Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Benzoman 
WordPress.Klub


Imię: Kamil
Wiek: 38
Dołączył/a: 17 Paź 2012
Posty: 32

Wysłany: 2012-11-09, 21:41   

layout może być w każdym kolorze, od czarnego do białego. Ważne, żeby typografia była odpowiednio dobrana http://blackestate.co.nz/. Druga sprawa to kontrast... tutaj również mamy pole do popisu, ale nie wszyscy są w stanie odpowiednio dobrać tło do strony głównej, (różna rozdzielczość matrycy odwiedzających itp.) zresztą jest to indywidualna sprawa. Autorowi i innym się podoba, pozostali wychodzą. To siedzi zakotwiczone w głowie.
______________________________________________________
Benzomana gramatyka nie obowiązuje ;)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

kajettanus 
WordPress.Klub


Imię: Kajetan Obarski
Wiek: 36
Dołączył/a: 06 Mar 2012
Posty: 38
Miasto: Amsterdam

Wysłany: 2012-11-24, 01:01   

Oczywiście treść jest zawsze najważniejsza. Nie zostanę na dłużej na blogu o kole gospodyń wiejskich tylko dla tego, że strzeliły sobie przyjemny layout :)

Strasznie czyta się blogi z białą czcionką na czarnym tle. Odstraszają mnie wyskakujące reklamy, migające gify i wszystko co rozprasza czytelnika. Nawet jeśli czytam właśnie o ulubionej książce to z niechęcią wracam na blogi przypominające przyozdobioną choinkę.

Jest super jeśli dobra treść i przyjazny wygląd idą ze sobą w parze. Osobiście lubię minimalizm, ale też nie przesadny. Minimalizm w layoucie, nie w treści ;)
______________________________________________________
tu bloguję: www.obszary.com
 
  podziel si� tym postem na:
yarhea 
Blogger.Klub

Wiek: 41
Dołączył/a: 21 Lip 2012
Posty: 78

Wysłany: 2012-11-25, 08:47   

Ja najpierw zwracam uwagę na kolory - odstarszają mnie blogi w stylu "plastic fantastic" zresztą nie tylko mnie :D
 
  podziel si� tym postem na:
myylife96 


Imię: Artur
Dołączył/a: 13 Gru 2012
Posty: 22
Miasto: Toruń

Wysłany: 2012-12-14, 15:04   

Ja też się wypowiem w tym temacie ;)
Zwracam uwagę na treść ortografie na baner/szablon musi być estetycznie żeby się fajnie i przyjemnie czytało tego blooga ..
Reklamy - moim zdaniem nie jest to wina użytkownika że np. na bloog.pl są reklamy no tak już jest także się staram na to nie zwracać uwagi.. przede wszystkim ciekawa treść !
O .. bym zapomniał o najważniejszym doceniam to jak ktoś pisze coś samemu, a nie np. kopiuje informacje z jakiś portali i nawet nie napisze źródła nie lubie tego ;p
______________________________________________________
http://myylife96.bloog.pl/
 
  podziel si� tym postem na:
kamilans 
Blogger.Klub

Dołączyła: 20 Gru 2012
Posty: 30

Wysłany: 2012-12-20, 21:56   

Dla mnie ważna jest treść, ale jak wchodzę pierwszy raz na blog, to dużą rolę odgrywa przejrzystość.
 
  podziel si� tym postem na:
AdrianM 
Blogger.Klub

Imię: Adrian
Wiek: 31
Dołączył/a: 20 Lis 2012
Posty: 25
Miasto: Poznań

Wysłany: 2012-12-23, 17:34   

Lubię gdy szablon jest w jasnym kolorze, nienawidzę kiedy tekst jest biały a tło czarne. Nie może być oczywiście też zbyt krzykliwy i jaskrawy. Następnie treść i zdjęcia jakie są użyte, czy w jakimś stopniu nawiązują do tematyki tekstu.
______________________________________________________
http://panadrian.blogspot.com/ <-- Blog lifestylowy, o związkach i relacjach damsko męskich.
 
  podziel si� tym postem na:
Jadźka 
WordPress.Klub


Imię: Mateusz
Wiek: 28
Dołączył/a: 12 Gru 2012
Posty: 116
Miasto: Olszew

Wysłany: 2012-12-29, 19:33   

Dla mnie liczy się najbardziej treść czytanych przez moją skromną osobę blogów. Jeśli jest interesująca i ma mało błędów, dobrze wspominam o tej stronie i wracam kiedy tylko sobie przypomnę, chyba że w zakładce go już mam.

Wygląd i szablon nie są już tak dla mnie ważne, choć jeśli po oczach waliły by mi jakieś strasznie jasne kolory, nie posiedziałbym na tej stronie kilku sekund. Muzyka w tle też nie jest dobrym pomysłem i zniechęca mnie do czytania treści.
 
  podziel si� tym postem na:
tourquise 
Blogger.Klub


Imię: Magdalena
Wiek: 37
Dołączyła: 02 Gru 2012
Posty: 36
Miasto: z kątowni?

Wysłany: 2012-12-30, 04:22   

W zasadzie w blogach siedzę nie długo, kiedyś nawet ich nie czytałam jednakże chyba najbardziej zwraca moją uwagę ich prostota... głównie wygląd jednak... Nie lubię czytać blogów, które mają niedopasowane szablony itd. Strasznie się staram, żeby i u mnie wszystko było w należytym porządku...

Zwracam też sporą uwagę na ortografię i interpunkcję w postach! Jeśli autor posługuje się poprawną polszczyzną to jestem już po jego stronie :) Ostatnio jednak wiele blogów na które weszłam to była totalna masakra! Bez składu i ładu, chyba tylko po to by były...
______________________________________________________
Mój Blog... Moje dziecko...
 
  podziel si� tym postem na:
Jasna8 
Blogger.Klub


Dołączyła: 06 Mar 2013
Posty: 56
Miasto: Elbląg

Wysłany: 2013-03-12, 17:40   

Zwracam uwagę na pasek boczny,
co jest umieszczone, jakie informacje o blogu...
Jeżeli treść i sposób wypowiedzi mi odpowiada zaglądam częściej...
I zostaję :-)
 
  podziel si� tym postem na:
kateglory 
Blogger.Klub

Imię: Kasia
Dołączyła: 27 Lut 2013
Posty: 25
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2013-03-13, 16:44   

w wyglądzie lubię minimalizm - jasne kolory, pasek boczny nie zagracony czym popadnie tylko kilka kluczowych kwestii (i reklam tez dobranych)

a sama treść- cenię własne materiały :)
______________________________________________________
www.runtheworld.pl - bloguję o moim bieganiu
 
  podziel si� tym postem na:
Ines 
Blogger.Klub


Dołączyła: 15 Sty 2013
Posty: 71

Wysłany: 2013-03-16, 22:12   

Zgadzam się. Nie lubię jak blog jest naciapany i nie wiadomo o co chodzi.
 
  podziel si� tym postem na:
Lui M 
Blogger.Klub


Dołączyła: 09 Mar 2013
Posty: 59
Miasto: Ukraina

Wysłany: 2013-03-17, 18:33   

Ja również lubię przejrzyste, jasne blogi, bez muzyczek i 1000 różnych gadżetów.
______________________________________________________
www.polkanakresach.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz