Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2008-07-29, 13:50
Autor Wiadomość
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany:    młodzi "Graficy"

Pasuje to raczej do ''Humoru'', ale jednak to nasza chora spolecznosc.
Moj brat cioteczny(lat 12) chcial zaszpanowac i pokazal mi swoje konto na epulsie... i pokazywal mi swoich kolegow grafikow, on tez nim jest oczywiscie.

Przegladalem z kilka godzinek ten esmietnik i w swoim profilu, robisz taka tzw. prezentacje, jest tam zaawansowany sprzet do tworzenia tych prezenacji, nawet moj brat grafik go chwalil.
Potem pokazal konto swojego 13-letniego kolegi i jego prezentacje, nawet nie musial mi mowic o co chodzi, od razu po ujrzeniu tej boskiej prezentacji wiedzialem ze jest jednym z lepszych grafikow na epulsie.
Pytam sie jak to mozliwe ze on ma takie wybitne skille, brat mi odpowiedzial: ...''on ma photoshopa...'' w tam tej chwili wiedzialem ze to... koniec swiata...

I mam takie pytanie, co o tym sadzicie? dzieci w wieku 8-13 lat, robia prazentacje i nazywaja sie grafikami czy to normalne zjawisko?

Oczywisice wcale nikogo nie wysmiewam, mam po prostu wene i nigdy nie zdawalem sobie sprawy, ze tam jest az tak ...? ... dziwnie.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Pomogła: 30 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2008-07-29, 15:25   

załamka...

ja siebie nie nazywam grafikiem, bo nim po prostu nie jestem, ale te dzieciaki myślą, że jak mają PS'a albo inne programy i zrobią małą przeróbkę foty albo grafiki cudzej, to już wielkie haj waj -_-

nie traktuję takich poważnie, chyba, że prace są naprawdę na wysokim poziomie jak na większość ludzi na ten wiek ^^
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-07-29, 16:11   

Wiesz, ale oni nie robia sobie jaj i nie mowia tego ot, ze sa grafikami, tylko tak 100% na powaznie, sa wprost dumni z siebie, nie ma sie tu z czego nabijac, ciekawe co bedzie w przyszlosci, jak dorosna.
To mnie przeraza, choc znajoma bardziej sie boi, ze zostane w przyszlosci prezydentem lub premierem, zobaczymy jak tam moje ambicje :P

Wiecie co, mam Painta i tez jestem grafikiem :D
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Pomogła: 30 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2008-07-29, 16:51   

eeee no nie mogę...
o coś podobnego chodziło?
http://photoshop-przerobki.blog4u.pl/
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-07-29, 17:17   

No co ty, takiego czegos w zyciu by nie potrafili, wiekszosc z nich nigdy nie miala do czynienia z Paintem nawet, wystarczy wejsc na epulsa i wlaczyc byle jakie konto, tam sa profesjonalne prezentacje, wykonane przez mlodych artystow.
Niektore moga byc, ale bez przesady, to ze ladnie wyglada, nie oznacza ze jest sie grafikiem, bo dla mnie czasem pusty pulpit ladnie wyglada.
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2008-07-31, 17:48   

No tak, jeżeli ktoś kto interesuje się photoshopem siedzi w gronie tych samych ludzi i jest tak zaawansowany jak oni, co równa się z nie poznawaniem różnych technik, nieczytaniem tutoriali to dlaczego się dziwimy? Zapewne ktoś kiedyś im pokaże prace na poziomie i powiedzą, że tak się po prostu "nie da zrobić" i ten ktoś im odpowie, że co to za grafik który nie ma o tym pojęcia i zacznie się kłótnia i im to wreszcie przeminie.... albo będzie subkultura.
Ja osobiście nie przepadam za takimi, bo większość takich dzieci siedzi sobie na onecie, robi sweet nagłówki przeplatając affciami a na bannerach kończąc.

I szczerze mówiąc jak byłam młodsza, nie byłam tak obeznana w Photoshopie jak teraz mówiłam dla żartu, że jestem grafikiem. Może to do końca nie jest na poważnie w ich przypadku?
 
  podziel si� tym postem na:
Amikaze 
Blogger.Klub

Wiek: 29
Dołączyła: 16 Mar 2011
Posty: 7

Wysłany: 2011-03-18, 14:20   

heh może to jakaś nowa moda, która się tym objawia, że zamiast prześcigać się w nabijaniu wyższych lvl'ów w grach to robią prace, kto zrobi ładniejszą

Ps. dajcie linka do jakieś prezentacji na eplusie czy czymś podobnym, bo jeszcze tego nie widzialam
 
  podziel si� tym postem na:
saxifraga 
Ownlog.Klub
sekciara


Dołączyła: 07 Gru 2010
Posty: 85
Miasto: Kraków

Wysłany: 2011-03-19, 18:23   

przecież to dzieci.
ja jak byłam mała i pomieszałam sałatkę mówiłam, że jestem kucharką. byłam też baletnicą jak mi się udalo szpagat zrobić.
tak to normalne zjawisko.
 
  podziel si� tym postem na:
Achmad 


Dołączył/a: 05 Kwi 2011
Posty: 4

Wysłany: 2011-05-21, 02:14   

Nic w tym dziwnego. Każdy dzieciak chce uważać się za zdolnego, wyjątkowego. Nas to śmieszy, bo lepiej rozumiemy niektóre rzeczy, lecz dajmy młodym się nacieszyć.
 
  podziel si� tym postem na:
Perspektyma 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 03 Lut 2012
Posty: 28

Wysłany: 2012-02-07, 20:41   

Witam, wszystkich to mój pierwszy post.

W swojej małej społeczności może potrafią coś więcej niż inni, więc uważają się za lepszych. Ktoś robi coś w PS i odrazu obrazek staje się poważniejszy.
______________________________________________________
http://perspektyma.blogspot.com - moje atelier.

https://www.facebook.com/Perspektyma - więcej słów - bieżące informacje ze świata sztuki, dizajnu, architektury i co nieco o nowych technologiach.
 
  podziel si� tym postem na:
DuoFruo 
Blogger.Klub


Imię: Sandra
Wiek: 29
Dołączyła: 26 Lis 2011
Posty: 28
Miasto: Elbląg

Wysłany: 2012-04-20, 09:23   

Też jestem takim młodym grafikiem, tylko, że mam lat 17, a nie 12 :D I uważam, że mogę siebie tak nazywać.
 
  podziel si� tym postem na:
Superminimalizm 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 28 Maj 2012
Posty: 18

Wysłany: 2012-05-30, 21:50   

To smutne trochę jak pojęcie "grafika" i "grafik" zmieniło ostatnim czasem swoje znaczenie. I nie mówię tu tylko o dzieciach nazywającymi się grafikami.
______________________________________________________
BLOG: http://superminimalizm.blogspot.com/

Rysunki i komiksy.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz