Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2014-03-17, 15:16
Autor Wiadomość
maciek17 
Blogger.Klub

Imię: Maciek
Wiek: 29
Dołączył/a: 14 Cze 2013
Posty: 30

Wysłany:    [Ocena] BandaSwirow.blogspot.com

Witam wszystkich serdecznie ;) Piszę w prostej sprawie, chciałbym abyście ocenili, oczywiście konstruktywnie mojego bloga - www.BandaSwirow.blogspot.com ;)

Chodzi mi głównie o treść i o wygląd, ale także o Wasze ogólne wrażenie.

Bloga założyłem z nudów, ale także z tego powodu, że chciałbym w przyszłości zostać dziennikarzem. Wiem, że może być ciężko w realizacji tego, no ale trzeba próbować. Dodatkowo założyłem także fanpage na Fejsie, gdzie publikuję treści odnośnie bloga. Tym samym zapraszam na bloga, a następnie ocenienia go ;)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Kot.kot 
Blogger.Klub


Dołączyła: 24 Mar 2013
Posty: 58
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-07-04, 18:30   

Przede wszystkim: Biała czcionka i czarne tło to połączenie, które najbardziej męczy wzrok. A ja nie lubię się męczyć. Chyba nikt nie lubi.
 
  podziel si� tym postem na:
maciek17 
Blogger.Klub

Imię: Maciek
Wiek: 29
Dołączył/a: 14 Cze 2013
Posty: 30

Wysłany: 2013-07-04, 22:52   

A coś odnośnie treści może?
 
  podziel si� tym postem na:
Kot.kot 
Blogger.Klub


Dołączyła: 24 Mar 2013
Posty: 58
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-07-05, 18:44   

Jest ok. Nie urwało mi żadnej części ciała z wrażenia, ale jest ok. Problem w tym, że takich blogów jak Twój jest na pęczki: takich niby z dystansem, lekkich, ironicznych, może i prześmiewczych. Taki już urok tego typu blogów, że każdy próbuje być drugim Kominkiem. Każdy próbuje pisać ostro i z przytupem, a nie każdemu wychodzi. Akurat w Twoim blogu nie wyczuwam czegoś, co często widuję na innych, mianowicie bycia cynikiem na siłę. Chyba po prostu faktycznie już tak masz, że "hejtujesz" na każdym kroku.
Nawet dobrze się Twoje wpisy czyta, majstersztyki to nie są, ale też nie przewracam oczami ze znużenia.
Dla niektórych może być problemem to, że klniesz jak szewc. Mnie akurat to nie przeszkadza, bo sama dużo przeklinam. Ale innym może.
 
  podziel si� tym postem na:
maciek17 
Blogger.Klub

Imię: Maciek
Wiek: 29
Dołączył/a: 14 Cze 2013
Posty: 30

Wysłany: 2013-07-05, 20:45   

Stale piszę, aby wciąż podnosić swoje umiejętności, to wiadome. Może dzięki temu uda mi się w przyszłości zostać kim więcej, niż tylko blogerem :P Będę starał się do tego dążyć ;)

A co do wulgaryzmów to też są częścią języka, ale już słyszałem opinie, że było ich za dużo i w ostatnich tekstach starałem się je ograniczać. Dzięki wielkie za opinię ;)
 
  podziel si� tym postem na:
paliatyw 
Blogger.Klub


Wiek: 29
Dołączył/a: 16 Mar 2013
Posty: 47

Wysłany: 2013-07-06, 20:00   

Pierwsza myśl - chaos. Jakiś standardowy, brzydki szablon, ciemno, bajerancka czcionka w nagłówku, wokół mnóstwo innych rzeczy... Nie wiem gdzie skupić wzrok. Boli. Naprawdę. Treści się nie czepiam. Nie moje klimaty, bo za cwaniacko. Uzbierałeś trochę czytelników, są komentarze. Przede wszystkim musisz popracować nad szatą graficzną. Jeżeli chcesz zdobywać popularność, nie możesz wyjść z czymś takim do ludzi. Szukaj wskazówek w internecie. Znani blogerzy popełnili mnóstwo wpisów na ten temat.
 
  podziel si� tym postem na:
Claire_ 
Blogger.Klub


Dołączyła: 14 Lut 2013
Posty: 42

Wysłany: 2013-07-13, 15:02   

Kiedy patrzę na Twojego bloga bolą mnie oczy. To chyba przez połączenie ciemnego tła i jasnej czcionki. Szata graficzna faktycznie nie za fajna, bo bardzo rozprasza, trudno się skupić na jednym tekście. Treści nie będę oceniać, bo nie mój styl... Popracowałabym trochę nad szatą graficzną.
 
  podziel si� tym postem na:
wendigo 


Pomógł: 4 razy
Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2013-07-13, 19:09   

Nie uważam żeby ciężko się czytało jasną czcionkę na ciemnym tle - najczęściej w takiej właśnie tonacji sam miałem bloga i dobrze mi się to czytało. Poza tym wielu ludzi mówi, że wręcz przeciwnie - ciężko się czyta na monitorze czarną czcionkę na białym tle także opinie są podzielone. Moim zdaniem kolorystyka jest w porządku, a nawet dla mnie osobiście to moja ulubiona kolorystyka :)
Elementy ok, tylko ja lubię archiwum wyżej, bo to jeden z pierwszych elementów, których na blogach szukam.
Treści też nie będę oceniał, bo też mi nie leży ale co kto lubi (tylko nie wiem czy tak powinien zaczynać dziennikarz, ale może ja się nie znam :P ).
 
  podziel si� tym postem na:
chomik21m 
Blogger.Klub


Imię: Mateusz
Pomógł: 9 razy
Wiek: 28
Dołączył/a: 28 Kwi 2012
Posty: 193

Wysłany: 2013-07-13, 19:34   

Ja osobiście nie cierpię ciemnych szablonów, to po pierwsze. Po drugie, te nagłówki widgetów typu: Archiwum idiotów, popularne świry itp. sprawiły, że nie miałem ochoty dalej przeglądać tego blogu. 12-latków może coś takiego przyciągnie, mnie jednak to odstrasza.
______________________________________________________
Felietony, w szczególności motoryzacyjne, pisane w niebanalny sposób:
http://mateuszchomicki.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz