem jestem nerwowy ale spoko... prosze bardzo

czarny Aniolek napisał/a:

wiec człowiek dojrzały nie jest od tak

ponoc... ale jestem jaki jestem i bede jaki bede

czarny Aniolek napisał/a:

trzeba troche poznac zycie zeby tak stwierdzic

od niektorych stron za bardzo poznalem...

czarny Aniolek napisał/a:

niektórzy są dojrzali w młodym wieku

tylko im sie tak wydaje;)

czarny Aniolek napisał/a:

człowiek dojrzeje kiedy przyjdzie na to pora

jezeli wogole przyjdzie...

czarny Aniolek napisał/a:

nie ma określonego na to terminu

czy to ''jakies'' aluzje do ''czegos'';PP

P.S

m@tarci napisał/a:

od niektorych stron za bardzo poznalem...
nie jestem z patologicznej/biednej/nie normalnej/psychicznej rodziny , nie siedzialem , zyje z ojcem i matka , moje siostry nie sa dziwkami(chyba... zartowalem;PP ) nie zostalem zgwalcony i sam nie gwalcilem...
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Happek
[Usunięty]



Wysłany: 2008-01-24, 19:02   

dużo jest osób które udają dojrzałe i taka jest opinia że jak ma 14-15 to nie moze być dojrzały tylko tak myśli, moim zdaniem nie jest to prawda w takim wieku można być dojrzałym moze nie dorosłym ( dla mnie dojrzały a dorosły to dwa inne pojęcia) ja się za jakiegoś dojrzałego strasznie nie uważam bo nie jestem, ale też nie można odrazu dzielić ludzi tak że jak małolat to napewno dziecko bo to jest dyskryminacja o ile można to tak nazwać
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz