Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Night Wish 

Dołączyła: 13 Gru 2008
Posty: 3

Wysłany: 2008-12-13, 19:21   

Ta, na pewno się zobaczymy, wszakze w kwietniu wraca do Polski na święta, czy jakiś mini urlop... Ja już się boję tego spotkania... Gorzej, że w maju mam maturę, i nie chcę, naprawdę nie chce przeżyć tego, co miałam przed testami gimnazjalnymi. Ale myślę, że teraz jesteśmy odrobinę mądrzejsi wszyscy... Nie no, to będzie masakra. :P
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

peggy.s 
Blogger.Klub


Pomogła: 1 raz
Wiek: 30
Dołączyła: 23 Lut 2009
Posty: 474
Miasto: Katowice

Wysłany: 2009-07-01, 21:25   

Inez napisał/a:

gdy przyjaźnimy się z kimś płci przeciwnej biologicznie ciągnie nas do tego kogoś. Ot co... Zwierzęcy instynkt
Zgadzam się z Inez :yes: . Szczególnie jeśli to jest, że tak powiem jeden z pierwszych bliższych kontaktów z płcią przeciwną. Dziewczyna i chłopak są tak podekscytowani, że nie są t y l k o znajomymi, że się odzywa nasz 'zwierzęcy instynkt'...
 
  podziel si� tym postem na:
Endless Night 
Zagubiona


Imię: Magda
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Maj 2008
Posty: 151

Wysłany: 2009-07-13, 19:49   

Cytat

Między mężczyzną a kobietą przyjaźń nie jest możliwa. Namiętność, wrogość, uwielbienie, miłość - tak, lecz nie przyjaźń.
— Oscar Wilde (1854-1900)
______________________________________________________
Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby,
brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.
— George Bernard Shaw
 
  podziel si� tym postem na:
ZoZoL 
Blogger.Klub
2,5 l na G


Imię: Mateusz
Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył/a: 10 Lut 2011
Posty: 72
Miasto: Kraków

Wysłany: 2011-02-11, 20:17   

Jest możliwa przyjaźń między kobietą a mężczyzną.
Ja mam przyjaciółkę, naprawdę każdemu bym życzył takiej osoby.
Fakt, byliśmy wcześniej razem i to prawie rok, jednak potem wszystko przeszło i zostaliśmy przyjaciółmi. Teraz rozumiemy się bez słów, rozwiązujemy swoje problemy wspólnie itd, między nami pojawiła się więź rodzinna wręcz i nie wyobrażam sobie opcji, że znów moglibyśmy być parą.
______________________________________________________
Cache mi się zapchał, cookiesy mnie śledzą,
wszystko pootwierane, niezapisane ciągle, pofragmentowane,
w tle jakiś wymagający algorytm liczy za i przeciw.
Dwadzieścia dwa lata bez reinstalacji.
 
  podziel si� tym postem na:
saxifraga 
Ownlog.Klub
sekciara


Dołączyła: 07 Gru 2010
Posty: 85
Miasto: Kraków

Wysłany: 2011-02-12, 11:09   

przyjaźń między kobietą i mężczyzną jest tak samo możliwa jak pomiędzy osobami tej samej płci. czyli zdarza się bardzo rzadko i często jest mylona z innymi relacjami.
 
  podziel si� tym postem na:
hasia 
WordPress.Klub


Imię: Kasia
Wiek: 32
Dołączyła: 30 Maj 2010
Posty: 64
Miasto: Tczew

Wysłany: 2011-02-22, 15:24   

Jakoś nie chce mi się wierzyć w przyjaźń damsko-męską, miałam paru przyjaciół - facetów i zawsze się to kończyło zakochaniem, na szczęście obustronnym. Pewnie to zależy od człowieka, ja nie potrafię się zbliżyć do chłopaka na tyle, żeby nazwać go przyjacielem i nie poczuć czegoś więcej.
 
  podziel si� tym postem na:
saxifraga 
Ownlog.Klub
sekciara


Dołączyła: 07 Gru 2010
Posty: 85
Miasto: Kraków

Wysłany: 2011-02-22, 17:11   

hasia napisał/a:

Jakoś nie chce mi się wierzyć w przyjaźń damsko-męską, miałam paru przyjaciół - facetów i zawsze się to kończyło zakochaniem, na szczęście obustronnym. Pewnie to zależy od człowieka, ja nie potrafię się zbliżyć do chłopaka na tyle, żeby nazwać go przyjacielem i nie poczuć czegoś więcej.


a masz brata?
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2011-02-22, 17:15   

saxifraga napisał/a:

a masz brata?
tylko, że przed ostatecznymi relacjami w takim przypadku natura się odpowiednio zabezpieczyła :P myślę,że temat był założony w celu rozpatrywania relacji osób nie związanych ze sobą wcześniej np. więzami rodzinnymi.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
saxifraga 
Ownlog.Klub
sekciara


Dołączyła: 07 Gru 2010
Posty: 85
Miasto: Kraków

Wysłany: 2011-02-22, 19:49   

Htsz napisał/a:

myślę,że temat był założony w celu rozpatrywania relacji osób nie związanych ze sobą wcześniej np. więzami rodzinnymi.


wiem. nie o to mi chodziło. tzn. chodziło mi o to, że dla mnie taki przyjaciel-mężczyzna jest jak brat, którego nigdy nie miałam a zawsze chciałam. dokładnie taka sama relacja. i na myśl o związku z nim reaguję mniej więcej tak samo jak na myśl, żeby iść do łóżka z ojcem.
 
  podziel si� tym postem na:
hasia 
WordPress.Klub


Imię: Kasia
Wiek: 32
Dołączyła: 30 Maj 2010
Posty: 64
Miasto: Tczew

Wysłany: 2011-02-22, 21:58   

saxifraga, jestem jedynaczką, ale nie sądzę, żeby to miało jakiś wpływ na te przyjaźnie. ja chyba po prostu taka jestem ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2011-02-22, 23:34   

saxifraga napisał/a:

i na myśl o związku z nim reaguję mniej więcej tak samo jak na myśl, żeby iść do łóżka z ojcem.
tylko czy on reaguje tak samo ;) (oficjalnie i nieoficjalnie).
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Kredka 


Wiek: 35
Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 384

Wysłany: 2011-02-22, 23:34   

hasia napisał/a:

Jakoś nie chce mi się wierzyć w przyjaźń damsko-męską, miałam paru przyjaciół - facetów i zawsze się to kończyło zakochaniem

Otóż to, otóż to. Nie twierdzę, że przyjaźnie takie są niemożliwe, pewnie dla niektórych są najzupełniej naturalne i szczere (a nie takie typu "przyjaźnię się z nim/nią, żeby być bliżej"), przykładem chociażby moja kumpela, która od lat ma kilku sprawdzonych przyjaciół i nigdy żadna ze stron nie chciała "poszerzenia" relacji. Ale już dla mnie to chyba niemożliwe (ubolewam bardzo, bo zawsze chciałam mieć przyjaciela-faceta), mam wielu kumpli i w sumie czasem nawet wolę ich towarzystwo niż koleżanek, ale prawdziwej przyjaźni ciężko by tu było szukać. Albo ja się zakochiwałam, albo on, albo w ogóle cała "przyjaźń" była parodią, bo kończyła się z chwilą, kiedy okazywało się, że nie czujemy tego samego.
Wydaje mi się, że to po prostu sprawa indywidualna każdego człowieka, tego, co rozumie pod słowem przyjaźń i stopnia zaangażowania.

A co do relacji brat-siostra, to chyba jednak nie jest to najlepsze porównanie. Ja brata mam, kocham go, jasne, ale przyjacielem swoim bym go nie nazwała.
______________________________________________________
Nic na siłę. Weź większy młotek.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz