Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Strelicja 
Blogger.Klub


Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 177
Miasto: Kraków

Wysłany:    Kontakty z ex

Wczorajsza noc zmusza mnie do refleksji na temat kontaktów z byłymi partnerami. Jak to jest z wami? Przyjaźnicie się ze swoimi ex, są jakąś częścią waszego życia, chcą wracać, a może kiedyś schodziliście się z byłą/byłym?
Macie tak, że o pewnych partnerach po prostu zapominacie, nie stanowią dla was aktualnie nic istotnego, a ktoś inny jednak jakoś przewija się w waszym życiu? Jak myślicie co o tym decyduje, szczególnie jeśli związki miały podobną długość itd?
Moja sytuacja najczęściej jest skomplikowana, ale przynajmniej dzięki temu mam o czym pisac na blogu ;)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

hasia 
WordPress.Klub


Imię: Kasia
Wiek: 32
Dołączyła: 30 Maj 2010
Posty: 64
Miasto: Tczew

Wysłany: 2010-07-15, 13:07   

Nie mam kontaktu z moimi byłymi, może to kwestia tego, że większość z nich jest z czasów, nazwijmy to, szczęnięcych i po mało dojrzałych rozstaniach pozostał niesmak.
A reszta, to były związki na odległość. Nietrudno stracić kontakt, jeśli na przykład, ja mieszkam pod Gdańskiem, a były koło Warszawy.
 
  podziel si� tym postem na:
sMiley 
Ownlog.Klub
już kierowca


Imię: Katarzyna
Pomogła: 3 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 458
Miasto: Kraków

Wysłany: 2010-07-15, 14:34   

a ja z moim byłym mam bardzo dobry kontakt. jeździmy razem na snowboard, spotykamy się w gronie przyjaciół. podejrzewam, że nadal tak dobrze się ze sobą dogadujemy, bo byliśmy przyjaciółmi zanim zaczęliśmy ze sobą chodzić i przyjaźń przetrwała. dla mnie mój ex jest bardzo ważną częścią życia i jeżeliby tylko wrócił do Krakowa nie miałabym nic przeciwko reaktywowaniu związku :P
______________________________________________________
sława przemija, ale internet pozostaje na zawsze
~Ferb
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-07-15, 15:29   

W moim przypadku jest podobnie jak u sMiley. Mam dobry kontakt, tylko trochę mi nie zręcznie wspominać o tym co było, jednak o reaktywacji nie ma mowy. Nasza relacja jest o wiele lepsza z pozycji przyjaciół, a mówią, że przyjaźń pomiędzy mężczyzną, a kobietą jest niemożliwa :oczami:
 
  podziel si� tym postem na:
Laleczka 


Pomogła: 1 raz
Wiek: 32
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 245

Wysłany: 2010-07-15, 15:51   

Strelicja napisał/a:

a może kiedyś schodziliście się z byłą/byłym?

Ano, zdarzyło się. Rozstaliśmy się w bardzo burzowym nastroju. Oboje mieliśmy do siebie wiele pretensji, w sumie ja miałam więcej niż on. : ) Nie mogliśmy na siebie patrzeć, więc jakikolwiek kontakt nawet nie wchodził w grę. Ja zarzekałam się, że nigdy do niego nie wrócę. Oboje zaczęliśmy układać sobie życie na nowo, jednak im dłużej spotykałam się z tą nową osobą, tym bardziej mi Go brakowało. Oczywiście to ja pierwsza się odezwałam. : ) Z perspektywy czasu wiem, że dobrze zrobiła nam ta rozłąka, nabraliśmy dystansu do siebie.

Natomiast jeśli chodzi o innych byłych, to nie mam z nimi prawie żadnego kontaktu. Czasem wymienimy między sobą "cześć, co słychać?", czasem migną mi na liście gg. Staram się nie wracać do przeszłości.
______________________________________________________
Ale on zmartwychwstał i wiedział o tym, czuł to całym swym odnowionym jestestwem,
a ona – ona żyła przecież tylko jego życiem.
 
  podziel si� tym postem na:
Strelicja 
Blogger.Klub


Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 177
Miasto: Kraków

Wysłany: 2010-07-15, 16:01   

Ciekawe co takiego mają w sobie te osobydo których wracamy, chociażby porozmawiać, a czego brakuje tym, które idą w sumie w zapomnienie.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-07-15, 17:01   

tak na przyszłość sprawdzaj tematy, bo taki już był na forum efekt ex, właśnie go zamknąłem ;]

nie mam kontaktu z moimi ex, zresztą ciężko cokolwiek nazwać związkiem poza ostatnim ;] a ostatni było dość zabawny, bo trwał pół roku a już po 2 miesiącach znajomości mieszkaliśmy razem, po 4 miesiącach się wyprowadziła. Zakończyło się to moim "złamanym sercem" ;D od tamtego czasu (już ponad 2 lata) zero kontaktu, nie mam jej nigdzie w znajomych, nie spotkałem na mieście, także nie wiem co u niej i jakoś mi z tym źle nie jest ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Gaja 
Blogger.Klub


Imię: Żaneta
Wiek: 32
Dołączyła: 30 Wrz 2010
Posty: 41
Miasto: Żory

Wysłany: 2010-09-30, 13:47   

Czasem ciężko jest się zaprzyjaźnić z kimś kto nas zranił, wszystko zależy od sposobu rozstania i osobowości... Myślę, że da się przyjaźnić z ex, szczegolnie jeśli aż tak wiele daną parę nie łączyło.
Nawet jeśli już się próbuje przyjaźni to pewie prędzej czy później znowu coś zaiskrzy i zaczyna komplikować życie, więc moze jeśli ma się jeszcze jakieś resztki uczuć nie próbować, po co się męczyć :)
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-10-02, 11:54   

Jeśli chodzi o mojego eks to był nim dwa razy. Najpierw zerwaliśmy i zeszliśmy się po trzech (czy dwóch, już nawet dokładnie nie pamiętam) miesiącach. Potem znowu zerwaliśmy i przez długi, długi czas chciałam odzyskać z nim kontakt. Ale on chcąc o mnie zapomnieć nie odpisywał i nie odbierał telefonów, albo jeśli już to robił to sporadycznie.

Teraz od ponad 2 lat jestem z kimś innym i cieszy mnie to ogromnie. Z eks rozmawiam sporadycznie i takich duperelach. Chłopak, gdy dowiedział się, że prawdopodobnie będę w mieście, w którym on mieszka od razu zaproponował mi niemoralne rzeczy, ale ja odmówiłam.

Nie widziałam mojego eks już chyba ze trzy lata (jak nie dłużej) i jakoś nie cierpię z tego powodu, aczkolwiek nie powiem, że nie chciałabym się z nim spotkać, bo ciekawa jestem po prostu jaki teraz jest. Jednak nie jest to coś, czego pragnę, tylko po prostu ludzka ciekawość.
 
  podziel si� tym postem na:
Pan Sleszyński 

Wiek: 31
Dołączył/a: 18 Sie 2009
Posty: 58

Wysłany: 2010-10-02, 21:05   

Z jednym moim byłym miewam sporadyczny kontakt, ale jednak odczuwalne są pewne spięcia między nami. Z drugim (i ostatnim) nie utrzymuję w ogóle kontaktu, bo nasze rozstanie pociągło za sobą mocne słowa, które bolą do tej pory.
______________________________________________________
Phiii.
 
  podziel si� tym postem na:
lechu_18 

Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Paź 2010
Posty: 3

Wysłany: 2010-10-11, 15:20   

ja w ogóle nie rozmawiam z byłymi dziewczynami :)
 
  podziel si� tym postem na:
Alienmaster 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 11 Mar 2011
Posty: 66

Wysłany: 2011-03-12, 01:57   

Ja tez nie gadam z byłymi.
Dziewczyna mi nie pozwala :zdziwko:
______________________________________________________

 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz