Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::

jak długo jesteś bloggerem / bloggerką ? (stan na 2010)
ponad 10 lat
4%
 4%  [ 1 ]
od 8 do 10 lat
18%
 18%  [ 4 ]
od 5 do 7 lat
40%
 40%  [ 9 ]
od 2 do 4 lat
31%
 31%  [ 7 ]
pól roku do 1 rok
0%
 0%  [ 0 ]
poniżej pół roku
4%
 4%  [ 1 ]
Głosować: 22
Wszystkich Głosów: 22

Autor Wiadomość
Fraa 
Blogger.Klub

Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 113

Wysłany: 2011-06-28, 08:28   

Pierwszego bloga prowadziłam razem z koleżanką. Założenie było takie, że "odgrywamy" dwa, skrajnie różne charaktery i piszemy o bieżących wydarzeniach ze świata czy z naszych krótkich żywotków z dwóch różnych punktów widzenia. W sumie to był raczej pastisz bloga, niż blog. ^^ Zaczęłyśmy się w to bawić *odszukuje bloga i znajduje datę pierwszego posta* 17 stycznia 2006, na blox.pl (jakoś z automatu poszło, bo tam akurat siedziały osoby, które czytałyśmy). Stopniowo miałyśmy coraz mniej czasu, koleżanka w końcu odpuściła, a ja uznałam, że kontynuowanie tego w jedną osobę mija się z celem.

No to stwierdziłam, że może zrobić z blogowania coś sensownego, a nie tylko robić se jaja - no i założyłam drugiego bloga, też na blox.pl (nawyk) - 11 lutego 2010. Tylko że blox.pl tak naprawdę coraz bardziej i bardziej mnie wkurzał, więc w końcu zabrałam grabki i 18 listopada 2010 przeniosłam się do innej piaskownicy - na blogspota. Bardzo sobie tę zmianę chwalę. Obecny blog jest bezpośrednią kontynuacją poprzedniego.

Czyli pięć lat z haczkiem chyba wychodzi. :)
______________________________________________________
– A fella I knew in El Paso took all his clothes off and jumped on a cactus. I asked him same question: „why?”.
– And...?
– He said: „It seemed to be a good idea at the time”.

[Vin, "The Magnificent Seven"]
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Alicja
[Usunięty]



Wysłany: 2011-07-22, 16:15   

Bloguję jakieś... 6-7 lat. Pierwszym serwisem był OnetBlog, innych jeszcze wtedy nie znałam, ale po pół roku wyniosłam się, tylko nie mogę sobie przypomnieć gdzie, co wcale mnie nie dziwi - do tej pory tylko jednego bloga pisałam ponad rok, zwykle zamiatam po sobie i spadam w nowe miejsce, jakoś nie mogę usiedzieć. Może kiedyś...

Wracając do tematu, blog jakiś tragiczny nie był, ale myślę, że ten okres w życiu gówniarza skazuje piszących cokolwiek na połączenie grafomani z megalomanią. Niektórzy z niego nie wyrastają :oczami:
 
  podziel si� tym postem na:
Atre 
Blogger.Klub
Taka Katarynka


Imię: Agata
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Cze 2011
Posty: 136
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2011-07-24, 13:12   

Ja tak samo jak przedmówczyni, bloguję od około 7 lat. Jednak moim pierwszym serwisem blogowym był mylog. Gdy tam zaczęły być problemy z serwerem, przenosiłam się kolejno na onet, blog4u, blox, blog.pl, blogger i wiele innych. W sumie nie wiem, czy jest jakiś serwis, którego nie sprawdzałam. Przez jakiś czas miałam także bloga na dość śmiesznym i malutkim serwerze, jednak teraz nie pamiętam już nazwy.

Wracając jednak do mojego pierwszego bloga, byłam typowym dzieckiem Neostrady - cieszyłam się na komentarze, najpierw miałam słodki, potem mroczny szablon. Szybko też zaczęłam sama tworzyć szablony - zaczynając od tych w Paint'cie a kończąc na tych robionych w PS'ie. Robiłam też dużo szablonów na zamówienie. Do tej pory lubię czasem się w to pobawić. Zawsze pisałam pamiętniki i przemyślenia - parę razy brałam się za opowiadania. Miałam także dwa blogi fanowskie, z czego jeden cieszył się wyjątkową popularnością (był to blog o mandze FMA gdzie zapisał się także Pan tłumaczący te mangi dla JPF'u - a przynajmniej za Niego się podawał ;) )

Takie były moje początki.
______________________________________________________
krewetki i szczypiorki.
 
  podziel si� tym postem na:
Anakin 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 27 Lip 2011
Posty: 17

Wysłany: 2011-07-27, 18:55   

Stawiam pierwsze kroki ku drodze zapisywania własnych przemyśleń, i walki z swoimi pomieszanymi poglądami. W sumie nie wiem po co mi blog, nie wiem czy ktoś go kiedyś przeczyta, czy przemyśli co napiszę piszę dla Siebie i tak nie wiem po co. Zawsze piszących blogi uważałem za wygnańców zagubionych w puszczy internetowego półświatka, lub puste komórki chcące zaistnieć swoimi postami na temat "ale była biba, Adam dał mi całusa". Moje widzenie na galaktykę blogów zrobiły blogi tematyczne, oraz naukowe oraz przemyślenia innych ciekawych ludzi. Nie wiem jak długo będę prowadził swojego, ale myślę że długo.
 
  podziel si� tym postem na:
xsadxprincessx 
Blogger.Klub

Imię: Paulina
Wiek: 33
Dołączyła: 30 Lis 2011
Posty: 2
Miasto: Częstochowa

Wysłany: 2011-11-30, 21:27   

Ja swojego 1szego bloga założyłam w październiku 2009r, był o tematyce ciążowej, założyłam go na blog.onet.pl, później przeniosłam się na bloggera, i obecnie prowadzę 2 blogi na bloggerze :)
 
  podziel si� tym postem na:
noresay 
Blogger.Klub

Dołączyła: 15 Gru 2011
Posty: 5

Wysłany: 2011-12-15, 07:21   

Pierwszego bloga założyłam jakieś 4-5 lat temu na onecie. To było jakieś opowiadanie, raczej beznadziejne, patrząc na to z perspektywy czasu, ale kto powiedział, że początki są łatwe. ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Eikone 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 01 Gru 2011
Posty: 6

Wysłany: 2011-12-17, 18:37   

Bloguje od 2 lat +
Paradoksem jest to, że ja w ogóle nie lubię i chyba nie potrafię pisać ;)

U mnie się to zaczęło tak, że zainteresowałem się tworzeniem muzyki na popularnym, a chyba nawet najpopularniejszym oprogramowaniu FL Studio. Założyłem bloga, takiego raczej prywatnego, żeby tam zapisywać sobie to czego się nauczyłem. Mniej więcej po pół roku zaglądnąłem w statystyki, a tam 60 tyś. wyświetleń. Włączyłem komentarze na blogu i okazało się, że to co zapisuje dość dużo ludzi czyta i chce komentować. Po 2 latach można powiedzieć, że stałem się takim małym ekspertem w dziedzinie tworzenia bitów HH.

A więc postanowiłem przemeblować bloga, kupić domenę i zrobić z bloga serwis, który promuje młodych producentów i ich muzykę. W międzyczasie napisałem e-booka na temat produkcji muzyki Hip Hop, który dość dobrze się sprzedaje. Dzisiaj blog, a raczej już portal z forum stał się jednym z bardziej popularnych i oprócz promocji niezależnych artystów, patronuje również masę różnych imprez. W tym czasie stworzyłem jeszcze kilka innych blogów, które już nie są komercyjne

Obecnie zainteresowałem się bloggerem i w przyszłości będę chciał pisać własne gadżety i tworzyć szablony. Na razie się uczę, a więc zaś zaczynam od zera..
 
  podziel si� tym postem na:
T-Virus 
Blogger.Klub
Szanowny Pan Bloger.


Zaproszone osoby: 14
Imię: Tomek
Wiek: 29
Dołączył/a: 23 Maj 2011
Posty: 319
Miasto: Kraków

Wysłany: 2011-12-18, 21:12   

Eikone, od pewnego czasu mnie korci coby wejść w branże tworzenia bitów - mógłbyś mi powiedzieć, czy łatwo jest się odnaleźć w tym FL Studio ? :)
______________________________________________________
Rozruszajmy dział muzyczny!
 
  podziel si� tym postem na:
frejka. 
Blogger.Klub

Imię: Dominika
Wiek: 32
Dołączyła: 16 Gru 2011
Posty: 1
Miasto: Kalisz/Warszawa

Wysłany: 2011-12-23, 11:56   

Ja już bawię się w blogowanie od ponad 5 lat.. a zaczęłam tradycyjnie od blog.onet :)
 
  podziel si� tym postem na:
krzysiekg65 
Blogger.Klub


Imię: KrzysieK
Wiek: 27
Dołączył/a: 18 Paź 2011
Posty: 76

Wysłany: 2011-12-23, 15:50   

Mój staż w blogowaniu w porównaniu do Was jest znikomy, no ale każdy kiedyś zaczynał :P
Pierwszy wpis - 29.09.2011 :)
______________________________________________________
AudiBlogPL - www.AudiBlogPL.com
Like it! - www.Facebook.com/AudiBlogPL
 
  podziel si� tym postem na:
Cornélia 


Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 132
Miasto: Posnania / Bcn

Wysłany: 2011-12-26, 14:57   

Cięzko powiedzieć, bo miałam kilka blogów zanim na stąłe osiadłam na obecnym. Mój ostatni blog liczy sobie 3 lata i 4 miesiące + mniej więcej 3 lata na innych serwisach, więc będzie ok 6 lat z kilkoma miesiącami :)
 
  podziel si� tym postem na:
JanBlizejCiebie 
WordPress.Klub

Imię: Jan
Wiek: 53
Dołączył/a: 29 Gru 2011
Posty: 4

Wysłany: 2011-12-29, 14:38   

U nas podobnie. Mówię u nas, myślę o mnie i o żonie. Mieliśmy kilka blogów już wcześniej a teraz skupiamy się nowych blogach. Pierwsze wpisy 7 i 10 grudnia 2011 :)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz