Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Benzoman 
WordPress.Klub


Imię: Kamil
Wiek: 38
Dołączył/a: 17 Paź 2012
Posty: 32

Wysłany: 2012-11-11, 14:31   

Ja mam tylko 21 letnie doświadczenie, ale dodam swoje 3 grosze.
Obecnie panuje standard, ze producenci boja się wdrażać nowe marki na rynek. Rozsądnie jest dla nich zatem to, że wydają sequel, wdrażając kilka nowych pomysłów.
Jeżeli, któryś z producentów ma odwagę na wprowadzenie czegoś naprawdę wyjątkowego, to wówczas, gdy trawi w 10 to nie kieruje ekipy do tworzenia kolejnego nowego produktu, tylko robi sequel tego innowacyjnego :D

Swoją drogą, przez ostatnie miesiące częściej odpalałem gry na iP4, niż na PS3 lub Vicie :D
______________________________________________________
Benzomana gramatyka nie obowiązuje ;)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

darek22 

Dołączył/a: 13 Lis 2012
Posty: 3

Wysłany: 2012-11-13, 14:35   

Zagrajcie sobie w starą grę "Black of darkness" . Terz w to gram, a gra jest świetna . Nie wiem, z którego roku ona pochodzi,ale na pewno pochodzi z schyłku XX wieku ..
 
  podziel si� tym postem na:
ZoZoL 
Blogger.Klub
2,5 l na G


Imię: Mateusz
Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył/a: 10 Lut 2011
Posty: 72
Miasto: Kraków

Wysłany: 2012-11-13, 14:40   

Mario, Prehistoryk, Knights & Merchants, DSJ <3
takich gier się już nie robi ;)
zdecydowanie wole gry starsze, jednak jakąś nową strzelanką czy fifą też nie pogardzę.
______________________________________________________
Cache mi się zapchał, cookiesy mnie śledzą,
wszystko pootwierane, niezapisane ciągle, pofragmentowane,
w tle jakiś wymagający algorytm liczy za i przeciw.
Dwadzieścia dwa lata bez reinstalacji.
 
  podziel si� tym postem na:
darek22 

Dołączył/a: 13 Lis 2012
Posty: 3

Wysłany: 2012-11-13, 21:25   

Zagraj w grę, którą ja zaproponowałem . Mieści się ona tylko na jednej płycie cd, a gra jest świetna .
Nie bede podawał linka do filmików na youtube, bo widocznie tutaj nie można ich podawać, i wpisz tytuł, czyli Blade of darkness
 
  podziel si� tym postem na:
Pi0trek 
Blogger.Klub


Imię: Piotrek
Wiek: 36
Dołączył/a: 05 Lis 2012
Posty: 43
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-11-15, 01:01   

Ja jeszcze pamiętam, jak ktoś mi włączył na DOSie pierwszą Cywilizację. Nie kumałem angielskiego i wciskałem co popadnie;) fajny był też Warcraft 2. Jedynka była już zbyt ograniczona, ale trójka jak dla mnie to już nie było to samo.
______________________________________________________
Zapraszam na bloga o różnych irytujących rzeczach;) http://jasnyszlag.blogspot.com
Ostatni post o hipsterach
 
  podziel si� tym postem na:
wieszcozjesz 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 46
Miasto: Podkarpacie

Wysłany: 2012-11-18, 21:29   

Zdecydowanie stare gry. Mają niesamowitą grywalność, do niektórych wracam po wielu latach żeby popykać np. Heroes of M&M 3. Inne części mi nie przypadły do gustu. Podobnie Settlers 2, Fallout 1&2. Do tych klasyków wracam nawet w obecnych czasach.
Nowe gry jak dla mnie są nastawione na efekty wizualne. Wiadomo z wyjątkami ale dla mnie jako oldschool'owaca, liczą się przede wszystkim grywalność i klimat a nie wygląd.
______________________________________________________
mój sprzeciw dla szkodliwej chemii w żywności
 
  podziel si� tym postem na:
maniek96 
Blogger.Klub

Imię: Maciej
Wiek: 27
Dołączył/a: 23 Lut 2013
Posty: 39

Wysłany: 2013-02-24, 00:59   

Nowe gry są lepsze, lecz jak wspomina te z przed kilku lat... super były :super:
 
  podziel si� tym postem na:
Yep 
Blogger.Klub

Imię: Damian
Dołączył/a: 14 Sty 2013
Posty: 50

Wysłany: 2013-02-25, 18:19   

To nie nowe gry są gorsze, tylko nasze wspomnienia z starymi grami są tak dobre. Dzieciaki za 20 lat też będą mówić że gry są beee... nie to co Crysis za ich czasów. Choć... jest trochę prawdy w tym, że gry są coraz droższe i... coraz krótsze. :(
 
  podziel si� tym postem na:
Ksiaze228 
Blogger.Klub

Wiek: 29
Dołączył/a: 29 Kwi 2013
Posty: 25
Miasto: Lublin

Wysłany: 2013-05-18, 18:55   

Stare gry były bardziej klimatyczne.
Diablo 3 to zbiór dodatków ,bajerów a twórcy zapomnieli o podstawach stąd wyszła przeciętna gra.
Diablo 2 była dopracowana pod każdym względem,prócz grafiki bo na tamte czasy możliwości były niestety słabe.
 
  podziel si� tym postem na:
Jakub Krajewski 
WordPress.Klub


Imię: Jakub
Wiek: 42
Dołączył/a: 05 Lip 2013
Posty: 32
Miasto: Koszalin

Wysłany: 2013-07-10, 09:17   

Baldur's Gate I i II.

Takich gier już nie robią. Krzepiący jest natomiast fakt istnienia Kickstartera. Z tej fabryki wychodzi m.in. następca Ufo (to pierwsze), czyli Xenonauts, Wasteland 2, Return of Shadowrun i kilka innych. Te gry robione są z pasją i przypominają stare dobre czasy, kiedy czytanie dialogów zajmowało więcej czasu niż sama rozgrywka (np. Fallout) :super:
 
  podziel si� tym postem na:
rmak 
Blogger.Klub

Wiek: 73
Dołączył/a: 24 Lip 2013
Posty: 3

Wysłany: 2013-07-24, 17:37   

Mówienie o starych grach, że mają lepszą grywalność to tak jakby powiedzieć, że Fiata 125p prowadzi się lepiej niż Fiata 500. Takie odczucie wynika z nostalgii i ze wspomnień. Owszem, kiedyś gry fabularnie, zwłaszcza RPGi, wypadały lepiej, ale zdarzały się również ostre siekiery, które były niegrywalne. Dziś jest podobnie tylko tych świetnych tytułów jest niestety mniej. Ja najlepiej wspominam pierwszego StarCrafta i WarCrafta 3 właśnie ze względu na sentyment. Moje jedne z pierwszych gier, w które miałem okazję grać i czerpać z nich przyjemność.
 
  podziel si� tym postem na:
Readaktor 
Blogger.Klub


Wiek: 34
Dołączył/a: 21 Lip 2013
Posty: 28
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2013-07-24, 18:23   

rmak napisał/a:

Owszem, kiedyś gry fabularnie, zwłaszcza RPGi, wypadały lepiej, ale zdarzały się również ostre siekiery, które były niegrywalne.


Mam duże wątpliwości co do tego twierdzenia. Uważam, że to właśnie dzisiaj gry fabularne są o niebo lepsze niż kiedykolwiek wcześniej. Coraz częściej poruszają dorosłą tematykę, nie boją się brutalnych obrazów(kto grał w Spec Ops: The line ten z pewnością pamięta scenę z użyciem białego fosforu) czy odwołań do szeroko rozumianej kultury(ponownie Spec Ops i "Jądro ciemności"). Jeszcze dziesięć lat temu mało który wydawca zdecydowałby się na wyprodukowanie takich cudeniek jak Mass Effect, Dead Space, Heavy Rain, Far Cry 3 czy Wiedźmin. Są to gry od dorosłych dla dorosłych.
______________________________________________________
http://readaktor.blogspot.com - książki niebanalne
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz