Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-19, 02:28
Autor Wiadomość
alapadma 
Blogger.Klub

Dołączyła: 16 Maj 2012
Posty: 1

Wysłany: 2012-05-30, 11:17   

pomysł z pewnością praktyczny dla administratorów, jednak wymaga cierpliwości od użytkowników, którzy mają problem, który muszą szybko rozwiązać ; )
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-05-30, 12:17   

Pomoc udzielana jest aktywnym użytkownikom, w ten sposób po części płacą za pomoc w rozwiązaniu ich problemów. Przy okazji promują siebie oraz swoje blogi. Jeżeli ktoś nie chce w tym uczestniczyć i zależy mu na czasie to wystarczy zgłosić się po fachową pomoc prywatnie. Płacisz i masz problem z głowy od ręki, bez proszenia się i tracenia czasu na pisanie postów ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
kasia01 
Blogger.Klub

Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 1

Wysłany: 2012-06-01, 23:28   

no coz,mnie tez nie podoba sie Twoj nowy pomysl...
nie moge pisac w dziale pomocy,nie moge odpowiadac,zamiast tego jestem zmuszana do pisania postow w dzialach ktore mnie w ogole nie interesuja...
proponuje zmienic nazwe forum - Forum pomocy dla wytrwalych !
szanuje to co robisz i Twoj czas ktory poswiecasz... wiem ile to pracy, ale metody ktore u siebie stosujesz w ogole mi nie leza...
chcesz ,by kazdy nowy uzytkownik napisal jakas ilosc postow by mogl liczyc na Twoja pomoc,jest to sztuczny ruch na forum, w dodatku na sile, te posty najczesciej nie wniosa nic wartosciowego do Twojego forum, a ludzie pomocy bede szukac gdzie indziej...

moim zdaniem gdzies sie pogubiles, bo nazwa forum teraz jest bardzo mylaca...
wejdz sobie na forum przemo.org ... tam nikt nie oczekuje od ludzi tworzenia postow by dostac odpowiedz , a forum ciagle sie kreci...

nigdy nikogo nie zmusisz na sile by tutaj zostal...
zostana tylko ludzie,ktorzy maja wiedze w okreslonym temacie i beda mieli chec pomocy innym... pozostali przyjda i wyjda,ale byc moze znowu za jakis czas wroca i przcyciagna tez innych.
Jesli tak bardzo chcesz zarabiac wprowadz moze jakies reklamy na forum, sa mega irytujace,ale kazdy kto bedzie chcial uzyskac odpowiedz na pewno je zdzierży.

mozesz tez wyprobowac wymiane linkami... kazdy kto chce skorzystac z dzialu pomocy musi umiescic na swoim blogu link do Twojego forum...
lub wprowadz jakies sms oplaty za porady .

Ja w kazdym badz razie nie mam zamiaru pisac postow, bo nie lubie pisac o niczym... :/
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-06-02, 01:02   

kasia01 napisał/a:

zamiast tego jestem zmuszana do pisania postow w dzialach ktore mnie w ogole nie interesuja...
a kto Cię zmusza? chcesz uzyskać pomoc pisz posty, nie chcesz pisać postów? skorzystaj z płatnej porady. To też nie po Twojej myśli? tysiące poradników w sieci, trzeba tylko pogrzebać (poświęcić czas, nauczyć się).

kasia01 napisał/a:

proponuje zmienic nazwe forum - Forum pomocy dla wytrwalych !
a dlaczego? nazwa jest jak najbardziej dobra, forum blogerów. Rozmowy na różne tematy, nie tylko pomoc w potrzebie. Poza tym zasady są jawne, można o nich poczytać zanim się założy konto.

kasia01 napisał/a:

wiem ile to pracy, ale metody ktore u siebie stosujesz w ogole mi nie leza...
mi też wiele rzeczy nie leży, np. oczekiwanie wszystkiego za darmo :)

kasia01 napisał/a:

chcesz ,by kazdy nowy uzytkownik napisal jakas ilosc postow by mogl liczyc na Twoja pomoc,jest to sztuczny ruch na forum, w dodatku na sile, te posty najczesciej nie wniosa nic wartosciowego do Twojego forum, a ludzie pomocy bede szukac gdzie indziej...
nikogo nie zmuszam do szukania pomocy tutaj. Chętnie jej udzielam, ale pod pewnymi warunkami. Można na nie przystać lub nie. Zawsze jest wybór. Owszem jest trochę postów na siłę. Powstały także nowe, ciekawe wątki. Wolę to niż totalne pustki :)

kasia01 napisał/a:

moim zdaniem gdzies sie pogubiles, bo nazwa forum teraz jest bardzo mylaca...
Co w nazwie forum blogowe (blogerów) jest mylące?

kasia01 napisał/a:

wejdz sobie na forum przemo.org ... tam nikt nie oczekuje od ludzi tworzenia postow by dostac odpowiedz , a forum ciagle sie kreci...
Tamto forum skupia bardzo dużo osób, które znają się na programowaniu i skrypcie phpbb. Tutaj pomagam głównie ja. Widzisz różnicę? W pewnym momencie musiałem sobie założyć bloga na blogspocie, by móc udzielać konkretnych odpowiedzi. Gdybym miał wielu pomocników sytuacja pewnie wyglądałaby inaczej. Obecnie przybywa tylko ludzi oczekujących pomocy, nie znawców tematu.

kasia01 napisał/a:

nigdy nikogo nie zmusisz na sile by tutaj zostal...
nawet nie zamierzam :) każdy tutaj jest dobrowolnie i spędza tyle czasu ile chce.

kasia01 napisał/a:

Jesli tak bardzo chcesz zarabiac wprowadz moze jakies reklamy na forum, sa mega irytujace,ale kazdy kto bedzie chcial uzyskac odpowiedz na pewno je zdzierży.
przecież są reklamy, w nagłówku adtaily i kontekstowe pomiędzy postami dla niezalogowanych.

kasia01 napisał/a:

mozesz tez wyprobowac wymiane linkami... kazdy kto chce skorzystac z dzialu pomocy musi umiescic na swoim blogu link do Twojego forum...
testowałem. Pisałem już o tym. Pewna pani dodała linka a potem go skasowała. Dla mnie to żaden zysk.

kasia01 napisał/a:

lub wprowadz jakies sms oplaty za porady .
opłatą jest pisanie postów, to chyba lepsze niż wydawanie kasy na SMS, szczególnie, że musiałby on sporo kosztować, bo dostaje się zwykle jakieś 40% tego co ktoś płaci. Wspominałem już też, że jak ktoś nie chce pisać postów zawsze może skorzystać z porady prywatnie.

kasia01 napisał/a:

Ja w kazdym badz razie nie mam zamiaru pisac postow, bo nie lubie pisac o niczym... :/
jeżeli pisanie o blogach czy o sobie nazywasz niczym to może rzeczywiście nie warto ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
alone1
[Usunięty]



Wysłany: 2012-06-03, 21:46   o zakladaniu tematów przez dopiero zalogowanych

Kurcze no mam konkretne pytanie- wlasnie sie zarejestrowalem i z tego co widze musze sie 15 razy udzielic zeby moc zalozyc temat z moim pytaniem.... na blogowaniu sie nie znam stąd tez moje pytanie....wiec sila rzecvzy musze sztucznie wygenerowac 15 postow zeby moc zalozyc temat z pytaniem na ktore moze uzyskam odpowiedz. To narazie obiektynie prowadzony tekst :) takze jak na moje oko to mega zniechęcające dla nowego uzytkownika. Wiecie ze jak ludzi8e szukaja pomocy to nie dlatego ze bedziepotrzebna za 10 dni ale teraz :) wiec dla mnie wizja pisanaia jakichs postow nie oszukujmy sie.,....po to tylko aby miec dostep i moze nie wszytskie beda uwzględnione.... :) zniechęca juz na max :) ale jesli zle zrozumialem to prostujcie bo jak narazie to dość odpychająca wizja.
Pozdro !
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-06-03, 22:27   

Widzisz, Twoja wizyta skupiona jest na braniu - od tego chciałeś zacząć. oczekujesz pomocy od razu? Nie ma żadnego problemu, możesz skorzystać z prywatnej porady (szczegóły na PW). Jeżeli chcesz uzyskać darmową pomoc w dziale blogowym to niestety, ale najpierw musisz dać coś od siebie.

alone1 napisał/a:

z pytaniem na ktore moze uzyskam odpowiedz.
bardzo mało pytań nie uzyskało żadnej odpowiedzi (wejdź i zobacz). Skoro wprowadziłem takie ograniczenia to nie zamierzam potem ignorować pytań użytkowników.

alone1 napisał/a:

takze jak na moje oko to mega zniechęcające dla nowego uzytkownika.

alone1 napisał/a:

narazie to dość odpychająca wizja.
dla mnie odpychające i mało ciekawe były sytuacje kiedy po wejściu na forum każdego dnia zastawałem po kilka pytań dotyczących blogów i zero aktywności w innych działach, w dodatku wpływy z reklam ani ruch nie rosły przez to, że ludzie otrzymywali ode mnie pomoc. Teraz przynajmniej więcej czasu spędzają na stronie i dają coś od siebie, nawet jeżeli sporo jest wymuszone limitem postów. to forum zawiera sporo informacji o blogowaniu, nie tylko sposoby na redzianie sobie z HTML.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
alone1
[Usunięty]



Wysłany: 2012-06-03, 22:33   

zgadza się, zarejestrowalem sie po to aby zadaac pytanie i sprobowac uzyskac odpowiedzi na męczący mnie problem- nie w celu towarzyskim, takze jesli niestety to jest wymagane to prosilbym o poinstruowanie jak usunąć moje konto - bo szkoda Pana czasu jak i mojego, Pozdrawiam w oczekiwaniu na info jak usunąć
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-06-03, 22:40   

alone1 napisał/a:

zgadza się, zarejestrowalem sie po to aby zadaac pytanie i sprobowac uzyskac odpowiedzi na męczący mnie problem- nie w celu towarzyskim
doskonale to rozumiem, dlatego jest wiele dróg jakie można obrać. Nikt nie każde pisać postów, można się dogadać prywatnie. Tak samo jak z elektrykiem nie urządzamy godzinnych pogawędek przy kawie. Przychodzi, naprawia, bierze dole i wychodzi.

alone1 napisał/a:

prosilbym o poinstruowanie jak usunąć moje konto - bo szkoda Pana czasu jak i mojego, Pozdrawiam w oczekiwaniu na info jak usunąć
skasować może tylko administrator. Można wysłać PW, ale właśnie kasuję konto na życzenie, więc nie trzeba już.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
pawel1413 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 20 Cze 2012
Posty: 22

Wysłany: 2012-06-21, 23:57   

Widzę że sam odpowiadasz na pytania użytkowników jestem pełen podziwu i oby więcej ludzi takich jak ty
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-06-22, 02:12   

oby, oby, bo ja powoli tracę motywację, może gdyby to niosło za sobą jakieś fajne finanse to bym się przyłożył bardziej a tak powoli szkoda mi czasu, bo przecież trzeba skądś brać "na chlebek" i zająć się prywatnym życiem.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
pawel1413 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 20 Cze 2012
Posty: 22

Wysłany: 2012-06-22, 16:48   

Masz tu około 2000 wizyt dziennie może wstaw trochę więcej reklam np. adsence jak chcesz to mogę ci podesłać parę ciekawych stron dla wydawców. Może nie zarobisz tam krocie ale zawsze jest jakiś grosz. Mam też parę innych metod
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-06-22, 18:36   

Wizyt unikalnych jest koło tysiąca dziennie, ale to na 3 stronach, które mają wstawiony kod statystyk. Odsłon według adtaily jest obecnie koło 2600 dziennie i pewnie zmaleje w lecie. Bywało i 3500 jednak pozostałe dwie strony są zaniedbane od kilku lat.

Reklamy Google były pomiędzy postami, ale przyczepili się o dział dotyczący zarabiania i musiałem go ukryć dla zalogowanych. Kolega musi przeprowadzić ponowną weryfikację strony.

Myślę, że odsłon jest stanowczo za mało w porównaniu do odwiedzin. Na forach zwykle generuje się koło 5-10-20 odsłon na osobę. Tutaj wypada od niedawna trochę ponad 2, czasami 2,5. Jak się ma powyżej 150000 odsłon to wtedy można myśleć o jakimś zarabianiu na forum. Poniżej tej liczby to chyba zawsze będą tylko groszowe sprawy.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz