Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Ines 
Blogger.Klub


Dołączyła: 15 Sty 2013
Posty: 71

Wysłany: 2013-03-21, 22:35   

Nie lubię też jak jest nawalone tyle wszystkiego, że się długo ładuje. Często nawet nie czekam.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

paliatyw 
Blogger.Klub


Wiek: 29
Dołączył/a: 16 Mar 2013
Posty: 47

Wysłany: 2013-03-24, 10:46   

Ludzie mówią, że nie można oceniać książki po okładce, a wszyscy i tak to robią. Mówią, że nie można oceniać innych po wyglądzie, a wystarczą 3 sekundy, by ocenić, czy chcemy z kimś gadać czy nie. Tak samo z blogiem - jeżeli już na samym początku odpycha mnie jego szata graficzna, najczęściej wychodzę. Wkurzają mnie błyskotliwe dodatki, odtwarzacze muzyki z kawałkami, których nie lubię, kupa reklam i niesformatowane posty. Jestem natomiast wyrozumiały, gdy ktoś niewłaściwie dobiera kolory tła. Nie wszyscy mają zmysł estetyczny, a kiedy będą już popularni i bogaci, wynajmą sobie ludzi, którzy ową zdolność posiadają.

Kiedy już stwierdzę, że szata graficzna jest w porządku, że nie wyskakują mi jakieś pierdoły i nie muszę zakładać okularów przeciwsłonecznych, by cokolwiek zobaczyć, skupiam się na postach. Jeżeli czcionka mnie wkurza, naciskam krzyżyk. Jeżeli gość pisze bzdury, naciskam krzyżyk. Jeżeli klnie i wszystkiego się czepia, naciskam krzyżyk. Jeżeli blog wydaje się kolejną kopią Kominka, piszę komentarz, naciskam krzyżyk i uderzam głową w ścianę.
 
  podziel si� tym postem na:
sawiusz 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 03 Kwi 2013
Posty: 28
Miasto: Suwałki

Wysłany: 2013-04-04, 00:48   

Najbardziej cenię w blogach przejrzystość i elegancję. Później treść, chociaż często można złapać się na tym, że kiedy wygląd jest ekskluzywny, to nawet gdyby pisane były tam same głupoty, to można zacząć myśleć, że to może jednak prawda.
Zupełnie jak z ludźmi! :)
______________________________________________________
Tu bloguję - http://www.sawiusz.pl/
 
  podziel si� tym postem na:
tmx2 
Blogger.Klub


Dołączyła: 04 Kwi 2013
Posty: 29
Miasto: PL

Wysłany: 2013-04-04, 11:42   

Nie lubię przeładowania, muzyczek itp. które zjadają czas i pamięć
 
  podziel si� tym postem na:
BaRoNeQ 
Blogger.Klub

Imię: Bartek
Wiek: 30
Dołączył/a: 17 Mar 2013
Posty: 17
Miasto: Zgierz

Wysłany: 2013-04-04, 14:44   

Ja zwracam uwagę na funkcjonalność , wygląd , jakość strony i zwracam uwagę na tabele błędów ale tylko dlatego że jestem na wyższym poziomie tworzenia stron ;)
 
  podziel si� tym postem na:
adorable 
Blogger.Klub


Imię: Sylwia
Wiek: 32
Dołączyła: 16 Gru 2012
Posty: 37

Wysłany: 2013-04-09, 21:47   

Na samym początku zwracam uwagę na wygląd bloga - jeśli jest przeładowany wszystkim, co tylko możliwe, przez co staje się zupełnie nieczytelny, to zazwyczaj zmykam z niego.
______________________________________________________
Czasu coraz mniej, a książek coraz więcej.
 
  podziel si� tym postem na:
Szpilkoholiczka 
Blogger.Klub


Imię: Adrianna
Wiek: 29
Dołączyła: 05 Kwi 2013
Posty: 25
Miasto: Reda

Wysłany: 2013-04-10, 08:44   

Tematyka i przejrzystość, rażą mnie przeładowane pierdołami blogi
______________________________________________________
 
  podziel si� tym postem na:
Ethronic 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 04 Kwi 2013
Posty: 25

Wysłany: 2013-04-14, 11:35   

Przejrzystość, możliwość czytania. Jak widzę, że jest nawalone treścią i kolorami to rzadko kiedy zostaję na blogu.
______________________________________________________
http://osiagnij-sukces.blogspot.com/
http://proste-zarabianie.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Oskar J 
Blogger.Klub


Imię: Oskar
Wiek: 34
Dołączył/a: 03 Sty 2013
Posty: 24
Miasto: Olsztyn

Wysłany: 2013-04-30, 14:50   

Zawsze najpierw na stronę wizualną, jeśli z daleka czuć mocną tandetę i seryjny szablon to często czytam dwa pierwsze zdania i to mi wystarcza. Prawie na pewno będzie to jakiś świeży blog z nieciekawymi tekstami. Oczywiście są wyjątki, ale głównie są to blog na które trafiłem z polecenia ze względu na interesującą treść (Volantification np. Strasznie wygląda a czyta się to wyśmienicie).
______________________________________________________
http://jamroz.digart.pl/
http://ostatniskonczony.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Anulaa89 
Blogger.Klub

Imię: Anka
Wiek: 34
Dołączyła: 06 Lis 2011
Posty: 25
Miasto: Dębica

Wysłany: 2013-04-30, 16:01   

Ja zwracam uwagę na estetykę prowadzenia bloga. Zazwyczaj nie zaglądam na blogi zalane dużą ilością treści gdyż siedzę w innej tematyce, ale gdy już zdarza mi się na takowy wejść to zwracam uwagę już nie tylko na wygląd - choć wygląd zazwyczaj idzie w parze z treścią - mianowicie im bardziej kiczowaty blog z wyglądu tym większe prawdopodobieństwo kiczowatości tekstów na nim umieszczonych...
Cenię sobie przejrzystość, dobrze dobraną kolorystykę (na Boga - szczególnie młodzież - nadużywa czarnego koloru na stronach i po przeglądnięciu kilku takich blogów oczy mi wysiadają... Jeżeli już ktoś wybiera taką kolorystykę powinien dobrze dobrać czcionki i tak dalej...)...
 
  podziel si� tym postem na:
maciek17 
Blogger.Klub

Imię: Maciek
Wiek: 29
Dołączył/a: 14 Cze 2013
Posty: 30

Wysłany: 2013-06-14, 23:58   

Zdecydowanie najpierw zwracam uwagę na wygląd, a następnie wczytuję się w treść ;)
 
  podziel si� tym postem na:
karmil 
Blogger.Klub

Imię: Kinga
Dołączyła: 04 Mar 2012
Posty: 25

Wysłany: 2013-06-16, 11:54   

Najpierw zwracam uwagę na wygląd: nagłówek, kolorystyka. Ważne są też zdjęcia, dopiero potem treść. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze :)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz