Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Masz Rację 
Blogger.Klub


Imię: Marlena
Wiek: 33
Dołączyła: 30 Lip 2012
Posty: 52
Miasto: BB

Wysłany: 2012-07-31, 13:43   

Włosy farbuję rzadko, a jeśli już, to na kolor bardzo zbliżony do mojego naturalnego :) Nigdy nie zrobiłabym sobie czarnego, ani rudego, to do mnie nie pasuje zupełnie :) Mam bardzo ładny kolor naturalny, a farbuję tylko po to, by nadać włosom trochę blasku (taki kaprys).
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

karmil 
Blogger.Klub

Imię: Kinga
Dołączyła: 04 Mar 2012
Posty: 25

Wysłany: 2012-07-31, 21:54   

Ja nie farbuje, nie będę sobie za młodu niszczyła włosów, zwłaszcza, że mój kolor przypadł mi do gustu. W te wakacje pozwoliła sobie na różowe końcówki - pianką. Muszę to jeszcze powtórzyć, bo ładnie się komponuje z blondem ^^
 
  podziel si� tym postem na:
jamapi 
Blogger.Klub


Dołączyła: 03 Paź 2012
Posty: 10

Wysłany: 2012-10-04, 08:56   

Ostatnio pofarbowałam włosy farbą Marion - popielaty blond. Kosztowała 5zł, a efekt rewelacyjny :szok:
Zdecydowanie polecam :)
______________________________________________________
wchwililuzu.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
karolinna18 
Blogger.Klub


Imię: Karolajn
Wiek: 32
Dołączyła: 22 Mar 2012
Posty: 28

Wysłany: 2012-10-13, 10:52   

Farbowałam włosy kilka razy, dzięki temu mam zniszczone włosy, teraz już kilka lat nie farbuję. Miałam fioletowe, czerwone, czarne, blond. Zawsze wybierałam farbę z joanny. Ogólnie nie polecam farbowania włosów.
 
  podziel si� tym postem na:
tourquise 
Blogger.Klub


Imię: Magdalena
Wiek: 37
Dołączyła: 02 Gru 2012
Posty: 36
Miasto: z kątowni?

Wysłany: 2012-12-30, 04:01   

Najczęściej stosuje farby profesjonalne... LUO albo MAJIREL.
Ostatnio musiałam się czymś wesprzeć więc oczywiście tylko LOREAL choć też już staje się coraz gorszy... Nie stosuje żadnych Palette czy innych mega mocnych farb, które barwią skórę, a ich barwniki mogą przez nią przenikać. Moja skóra jest zbyt wrażliwa na takie eksperymenty... Czasem sięgam po Garnier...

Ostatnio wypróbowałam Loreal Ombre ;)
 
  podziel si� tym postem na:
redhead-kushina 
Blogger.Klub


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Mar 2013
Posty: 32
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-03-25, 17:32   

Ja ostatnio po raz pierwszy od wielu miesięcy wybrałam się na farbowanie do fryzjera. Zawsze stwierdzałam, że jest to niepotrzebny wydatek i farbowałam sobie zwykłym Lorealem z Rossmana. Jednak moje włosy coraz bardziej zaczynały przypominać siano więc stwierdziłam, że musze coś z tym zrobić. I naprawdę widze teraz ogromną róznicę... Jestem miesiąc po farbowaniu, włosy są gładnie i sie nie puszą jak w przypadku miesiąca po farbowaniu zwykłą 'sklepową' farbą.

Pan fryzjer dodatkowo wytłumaczył mi na czym polega 'fenomen' farb sprzedawanych w sklepie i teraz już wiem, że nigdy sobie nie zafarbuję taką farbą włosów...
______________________________________________________
www.lazyraspberrymuffin.blogspot.com - ostatnie chwile w Polsce i emigracja do Kanady
 
  podziel si� tym postem na:
madart 
Blogger.Klub


Dołączyła: 23 Mar 2013
Posty: 19
Miasto: Poznań

Wysłany: 2013-03-25, 20:37   

redhead-kushina napisał/a:


Pan fryzjer dodatkowo wytłumaczył mi na czym polega 'fenomen' farb sprzedawanych w sklepie i teraz już wiem, że nigdy sobie nie zafarbuję taką farbą włosów...


I na czym polega? Dużo zapłaciłaś?


Ja mam włosy w kolorze takiej czerwonawej mandarynki, zaciekle usiłuję osiągnąc kolor pomarańczowy, ale czerwony przebija spod spodu (Palette nie da się zafarbować niczym! (okej, nie próbowałam czarnego) więc pomarańczowe mam tylko odrosty, i do tego dwa niebieskie pasemka, na grzywce i jedno z boku.
______________________________________________________
Niecodzienna biżuteria handmade
http://madartowo.blogspot.com
Zapraszam (;
 
  podziel si� tym postem na:
redhead-kushina 
Blogger.Klub


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Mar 2013
Posty: 32
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-03-25, 20:50   

madart napisał/a:

redhead-kushina napisał/a:


Pan fryzjer dodatkowo wytłumaczył mi na czym polega 'fenomen' farb sprzedawanych w sklepie i teraz już wiem, że nigdy sobie nie zafarbuję taką farbą włosów...


I na czym polega? Dużo zapłaciłaś?


Ja mam włosy w kolorze takiej czerwonawej mandarynki, zaciekle usiłuję osiągnąc kolor pomarańczowy, ale czerwony przebija spod spodu (Palette nie da się zafarbować niczym! (okej, nie próbowałam czarnego) więc pomarańczowe mam tylko odrosty, i do tego dwa niebieskie pasemka, na grzywce i jedno z boku.


Zapłaciłam 120zł za farbowanie razem ze ścinaniem :)

Pan fryzjer powiedział, że jeśli chodzi o farby sklepowe, to wszystkie zawierają równie mocne (nie wiem czy dobrze zapamiętałam nazwę) stężenie amoniaku, ponieważ muszą działać na każdy rodzaj włosów, czy to jasne, ciemne, grube czy cienkie. W profesjonalnych salonach fryzjerskich na początku sprawdza się rodzaj włosów klientki. Ja jako, że mam swoje blond i są one dość cienkie, pan zaproponował mi stężenie amoniaku 6 (cokolwiek by to miało znaczyć :P ) przy czym w farbach sklepowych minimum to 12... także więc traktowałam swoje włosy podwójną dawką tej strasznej substancji przez co powypalałam sobie je...

Na dodatek mniej więcej miesiąc po farbowaniu miałam zawsze na głowie charakterystyczne 'siano'. W salonie zastosowano mi farby odżywcze i do tej pory włosy są gładkie i się nie puszą a po myciu są miłe w dotyku :)

Ja miałam teraz własnie pomarańczowe ale pan mi lekko stonował przez co wyglądają teraz troszkę jak brzoskwiniowe takie :) I ponoć jedynymi farbami, które jeszcze nie tak bardzo niszczą włosów to są farby Loreal. Ale jednak ja je stosowałam niezmiennie od trzech lat i efekty były jakie były. Tragiczne w skutkach.
 
  podziel si� tym postem na:
madart 
Blogger.Klub


Dołączyła: 23 Mar 2013
Posty: 19
Miasto: Poznań

Wysłany: 2013-03-26, 22:44   

Ja się teraz przerzuciłam na Loreal i jestem całkiem zadowolona. Pomyślę nad farbowaniem u fryzjera, ale to jednak drogi biznes... W każdym razie dzięki za info (;
______________________________________________________
Niecodzienna biżuteria handmade
http://madartowo.blogspot.com
Zapraszam (;
 
  podziel si� tym postem na:
redhead-kushina 
Blogger.Klub


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Mar 2013
Posty: 32
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-03-27, 17:55   

Loreal naprawdę jest świetna w odróznieniu od innych farb ale niestety dłuższe stosowanie i tak zaszkodzi :( warto się wybrac chociaż od czasu do czasu bo potem jest płacz i zgrzytanie zębów, chciałam zapuścić długie włosy ale po 3 latach teraz ściełam je do ramion prawie bo własnie przez farbę zniszczyły się totalnie...
______________________________________________________
www.lazyraspberrymuffin.blogspot.com - ostatnie chwile w Polsce i emigracja do Kanady
 
  podziel si� tym postem na:
madamegreen 
Blogger.Klub

Dołączyła: 23 Mar 2013
Posty: 15
Miasto: Polska

Wysłany: 2013-03-27, 22:32   

Ja długo farbowałam swoje średnio-brązowe włosy na czerń. Nie zawodna okazała się dla mnie farba firmy Joanna - tania a dobra :)
 
  podziel si� tym postem na:
22Sylvia 
Blogger.Klub


Imię: Sylwia
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Sie 2012
Posty: 20
Miasto: opolskie

Wysłany: 2013-04-05, 16:03   

Ja teraz zastanawiam się nad blondem. Miałam już wszelkie brązy, pasemka czekoladę z platyną, czarne, rude, czerwone. O dziwo włosy nie są w złym stanie :)

[ Dodano: 05-04-2013, 16:05 ]
ach zapomniałam o farbie :) ulubioną do tej pory był Casting Loreala ale coś chyba zmienili składy bo jakaś inna jest ta farba. Ostatnio farbowałam Marionem :D jak za 5zł to całkiem spoko farba
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz