Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Benzoman 
WordPress.Klub


Imię: Kamil
Wiek: 38
Dołączył/a: 17 Paź 2012
Posty: 32

Wysłany: 2012-11-18, 11:13   

ja również przeskakiwałem wypowiedzi innych blogerów, którzy zamieścili swoje notki.

A jeżeli chodzi o konkrety, to o tym graniu na emocjach też nie wiedziałem, i to w sumie wszytko :D . Na blogu oczywiście. Myślałem, że to tylko w książkach :D

Teraz czytam jakąś książkę o lesbijkach :D
______________________________________________________
Benzomana gramatyka nie obowiązuje ;)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

kocyk 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 26 Paź 2012
Posty: 21

Wysłany: 2012-11-18, 21:27   

Dokładnie. Rady o firmach były dla mnie najciekawsze i najlepsze jest w tym wszystkim to, że po zastosowaniu się do nich, udało mi się nawiązać współpracę z paroma firmami.
______________________________________________________
http://polski-geek.blogspot.com/ <--- prawdopodobnie jedyny taki blog w polskim Internecie.
 
  podziel si� tym postem na:
Benzoman 
WordPress.Klub


Imię: Kamil
Wiek: 38
Dołączył/a: 17 Paź 2012
Posty: 32

Wysłany: 2012-11-19, 01:57   

Ogólnie rzecz biorąc to nie trzyma się kupy jednak. Pisząc opowiadanie i umieszczając na blogu to, czasami trzeba wprowadzić takie elementy.

Ale, żeby grać na emocjach poprzez wpis, na jakikolwiek temat, wyciągając z niego wnioski itp?

Zresztą w książce on zagrał na emocjach poprzez historię/opowiadanie. W sumie można to wcisnąć między swoje rozmyślenia, i oderwać na chwilę czytelnika od głównego tematu.
______________________________________________________
Benzomana gramatyka nie obowiązuje ;)
 
  podziel si� tym postem na:
AdrianM 
Blogger.Klub

Imię: Adrian
Wiek: 31
Dołączył/a: 20 Lis 2012
Posty: 25
Miasto: Poznań

Wysłany: 2012-12-23, 17:45   

Książka ogólnie bardzo mi się podobała, lecz ma jednak kilka mankamentów, między innymi mnóstwo literówek. Najlepszą częścią książki był prolog i epilog, cała reszta to poradnik, napisany prostym językiem.
______________________________________________________
http://panadrian.blogspot.com/ <-- Blog lifestylowy, o związkach i relacjach damsko męskich.
 
  podziel si� tym postem na:
Jadźka 
WordPress.Klub


Imię: Mateusz
Wiek: 28
Dołączył/a: 12 Gru 2012
Posty: 116
Miasto: Olszew

Wysłany: 2012-12-29, 19:27   

Książkę Kominka przeczytałem strasznie szybko, ponieważ napisana jest w bardzo, bardzo prostym języku, który przyswaja się cudownie.
Z treści Blogera wyniosłem dużo ważnej wiedzy, którą staram się stopniowo wykorzystywać w prowadzeniu własnego bloga i muszę powiedzieć, że trochę to łatwiej wygląda. Czekam na jego drugą książkę:)
 
  podziel si� tym postem na:
sawiusz 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 03 Kwi 2013
Posty: 28
Miasto: Suwałki

Wysłany: 2013-04-03, 23:46   

Przeczytałem. Mam pozytywne wrażenia co do tej książki, bo myślę, że nie jest napisana przez kogoś, kto z góry patrzy na czytelnika. W tej książce Kominek zachowuje się, jak kumpel, który opowiada swoje własne przeżycia, a na koniec daje jeszcze kopniaka i mówi, by pisać bloga, bez względu na hejterów i brak kasy z bloga. Bo wszystko przychodzi z czasem, a marzenia się spełnia przez długie lata, a nie na hop siup!
______________________________________________________
Tu bloguję - http://www.sawiusz.pl/
 
  podziel si� tym postem na:
swieczka 
WordPress.Klub


Imię: Monika
Wiek: 39
Dołączyła: 04 Lip 2013
Posty: 23
Miasto: Gdańsk/Londyn

Wysłany: 2013-07-11, 16:04   

Według mnie tylko pozornie jest to książka o blogowaniu. To książka o życiu, o potędze marzeń i o tym, że w życiu na sukces trzeba sobie zapracować. To świetny, dający kopa motywator
______________________________________________________
www.swieczkowska.wordpress.com
 
  podziel si� tym postem na:
dezaar 
Blogger.Klub


Wiek: 31
Dołączyła: 27 Cze 2013
Posty: 46
Miasto: Poznań

Wysłany: 2013-07-12, 11:46   

Książka jak książka, ogólnie pozytywne wrażenia, nie ma co się spodziewać jakichś zaskakujących informacji, przecież nikt nie wyjawi swoich wszystkich tricków i doświadczeń. Z kominkiem można się zgadzać lub nie, ale to, że osiągnął sukces w swojej branży myślę, że każdy przyzna mi racje, dlatego może nie trzeba podążać ślepo za tym, co mówi odnośnie blogowania, ale na pewno warto byłoby przeanalizować jego słowa, przecież każdy z nas musi sobie obierać jakieś cele, tak aby nasze blogi, strony stawały się lepsze, ładniejsze, przekazywały coraz lepsze treści, nigdy nie możemy zatrzymywać się w miejscu, zawsze musimy stawiać sobie jakieś wyzwania i starać się do nich dążyć, bo przecież jaki sens ma nasze życie bez priorytetów i marzeń;)
 
  podziel si� tym postem na:
paliatyw 
Blogger.Klub


Wiek: 29
Dołączył/a: 16 Mar 2013
Posty: 47

Wysłany: 2013-07-13, 07:29   

Właśnie jestem po lekturze. Czytałem mnóstwo poradników o blogowaniu, o wyglądzie bloga i innych rzeczach, na które każdy początkujący bloger powinien zwrócić uwagę. Książka Kominka jest miłym dodatkiem do tego wszystkiego, choć niekoniecznym, bo wszystko można znaleźć w sieci. No, prawie wszystko. Kominek ma talent do motywowania ludzi - jego następna książka miała być właśnie typowo motywacyjna, ale chyba coś nie wypaliło. Przynajmniej tak słyszałem. Blogera nie czytałem dlatego, że potrzebuję motywacji. Czytałem, by upewnić się, czy ja i mój gryzoń zmierzamy w dobrym kierunku. Zmierzamy.
 
  podziel si� tym postem na:
Wiatrowski B. 
WordPress.Klub


Imię: Bogumił
Wiek: 35
Dołączył/a: 08 Lip 2013
Posty: 20
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2013-07-16, 00:09   

Dla mnie "Blogger", przeczytany około miesiąc temu, był motywacyjnym impulsem do założenia właściwego bloga - pozostałe dwa pełniły i pełnią rolę internetowej wizytówki dla headhunterów. Książkę czyta się lekko, jednym tchem - jest dobrze napisana i przemyślana.

Wypowiedzi innych blogerów były w całej książce najcenniejsze - Kominek w każdym rozdziale zarysowywał zagadnienie, opisywał swoje doświadczenia i dawał porady dostosowane do jego stylu prowadzenia bloga, a dołączone później komentarze ułatwiały zorientowanie się, ile z tych porad jest specyficznych dla Kominka, a ile rzeczywiście uniwersalnych. Dodatkowo znaczną część autorów komentarzy kojarzę m.in. z dyskusji Facebookowych czy konferencji - bardziej byłem ciekaw ich uwag, niż kominkowego szkolenia. Kto przekartkował, polecam wrócić - choćby i do samego "zdaniem innych".

Z całej listy porad najbardziej przydały się uwagi dotyczące techniki pisania tekstów - uzupełniłem braki w wykształceniu i doświadczeniu. :) Brakuje mi tylko informacji dotyczących audiologów - wiem, że to mało popularna w Polsce forma, choć - z uwagi na mniejsze wymagania techniczne niż vlog - warta uwagi.
 
  podziel si� tym postem na:
Ruda Niemaruda 
Blogger.Klub


Imię: Katarzyna
Wiek: 32
Dołączyła: 14 Mar 2015
Posty: 19
Miasto: Dublin

Wysłany: 2015-04-07, 09:30   

a ja mogę polecić tą książkę, choć jeszcze nie przeczytałam całości. jest bardzo motywacyjna i znalazłam w niej sporo ciekawych porad. napewno nie żałuję straconego na nią czasu.
______________________________________________________
Myślę więc jestem, jestem więc piszę. Chcesz wiedzieć o czym?
Zajrzyj tu - http://ruda-niemaruda.blogspot.ie/
 
  podziel si� tym postem na:
InesInes 
Blogger.Klub


Dołączyła: 06 Mar 2015
Posty: 117

Wysłany: 2015-04-08, 19:10   

A ja jeszcze nie czytałam. Muszę sobie kupić i przekonać na własnej skórze czy te porady są coś warte ;-).
______________________________________________________


Bilingual Blog for English Learners
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz