Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2006-11-07, 22:57

Czy lubisz jedzenie i itp. z McDonaldsa?
Tak!
56%
 56%  [ 56 ]
Nie!
44%
 44%  [ 44 ]
Głosować: 100
Wszystkich Głosów: 100

Autor Wiadomość
lapavlo
[Usunięty]



Wysłany: 2010-09-06, 07:18   

Ja dokładnie jak Ewa, staram sie unikać tego szajsu i nieźle mi to wychodzi jak na razie :)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-09-06, 07:45   

Nie jadam, bo nie chce mi się specjalnie jechać do W-wy :oczami:
 
  podziel si� tym postem na:
Lia 
WordPress.Klub


Imię: Lia
Pomogła: 1 raz
Wiek: 35
Dołączyła: 21 Paź 2010
Posty: 32
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2010-10-23, 19:47   

Czy naprawdę trzeba to komentować? Każdy chyba dobrze wie co jest w tym jedzeniu. Odkąd nie spożywam tych rewelacji, moja waga nie wzrosła i czuję się o wiele lepiej. Organizm mi podziękował. :D Jedyne na co się czasem kuszę to lody, od biedy.
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2010-10-24, 21:29   

A kto patrzy na wage przy jedzeniu?
...
Płeć: Kobieta - to wszyskto wyjasnia.

Ja zawsze smialem sie z ludzi, ktorzy patrza, zeby jedzenie mialo mniej kalorii i zeby mnije zjesc. Bo zmiast ruszyc dupe, lepiej jest nic nie jesc. Jak chorowalem trzy tygodnie, to schudlem kilka kg, potem wyladowalem w szpitalu i nie baczac na diete lekkostrawna(lol) w trzy dni nabralem 3kg wagi. Ofc nie wyszlo mi to na dobre, bo w jedna noc od 21 do 4 rano 2kg zwrocilem. ~~

Ale od tego tracenia i nabywania wagi, torche brzuch zaczal mi leciutko odstawac... dlatego jedzac wciaz tyle samo(czyli po 6, 7 razy dziennie, a nawet wiecej) zaczalem cwiczyc i tracic brzuch, mimo lekkiego, prawie niezauwazalnego spadku wagi. Chociaz ja mam swietny metabolizm, ktory robi swoje.

Ale i tak sytuacje, ktore win all, to jak przychodzi sobie taka kobietka na szpileczkach do plazy, do kfc w lulbinie i bierze sobie zestaw - frytki + longer/hamburger i do tego kola, lajt ofc, bo kola lajt ma mniej kalorii.
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Kredka 


Wiek: 35
Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 384

Wysłany: 2010-10-24, 22:06   

m@tarci napisał/a:

kola lajt ma mniej kalorii

ale nie ma smaku. Chyba mało kto to pija?
______________________________________________________
Nic na siłę. Weź większy młotek.
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2010-10-25, 15:17   

Kredka napisał/a:

m@tarci napisał/a:

kola lajt ma mniej kalorii

ale nie ma smaku. Chyba mało kto to pija?

To po pierwsze, ale uwierz, sa tacy(takie? bo taki trend zauwazylem u kobiet), ktorzy kupuja. Ale to takie zlaosne, jakim hipoktryta trzeba byc, zeby isc do fastfudu, zamawiac hamburgera i frytki(ktore sa w uj kaloryzcne) i brac do tego kole LAJT, bo lajt mam mniej kalorii. To tak jakby ktos poszedl do burdelu i zeby nie zdradzic partnerki uprawial seks, ale bez uczuc(bo dla niektorych zdrada to tylko psychiczna/emocjonalna istnieje). lol
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-10-25, 18:35   

m@tarci napisał/a:

Ale to takie zlaosne, jakim hipoktryta trzeba byc, zeby isc do fastfudu, zamawiac hamburgera i frytki(ktore sa w uj kaloryzcne) i brac do tego kole LAJT, bo lajt mam mniej kalorii.
poprosze 15 czisburgerów i kolę lajt, bo jestem na diecie ;D
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Lia 
WordPress.Klub


Imię: Lia
Pomogła: 1 raz
Wiek: 35
Dołączyła: 21 Paź 2010
Posty: 32
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2010-10-25, 19:08   

m@tarci napisał/a:

A kto patrzy na wage przy jedzeniu?
...
Płeć: Kobieta - to wszyskto wyjasnia.

Ja zawsze smialem sie z ludzi, ktorzy patrza, zeby jedzenie mialo mniej kalorii i zeby mnije zjesc. Bo zmiast ruszyc dupe, lepiej jest nic nie jesc. Jak chorowalem trzy tygodnie, to schudlem kilka kg, potem wyladowalem w szpitalu i nie baczac na diete lekkostrawna(lol) w trzy dni nabralem 3kg wagi. Ofc nie wyszlo mi to na dobre, bo w jedna noc od 21 do 4 rano 2kg zwrocilem. ~~

Ale od tego tracenia i nabywania wagi, torche brzuch zaczal mi leciutko odstawac... dlatego jedzac wciaz tyle samo(czyli po 6, 7 razy dziennie, a nawet wiecej) zaczalem cwiczyc i tracic brzuch, mimo lekkiego, prawie niezauwazalnego spadku wagi. Chociaz ja mam swietny metabolizm, ktory robi swoje.

Ale i tak sytuacje, ktore win all, to jak przychodzi sobie taka kobietka na szpileczkach do plazy, do kfc w lulbinie i bierze sobie zestaw - frytki + longer/hamburger i do tego kola, lajt ofc, bo kola lajt ma mniej kalorii.

Przepraszam Cię bardzo, ale Twój komentarz był obraźliwy i nie na miejscu. Równie dobrze mogłam zaznaczyć płeć mężczyzna. Mam kolegów, którzy podchodzą do tej sprawy podobnie. Już nawet pomijając ten fakt, są ludzie, którzy zwyczajnie muszą pilnować wagi ze względów zdrowotnych (choćby tarczyca).

Nie powinieneś generalizować w pierwszym zdaniu. Jedzenie to nie tylko McDonald, a ja wypowiedziałam się konkretnie w tym temacie.
 
  podziel si� tym postem na:
Laleczka 


Pomogła: 1 raz
Wiek: 32
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 245

Wysłany: 2010-10-25, 19:11   

Htsz napisał/a:

m@tarci napisał/a:

Ale to takie zlaosne, jakim hipoktryta trzeba byc, zeby isc do fastfudu, zamawiac hamburgera i frytki(ktore sa w uj kaloryzcne) i brac do tego kole LAJT, bo lajt mam mniej kalorii.
poprosze 15 czisburgerów i kolę lajt, bo jestem na diecie ;D

Mnie to też mega śmieszy. ;D A jak wchodzi do fastfooda osoba z widoczną nadwagą i brzydko mówiąc, wpieprza tego hamburgera, to mam wrażenie, że zaraz połknie cały świat. I złości mnie to niesłychanie, bo tyle się mówi o niezdrowym jedzeniu i o problemach, które mają ludzie otyli, a to i tak swoje.

Tak na marginesie, to jest taka grupa na facebooku "Przez twą otyłość gaśnie moja miłość". ; D

Ja, osobiście, nie jadam w McDonaldzie. Tzn zdarza mi się latem tam zjawić na shake, które wielbię (nie ważne, że chodzą plotki o spermie, która w nich pływa i tak są mega;p). Czasem zjem frytki. Natomiast wszystkie inne dania (o ile można tak to nazwać) smakują mi tak samo i nie ważne, czy jem to w McDonalds, KFC czy innym burgerze. ; ) Zazwyczaj po takim posiłku mam problemy z żołądkiem. Jeśli już jem na mieście, to wolę iść do pizzerii. ; )
______________________________________________________
Ale on zmartwychwstał i wiedział o tym, czuł to całym swym odnowionym jestestwem,
a ona – ona żyła przecież tylko jego życiem.
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2010-10-25, 19:40   

Jezeli mialbym obrazac sie za kazdy komentarz 'nie na miejscu', to bylbym najbardziej nadasanym internauta.
Ironia i dystanas do swiata, a w szczegolnosci do siebie, to charakteryzuje moje posty. Tobie rowniez polcilbym troche dystansu.

Moj komentarz byl calkiem mily. Nie mam sie czym szczycic, ale lacznie zebralem 17 warnow na tym forum za obraziliwe komentarze i flejm, wiec nie ma co popadac w paranoje - patrzac na moj post znajdujacy sie powyzej, ktory tak cie urazil. :}

Chorzy ludzie? tarczyca? lmao, mowilem o ludziach(tak, musze cie zasmucic - przewaznie o kobietach), ktorych znam(trudno posiadac informacje nt. czyjejs diety nie znajac tej osoby), tak wiec nie generalizuje. Moglem pisac precyzejniej i podkreslic, ze pisze o znajomych, a przynajmniej ludziach z ktorymi mam kontak, ale nie bede mysla za innych.

OT, ale wole sobie wyjasnic pewne sprawy, zeby w przyszlosci nie bylo nieporozumien.

P.S ludzie na diecie, to nie tylko chorzy na tarczyce, a ja wypowiedzialem sie kokretnie nt. znajomych(prawdopodobnie dla ciebie nie bylo to takie konkretne, ale ja osobiscie nie wypytuje sie nieznajomych czy sa na diecie).
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Marta261 


Imię: Marta
Dołączyła: 02 Lis 2010
Posty: 6
Miasto: PL

Wysłany: 2010-11-02, 21:20   

jam w Maku raz na jakiś czas, bo ide tam i 5 dych zostawiam, najem się za wszystkie czasy a potem mi żal że tyle wydałam :D ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Kredka 


Wiek: 35
Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 384

Wysłany: 2010-11-02, 23:24   

Marta261 napisał/a:

5 dych zostawiam

gosh, co tam można jeść za 5 dych? :|
______________________________________________________
Nic na siłę. Weź większy młotek.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz