Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
VampMi 
Blogger.Klub


Imię: Moni$
Wiek: 28
Dołączyła: 11 Gru 2010
Posty: 30

Wysłany: 2010-12-21, 21:18   

Widziałam tylko 1 odcinek a potem jakoś nie miałam czasu aby to oglądać.
______________________________________________________
Co ma być to będzie a jak już będzie to trzeba się z tym zmierzyć.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-12-21, 22:22   

A ja się nawróciłam i UWIELBIAM! :super: Musiałam chyba do niego dorosnąć ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Fraa 
Blogger.Klub

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 113

Wysłany: 2011-07-29, 16:58   

Rododendron napisał/a:

A ja się nawróciłam i UWIELBIAM! :super: Musiałam chyba do niego dorosnąć ;)

Powiedziałabym, że wręcz przeciwnie - trzeba do tego serialu wejść na odpowiednio wysoki level infantylizmu. xD

Obejrzałam trzy pierwsze sezony - czasem trzeba się odmóżdżyć, no nie? :D Sookie mnie niemożebnie wkurzała, jedna z najbardziej irytujących bohaterek evuh. Billy to kolejny amantowano-pipowaty wąpierz, ale o tyle dobrze, że przynajmniej nie sparkli na słońcu. :oczami:
Było parę atutów: Eric - przez początkowe odcinki taki iście germański oprawca, bardzo fajny do momentu, w którym go nie spipowacili straszliwie i przestał być interesujący. ;] Pam - pomagierka Erica, fajna laska. :) No i Franklin - poschizowany wąpierz (w ogóle lubię tego aktora, Jamesa Fraina), jeden z nielicznych, którzy nie są płaczliwymi sierotkami. :P

W momencie, kiedy wyszedł na jaw motyw z wróżką, odpadłam. Ja kurde o Dzwoneczku nie będę oglądać bredni. :rotfl: Czwartego sezonu nie tykam kijem przez szmatę. Wystarczająco wyprało mi mózg. xD
______________________________________________________
– A fella I knew in El Paso took all his clothes off and jumped on a cactus. I asked him same question: „why?”.
– And...?
– He said: „It seemed to be a good idea at the time”.

[Vin, "The Magnificent Seven"]
 
  podziel si� tym postem na:
Snoepje 
Blogger.Klub


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 115
Miasto: Holandia

Wysłany: 2012-01-26, 17:10   

Ja już wyczekuję czerwca kiedy to pojawić się ma piąty sezon. Jesteśmy z moim chłopakiem dosłownie uzależnieni od True Blood...

Choć zgadzam się z Fraa dziewuch mnie okrutnie dobijają... Zarówno Sookie jak i Tarę zdzieliłabym solidnie po gębie, bo na nerwy działają mi swoim jestestwem. Billa mogę okreslić jedynie jako boring pussy... Jason swoją głupotą rozwala na łopatki (dziw, że w całym serialu znalazł się ktoś głupszy od niego), a i tak nie mogę się oderwać od oglądania.

Serial jest tak wulgarny, przesycony przemocą, seksem i tajemnicami, że nawet wróżki tego nie są w stanie zepsuć. Nawet znajomi, którzy na początku bronili się rękami i nogami (twierdzili, że coś tak głupiego ich nie jest w stanie zainteresować) po obejrzeniu przez przypadek jednego odcinka nie mogli się oderwać!
______________________________________________________
http://justine-abroad.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Fiorella 
Blogger.Klub


Dołączyła: 15 Cze 2012
Posty: 6

Wysłany: 2012-06-15, 12:05   

Uwielbiam :rotfl:
Fakt, faktem, że po pierwszych dwóch odcinkach miałam tym rzucić w cholerę, ale byłam jednak ciekawa co będzie dalej, dalej i w kolejnym odcinku, no i tak się zaczęło. :)
Serial nie dla każdego. Jak wspomniała wyżej Snoepje, mnóstwo seksu, perwery i przemocy.
Jednak jeśli przypadnie do gustu nie można się już oderwać :) . Jak dla mnie serial świetny.
 
  podziel si� tym postem na:
ofetowa 
Blogger.Klub


Dołączyła: 18 Cze 2012
Posty: 27
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-06-18, 06:12   

Lubię zdecydowanie. Co prawda mam wrażenie że scenarzyści trochę już nie mają co wymyślić no ale...
Chociaż pierwszy odcinek nowej serii podobał mi się średnio, może dlatego że wypadłam z oglądania po przerwie.
______________________________________________________
Blog urodowy: kosmetyki, makijaże, akcesoria..
www.ofetowa.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
skrzatix 
Blogger.Klub

Imię: Kaśka
Dołączyła: 27 Paź 2012
Posty: 56

Wysłany: 2012-10-28, 12:30   

Bardzo podobały mi się dwa pierwsze sezony, później oglądałam, bo chciałam wiedzieć co będzie dalej - ale już bez większego zainteresowania i emocji. Piąty sezon zostawiłam nawet nie w połowie - nie mam siły już oglądać True Blood, wkręconych na siłę nowych wątków i całej plejady dziwnych postaci. Moim zdaniem, gdyby serial pozostał stricte serialem o wampirach z dosłownie minimalnym udziałem wróżek i trochę większym wilków, byłby o wiele lepszy. Jak dla mnie - co za dużo tego wszystkiego, to niezdrowo.
______________________________________________________
http://www.skrzatowisko.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
hkobieta 
Blogger.Klub

Imię: Hanna
Wiek: 31
Dołączyła: 08 Lis 2012
Posty: 7

Wysłany: 2012-11-08, 15:01   

Uwielbiam True Blood za to, ze jest odjechany (sezon z nazistowskimi wilkołakami był niezły) i za pięknego Erica :cwaniak:
 
  podziel si� tym postem na:
Ines 
Blogger.Klub


Dołączyła: 15 Sty 2013
Posty: 71

Wysłany: 2013-01-16, 21:21   

Mi na początku się bardzo podobał, ale te nowe odcinki są nudne i bardzo mocno przesadzone. Ja oglądam ia iitv.
 
  podziel si� tym postem na:
Panna Marchewka 
Blogger.Klub

Imię: Dominika
Wiek: 34
Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 28
Miasto: Koszalin/Słupsk

Wysłany: 2013-04-23, 17:21   

Uwielbiam wszystko co z wampirami (i nie- nie jestem fanką zmierzchu- bardziej w typie Draculi czy też wywiadu z wampirem) i uważam że jest to najlepszy serial w tym gatunku. Fakt, z czasem te ocinki tracą na jakości (w porównaniu do pierwszej i 2 serii, te ostatnie wypadają dużo gorzej) ale nadal cieszę oko moimi ulubionymi aktorami ^^ Chociaż Sooki bym zabiła ^^
 
  podziel si� tym postem na:
Zorann 
Blogger.Klub

Pomógł: 2 razy
Dołączył/a: 30 Kwi 2013
Posty: 44

Wysłany: 2013-04-30, 20:09   

Serial fatalnie stracił na jakości. Tak jak pierwsze kilka docinków trzeba było przeżyć, bo były nachalnie przesycone wulgarnym erotyzmem, tak ostatnie sezony były mdłe i nijakie... Raczej nie poleciłbym True blood nikomu, mimo że przebrnąłem przez całość. A jeśli komuś przeszkadza mnóstwo ketchupu na ekranie, to już w ogóle odradzam.
 
  podziel si� tym postem na:
Dorka 
Blogger.Klub


Wiek: 44
Dołączyła: 11 Cze 2013
Posty: 27
Miasto: lublin

Wysłany: 2013-07-13, 12:32   

Bardzo mi się serial podobał.Klimat małej mieściny .Ta mnogość dziwadeł :) zmiennokształtni, wampiry, wróżki itd , no duuuzo sexu (pobudza fantazję :) ) ) , ale krew flaki i cała ta masakra zaczęła mnie już zniesmaczać, więc odpocznę i wróce pewnie kiedyś znowu do oglądania
______________________________________________________
http://doriariver.blogspot.com/ - kobiecy blogg
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz