Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Tova 
Blogger.Klub


Wiek: 37
Dołączyła: 08 Gru 2012
Posty: 61

Wysłany: 2012-12-08, 18:22   

Sony Ericsson Vivaz pro.

Bo ma wszystko co powinien mieć telefon ^^ i klawiaturę qwerty.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Pi0trek 
Blogger.Klub


Imię: Piotrek
Wiek: 36
Dołączył/a: 05 Lis 2012
Posty: 43
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-12-09, 01:51   

Ja jestem zwolennikiem iPhone. Miałem wszystkie generacje, z każdej byłem zadowolony. Na razie nie kupuję 5 generacji, bo mój 4S jest jeszcze dość nowy, ale gdybym miał zmieniać to raczej iP5 niż Samsung. O ile SGS3 jeszcze jakoś dla mnie ujdzie (choć wolę Soniaki) to ten pomysł z Note'm jest dla mnie jakąś pomyłką.. Telefon wielkości deski do krajania. I jeszcze rysik. To jakby reklamować nowe auto, że ma gaźnik:/
______________________________________________________
Zapraszam na bloga o różnych irytujących rzeczach;) http://jasnyszlag.blogspot.com
Ostatni post o hipsterach
 
  podziel si� tym postem na:
tatti 
Blogger.Klub


Imię: Tatti
Wiek: 34
Dołączyła: 07 Lis 2012
Posty: 37
Miasto: Ezoteryczny Poznań

Wysłany: 2012-12-17, 16:24   

ja mam 4s i jestem z niego zadowolona, to mój pierwszy iphone - zawsze chciałam mieć i w końcu mam! na razie nie zmieniam na 5kę, ale jak pojawi się 6ka to na pewno z chęcią wymienię ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-12-17, 16:33   

myślisz, że postęp technologiczny będzie tak ogromny w ciągu 2 lat, że warto prawie nowy telefon wymieniać na nowszy?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
tatti 
Blogger.Klub


Imię: Tatti
Wiek: 34
Dołączyła: 07 Lis 2012
Posty: 37
Miasto: Ezoteryczny Poznań

Wysłany: 2012-12-17, 22:01   

jeśli nic się w 6 nie zmieni, to wiadomo, że nie wymienię ;) )) ale powiem szczerze, że trochę żałuję, że nie poczekałam do 5ki, przynajmniej miałabym nieco większy wyświetlacz :P
 
  podziel si� tym postem na:
Pi0trek 
Blogger.Klub


Imię: Piotrek
Wiek: 36
Dołączył/a: 05 Lis 2012
Posty: 43
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-12-18, 01:14   

A z innymi telefonami jak jest? Która firma wypuszcza rewolucyjny sprzęt regularnie, co roku?
______________________________________________________
Zapraszam na bloga o różnych irytujących rzeczach;) http://jasnyszlag.blogspot.com
Ostatni post o hipsterach
 
  podziel si� tym postem na:
wendigo 


Pomógł: 4 razy
Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2012-12-20, 16:21   

Żadna :)
Ja z resztą bardzo lubię moją Xperię X1 - ładnych parę lat ma ten telefon a ma wszystko czego potrzebuję. Myślałem o zmianie (dlatego że w przeciwnym wypadku będę musiał ją naprawić), ale nie upatrzyłem nic co by mnie jakoś specjalnie zachwyciło. Z resztą nie ufam telefonom bez klawiatury rozsuwanej :P wygodniej pisze mi się na zwykłej niż dotykowej.
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2012-12-20, 17:40   

Ja jestem prosty i przewidywalny - chcę Lumię z WP8. :D

I ewentualnie coś z Blackberry - nie licząc Symbiana i dawno umarłego Windows Mobile to jedyny system, którego jeszcze nie testowałem.
 
  podziel si� tym postem na:
tatti 
Blogger.Klub


Imię: Tatti
Wiek: 34
Dołączyła: 07 Lis 2012
Posty: 37
Miasto: Ezoteryczny Poznań

Wysłany: 2012-12-22, 23:16   

wendigo napisał/a:

Żadna :)
Ja z resztą bardzo lubię moją Xperię X1 - ładnych parę lat ma ten telefon a ma wszystko czego potrzebuję. Myślałem o zmianie (dlatego że w przeciwnym wypadku będę musiał ją naprawić), ale nie upatrzyłem nic co by mnie jakoś specjalnie zachwyciło. Z resztą nie ufam telefonom bez klawiatury rozsuwanej :P wygodniej pisze mi się na zwykłej niż dotykowej.


polecam HTC Desire Z - ma androida, wysuwane qwerty i teraz już nie jest taki drogi, a nadal całkiem nieźle sobie radzi, miałam go przed iphonem, teraz odziedziczył go po mnie mój mężczyzna i sobie bardzo chwali :)
 
  podziel si� tym postem na:
Pi0trek 
Blogger.Klub


Imię: Piotrek
Wiek: 36
Dołączył/a: 05 Lis 2012
Posty: 43
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-12-30, 00:55   

Ostatnio byłem zmuszony do zrobienia sobie przerwy od iPhone'a i udało mi się szczęśliwie załatwić zastępstwo - Sony Xperia S. Muszę przyznać, że bardzo fajny telefon, ale kilka drobiazgów nie przypadło mi do gustu. Jest duży. Jest tak duży, że trzymając go w dłoni w takiej pozycji, żeby wygodnie pisać kciukiem, nie mogę dosięgnąć do przycisku uśpienia, żeby zablokować telefon. Brakuje mi też fizycznego przycisku do wybudzania pod ekranem, są tylko 3 dotykowe przyciski, nieaktywne przy uspieniu. Mała rzecz, a jednak... No i bateria. Masakra, jak te procenty spieprzają...
Ale koniec końców fajny telefon, 2 miejsce po moim iPhonie :)
______________________________________________________
Zapraszam na bloga o różnych irytujących rzeczach;) http://jasnyszlag.blogspot.com
Ostatni post o hipsterach
 
  podziel si� tym postem na:
Xenox 

Imię: Adam
Dołączył/a: 07 Lut 2013
Posty: 4

Wysłany: 2013-02-07, 15:16   

Ja zastanawiam się na zakupieniu HTC One X. Do tej pory miałem HTC Desire i spisywał się bardzo dobrze... Rozważam jeszcze Galaxy S3, ale jakoś wizualnie bardziej podoba mi się HTC...
 
  podziel si� tym postem na:
pemkad 
Blogger.Klub

Dołączyła: 08 Lut 2013
Posty: 39

Wysłany: 2013-02-08, 16:21   

Kolejny moj telefon to bedzie Black Berry któras (którakolwiek) ot tak, zeby sprawdzić jak to działa. Obecnie po wszelakich dotykowych smartfonach, a nawet zegarkach na reke z wbudowana opjca telefonu, wrocilam prawie do podstaw. Mam zwykla Nokie Asha - bo wazne ostatnio dla mnie aby dwa numry byly aktywne a nie chce mi sie dwoch telefonow nosic.) a sprawy internetowe zalatwiam na tablecie 9jeslio nie mam laptopa pod reka.
______________________________________________________
CurlyWorld - czyli afro ujarzmione
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz