Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2016-04-08, 17:00
Autor Wiadomość
karolinna18 
Blogger.Klub


Imię: Karolajn
Wiek: 32
Dołączyła: 22 Mar 2012
Posty: 28

Wysłany: 2012-10-13, 10:10   

Przede wszystkim, żeby rozpocząć związek to powinno się być pewnym swych uczuć, bo można bardzo łatwo zranić drugą osobę. W związku musi być wierność, uczciwość, a przede wszystkim zaufanie. Nie wolno trzymać drugiej osoby na smyczy, trzeba dać sobie trochę od siebie odpocząć, żeby zatęsknić za drugą osobą. Związki gdzie druga osoba nie pozwala na coś partnerowi mogą się szybko rozpaść, bo to może świadczyć o tym, że w związku nie ma zaufania.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

StudioSekret 
WordPress.Klub
Suitcik

Imię: Robert
Wiek: 34
Dołączył/a: 15 Wrz 2012
Posty: 151
Miasto: Suwałki

Wysłany: 2012-12-19, 23:12   

Ja uważam, że dobry związek to zdrowy związek. Co to oznacza? W takim związku para nie pisze do siebie miliona smsów, nie dzwoni do siebie co parę minut, nie spotyka się codziennie i nie śledzi się nawzajem. Uważam, że aby dobrze do siebie pasować to trzeba po prostu się dobrze poznać i wtedy dopiero stwierdzić czy warto się zagłębiać. Nic na siłę. Związek ma być przyjemny, a nie tylko byciem dla bycia
 
  podziel si� tym postem na:
kalinka 
uwaga!
marketing szemrany?



Dołączyła: 23 Sty 2013
Posty: 31

Wysłany: 2013-01-28, 10:20   

A ja słyszałam, że przeciwieństwa się przyciągają. Ale nie zawsze ze sobą wytrzymują.
 
  podziel si� tym postem na:
Fiołeczek 
Blogger.Klub

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Lut 2013
Posty: 34

Wysłany: 2013-02-06, 23:36   

Coś w tym przyciąganiu przeciwieństw jest :)
Ja postrzelona, temperamentna ;], gadatliwa, bujająca w obłokach, mój narzeczony spokojny, opanowany, zdecydowanie mniej gadatliwy ;P i twardo stąpający po ziemi, a razem jesteśmy już dooooobrych pare lat, w czerwcu bierzemy ślub :)

Uważam, że dobrze jest mieć kogoś, kto będzie Cię uzupełniał swoimi cechami, zwracał uwagę na rzeczy, na które się samemu nie zwraca, ale w tym wszystkim, jak już ktoś wcześniej słusznie wspomniał, pomimo tych różnic, powinno się mieć jakiś wspólny fundament i na ważniejsze sprawy mieć podobne poglądy, no i obowiązkowo nie może zabraknąć wzajemnego szacunku i poczucia humoru :)
 
  podziel si� tym postem na:
Wojciech W. 
WordPress.Klub


Imię: Wojciech
Wiek: 33
Dołączył/a: 08 Lut 2013
Posty: 82
Miasto: Łódź

Wysłany: 2013-02-08, 22:45   

Recepta na udany związek? Nie istnieje. Można jedynie wskazać na pewne aspekty, które umacniają relacje między partnerami, ale i tak nigdy nie będziemy mieli gwarancji, że przy ich zaistnieniu związek będzie trwał po wieki. W pierwszej kolejności, wbrew romantycznej wizji miłości roztaczanej dookoła, wskazałbym na satysfakcjonujący seks. Nic tak nie zbliża ludzi jak sypialnia. Dopasowanie seksualne często jest przemilczane przez wszystkich specjalistów od kontaktów międzyludzkich, ale śmiem twierdzić, że związek bez udanego seksu jest zwyczajnie na dłuższą metę niemożliwy. Po drugie, wspólne pasje. Ludzi zbliżają wspólne fascynacje. Jeśli jedno ma ochotę poszaleć pod sceną na koncercie rockowym, a drugie upajać się smutkiem w filharmonii, to kiepsko widzę szanse na wspólne szczęście. Po trzecie, zbieżne style życia i wyobrażenia o przyszłości. Jeśli myślimy o związku długodystansowym, bardzo ważnym jest, byśmy z tą drugą osobą potrafili dogadać się w sprawach codziennych, życiowych. Wbrew temu, co niektórzy mówią, jakoby prawdziwa miłość była w stanie pokonać wszystko - nie zgadzam się z tym. Myślę, że trzy wymienione czynniki znacznie poprawiają szansę na udany związek, ale wcale nie są jego gwarancją.
______________________________________________________
praKreacja.pl - prawo dla kreatywnych
Myślę i czuję - blog osobisty
 
  podziel si� tym postem na:
sawiusz 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 03 Kwi 2013
Posty: 28
Miasto: Suwałki

Wysłany: 2013-04-04, 00:22   

Sypnę banałem, ale uważam, że najlepszym sposobem na związek jest (z punktu widzenia mężczyzny) traktowanie kobiety, jako matkę, żonę i kochankę.
Powinniśmy szanować naszą kobietę, jak matkę (albo chociaż jako potencjalną matkę), w łóżku i w relacjach ars amandi, jako kochankę, a co do żony, to receptę na udany związek przedstawił Michał Bajor:
Trochę chmur, trochę słońca, coś z początku, coś z końca, trochę pieprzu, ciut mięty, część dróg prostych, część krętych, ciut poezji, ciut prozy, trochę plew, trochę ziarna...
______________________________________________________
Tu bloguję - http://www.sawiusz.pl/
 
  podziel si� tym postem na:
patrycja26 
Blogger.Klub

Dołączyła: 05 Kwi 2013
Posty: 12

Wysłany: 2013-04-05, 18:02   Re: Dobry związek

Nie ma raczej cudownej metody na udany związek. Na dobry i szczęśliwy związek trzeba pracować i poświęcać się jemu, pielęgnować go możnaby powiedzieć że codziennie. Ważne jest to aby była w nim szczerość i zaufanie. Szacunek dla sibie też jest bardzo ważny.
Miłości trzeba się nauczyć na próbach i błędach. No i rozmowa, każdy związek jej potrzebuje.
 
  podziel si� tym postem na:
22Sylvia 
Blogger.Klub


Imię: Sylwia
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Sie 2012
Posty: 20
Miasto: opolskie

Wysłany: 2013-04-06, 12:56   

Dobry związek? Szczerość, zaufanie, zrozumienie a przede wszystkim wierność. I wszystko trzeba pielęgnować bo uschnie
 
  podziel si� tym postem na:
Juliet 
Blogger.Klub


Imię: Julia
Wiek: 28
Dołączyła: 26 Mar 2013
Posty: 6
Miasto: Poznań

Wysłany: 2013-04-06, 16:14   

A ja zgadzam się z &Inez. Nie ma czegoś takiego jak sposoby dobierania się. Osobiście wierzę, że wszystko co się dzieje (kogo spotykamy na swojej drodze, co przeżywamy itd) nie dzieje się bez powodu :) Osobiście całkiem przypadkiem poznałam mojego obecnego chłopaka, z którym jestem od dwóch lat. Poznałam go... przez jego kolegę, w którym byłam zauroczona.
Taki przypadek, a taki skutek :)
Nie szukajcie na siłę, miłość sama się znajdzie :)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz