Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2015-10-02, 22:45
Autor Wiadomość
sawiusz 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 03 Kwi 2013
Posty: 28
Miasto: Suwałki

Wysłany:    Czy blog mógłby być Twoim pomysłem na życie?

Czy uważasz, że Twój blog mógłby przynosić zarobki, które pozwoliłyby na rzucenie teraźniejszej pracy i zajęcie się tylko i wyłącznie treścią bloga oraz całą jego otoczką, czyli promocją, wyjazdami, pojawianiem się na zlotach blogerów etc.
Czy uważasz, że mógłbyś wyciągnąć ze swojego bloga około 2000 złotych na miesiąc i przy jakim nakładzie pracy?

Czytając książkę "Bloger" Kominka, natknąłem się na fragment, który mówi, że jeśli nie podejdzie się poważnie do prowadzenia bloga, to nigdy nie wyciągnie się z niego tyle, ile by się chciało.
To znaczy, że to kwestia zaryzykowania i postawienia wszystkiego na jedną kartę?

Co Wy uważacie o tym, że blog mógłby być nie tylko miejscem "obnażania się" ze swoich myśli, ale również stylem życia oraz miejscem pracy?

[ Komentarz dodany przez: Htsz: 2015-10-02, 22:46 ]
zobacz także nowszy wątek => porzucić pracę na rzecz bloga.
______________________________________________________
Tu bloguję - http://www.sawiusz.pl/
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Alabastrova 
Ownlog.Klub


Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2013-04-04, 01:40   

Jeżeli ktoś widzi potencjał w sobie samym, w swoim blogu i ma na niego ciekawy pomysł to czemu nie?:) życzę powodzenia!
Natomiast ja nie chciałabym zrabiać na swoim życiu bo to o nim traktuje mój blog.
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
Basia 
WordPress.Klub


Imię: Basia
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 296
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2013-04-04, 08:46   

Zdecydowanie można na blogu zarobić. Natomiast nie zgodzę się z tym stawianiem wszystkiego na jedną kartę. Po prostu trzeba stworzyć plan i go realizować i to ta konsekwencja jest moim zdaniem kluczem do sukcesu.
______________________________________________________
www.SlonecznyBalkon.pl - Moje małe miejskie ogrodnictwo balkonowe :)
Słoneczny Balkon na FB
 
  podziel si� tym postem na:
BaRoNeQ 
Blogger.Klub

Imię: Bartek
Wiek: 30
Dołączył/a: 17 Mar 2013
Posty: 17
Miasto: Zgierz

Wysłany: 2013-04-04, 14:57   

Jak dla mnie na pewno da się zarobić na blogu lecz na samym blogowaniu (pisaniu postów o życiu ,gotowaniu , itp ) na pewno nie dorobisz się domu .. Jeśli jesteś WebMasterem / programistą / Grafikiem to możesz otworzyć swój własny sklep i sprzedawać swoje dzieła lecz rynek tego jest bardzo duży i musisz być bardzo dobry , możesz też tworzyć strony i realizować zamówienia, lecz tu już zaczynają się schody . Własna działalność i komputer też, nie możesz mieć za 2/3 tyś tylko taki za 5/8 to musi być maszyna a nie zabawka z Biedronki samo oprogramowanie dla webmastera kosztuje ok 2/6 tyś na początku może być darmowe i komputer z biedronki lecz z czasem musisz mieć coś lepszego .Ja zaczynałem na starym komputerze i paicie po 3 latach z ziomkami dorobiliśmy się 3 serwerów i mieszkania lecz nie na polskich stronach ...Kiedyś spotkałem typa który na samych Tutach dorobił się BMW .Jest wiele sposobów zarobku w internecie lecz musisz mieć pomysł i na początek na pewno pieniądze .
 
  podziel si� tym postem na:
P4uli 
Blogger.Klub


Imię: Paulina
Wiek: 33
Dołączyła: 19 Kwi 2012
Posty: 232

Wysłany: 2013-04-04, 19:06   

Od tego czy będzie się zarabiać na blogu zależy naprawdę dużo czynników. Trzeba mieć siłę przebicia, sporo szczęścia i czas bo w kilka miesięcy nic się nie zrobi. Dobrze też jest w odpowiednim czasie poznać odpowiednie osoby z branży.
 
  podziel si� tym postem na:
Ethronic 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 04 Kwi 2013
Posty: 25

Wysłany: 2013-04-14, 11:39   

Myślę, że można zarobić, ale jeśli nie traktuje się bloga jako pomysł na życie. Jeżeli stawia się wszystko na jedną kartę to zatracimy ideę pisania na rzecz idei zarabiania, przez co często nie osiągniemy niczego.
______________________________________________________
http://osiagnij-sukces.blogspot.com/
http://proste-zarabianie.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
rutheford 
Blogger.Klub


Imię: Marcin
Dołączył/a: 23 Kwi 2013
Posty: 25
Miasto: Lublin

Wysłany: 2013-04-30, 17:06   

Też uważam, że jeżeli podejdziemy do tego w sposób profesjonalny, to można na tym zarobić. Ale trzeba poświęcić na to mnóstwo czasu, ale to wygląda dokładnie jak w prowadzeniu własnej firmy, trzeba mnóstwo pracy, żeby się wszystko jakoś kręciło. Z drugiej strony, ryzykujemy głównie swój czas, czyli jeżeli mamy go w nadmiarze to warto spróbować.
______________________________________________________
http://www.blogger.com/pr...556751954956167
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz