Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany:    60 tysięcy postów na szóste urodziny Forum Blogowicza

Wprawdzie forum ruszyło oficjalnie na początku marca 2006 jednak liczbę 60 000 postów przekroczyliśmy dopiero w tym roku (2012), dzisiaj tj. 28 marca.

Dziękuje wszystkim, którzy zaglądali przez te lata i zamierzają zaglądać nadal, szczególnie tym, którzy dają coś od siebie a nie ciągną jedynie w tematach z pomocą ;p

Jak łatwo można wyczytać ze statystyk, najwięcej postów powstało w 2009 roku, już chyba nic tego nie przebije, szczególnie, że całe życie internetowych społeczności kręci się na innego typu stronach jak chociażby Facebook. Dla przykładu:
marzec 2009 - 1247 postów
marzec 2012 - trochę ponad 600 postów

Mamy zatem średni wynik 10 tysięcy postów rocznie. Nie jest mały ani jakiś powalający. Na dzień wychodzi coś około 27 postów. Niektórzy sami tyle piszą w ciągu dnia. Narzekać jednak już nie zamierzam, bo to niczego nie zmieni :)

Ważne:
Ponieważ forum powoli zamienia się w Q&A Bloggera (pytania i odpowiedzi), będzie trochę zmian. Lubię Wam pomagać, sam się często uczę nowych rzeczy dzięki temu, ale tematów z pomocą przybywa a rąk do pomocy mam niewiele (można powiedzieć, że praktycznie brak). Większość tematów ogarniam sam. Na forum spędziłem ponad 2500 godzin a doliczyć trzeba także czas poza nim na poszukiwanie rozwiązań. Mam przez to coraz mniej wolnego czasu dla siebie a w dodatku nie zarabiam na tym praktycznie nic. Postanowiłem wprowadzić kilka zmian, które zaczną obowiązywać od kwietnia. Więcej szczegółów pojawi się wraz z tematem dotyczącym nowości na forum ;) Nie będą jakieś strasznie, ale wymuszą na Wasz większą aktywność i wdzięczność za pomoc ;p


Proszę o komentarze poniżej. Wasze opinie są dla mnie cenne.

Od kiedy jesteście na forum?
co w nim lubicie, co Wam się nie podoba?
Jaki procent wszystkich postów należy do Was? (można sprawdzić na stronie profilu - link w nagłówku forum)

Czy czegoś brakuje?
Macie jakieś pomysły na rozwój forum?

p.s. wszystkich, którzy tego jeszcze nie zrobili zapraszam na Facebooka w celu polubienia Blogowicza: https://www.facebook.com/Blogowicz
Na Google+ też jest wizytówka jak coś:
https://plus.google.com/b/112058561850444192131/
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

T-Virus 
Blogger.Klub
Szanowny Pan Bloger.


Zaproszone osoby: 14
Imię: Tomek
Wiek: 29
Dołączył/a: 23 Maj 2011
Posty: 319
Miasto: Kraków

Wysłany: 2012-03-28, 21:03   

Na forum jestem od połowy maja, oczywiście moja tutejsza 'kariera' rozpoczęła się od żebrania o pomoc dla mojego blogaska. Jednak spodobała mi się tutejsza atmosfera i to, że przebywają tutaj ludzie 'na poziomie', a jednocześnie brak tu 15-letnich, wciąż spamujących pokemonów. Może momentami forum ma swoje 'ciche dni', jednak jakoś nie wyobrażam sobie, żebym mógł opuścić to miejsce (chociaż i tak specjalnie się nie udzielam). W najbliższym czasie planuje wziąć się za rozruszanie działu muzycznego, jednak ze względu na chwilowy brak czasu jestem zmuszony odłożyć to na później.
A co mi się nie podoba? Fakt, że facebook'owy fanpage milczy. A fanów troszkę jest...

EDIT

Htsz, tak sobie myślę - może dałoby się zmienić rozmiar (głównie szerokość) SB, 'menu' (szukaj, FAQ, edytuj profil, etc) przesunąć na lewo, pod (albo nad) sponsorów umieścić 'Dodaj do ulubionych:', a po prawej stronie umieścić zmodyfikowany SB? Jego widoczność byłaby o wiele większa :)
______________________________________________________
Rozruszajmy dział muzyczny!
Ostatnio zmieniony przez T-Virus 2012-03-28, 21:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-03-28, 21:16   

Dzięki za komentarz :)

T-Virus napisał/a:

Fakt, że facebook'owy fanpage milczy. A fanów troszkę jest...
To jest mój problem numer dwa, którym mam zamiar się zająć tuż po ogarnięciu spraw związanych z forum. Fanów się już nazbierało i zapewne może być ich więcej - bardziej aktywnych - kiedy tylko zaczną pojawiać się tam posty, często. Dodam niebawem wątek na ten temat.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Kredka 


Wiek: 35
Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 384

Wysłany: 2012-03-28, 22:26   

Ja jestem z 1,5 roku i będę tu zapewne tak długo, jak się da. :) Podobnie jak T-Virus, nie zawsze coś piszę, ale codziennie zaglądam i wszystko czytam (no może poza działem pomoc, bo ostatnio blogi sobie właściwie odpuściłam - a co do odpowiadania na pytania, które ludzie zadają, to chętnie bym pomogła, ale się nie znam niestety).
Jasne, że trochę szkoda, że forum jest w stanie wiecznego marazmu, fajnie, gdyby się trochę ożywiło - ale z drugiej strony jego urok tkwi głównie w atmosferze, w tym, że jest takie "kameralne". Nie lubię tłocznych miejsc w "realu", w necie też nigdy mnie nie pociągały fora bardzo liczne, bo dużo osób niestety pociąga też ze sobą znaczną ilosc takich nie na poziomie. A nie lubię chamstwa, pokemonów, bezsensownych wrzut personalnych itp. Tu jest inaczej, ci którzy piszą, piszą ciekawie, a stała ekipa (ta dawna, która już się nie udziela oraz ta aktualna, do której wliczam siebie :P ) jest po prostu sympatyczna, no. ;)

A jak wpadnę na jakiś pomysł odnośnie zmian, to dam znac.
______________________________________________________
Nic na siłę. Weź większy młotek.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-03-28, 22:54   

T-Virus napisał/a:


Htsz, tak sobie myślę - może dałoby się zmienić rozmiar (głównie szerokość) SB, 'menu' (szukaj, FAQ, edytuj profil, etc) przesunąć na lewo, pod (albo nad) sponsorów umieścić 'Dodaj do ulubionych:', a po prawej stronie umieścić zmodyfikowany SB? Jego widoczność byłaby o wiele większa :)
Będę myślał nad tym. Ciągle mam w planach dorobienie bocznego menu, wtedy nagłówek się nieco odchudzi. Zresztą on też jest do zmiany.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Pomogła: 30 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2012-03-29, 16:43   

No właśnie... co tu zaglądam (średnio co drugi dzień) to tylko tematy blogspot/blogger na widoku w ostatnich tematach... zniechęcające to to, bo osobiście nie lubię tego serwisu, a już tym bardziej nie zamierzam w niego się wgłębiać (no, chyba, że będę musiała) bo sam w sobie jest bardzo problematyczny :/
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-03-29, 18:04   

Od przyszłego miesiąca będą musieli trochę ponabijać zanim skorzystają z pomocy ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz