Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Anulaa89 
Blogger.Klub

Imię: Anka
Wiek: 34
Dołączyła: 06 Lis 2011
Posty: 25
Miasto: Dębica

Wysłany: 2013-04-30, 16:13   

Ja zaczęłam prowadzić bloga, gdy zaczęło się sypać nasze forum - właściwie ludzie po prostu stawali się coraz bardziej zawistni, że ktoś ma większe umiejętności? Bo ja wiem? Po cichu i powoli zaczęłam prowadzić bloga, który najpierw miał służyć do promowania forum itp.. ale gdy zaczęło się już na poważniej sypać doszłam do wniosku, że przeniosę się na niego całkowicie. I tak oto zaczęłam się dzielić moimi wypocinami (tworzę dodatki do gry The Sims 3) właśnie na blogu. :)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

fatymid 
Blogger.Klub
Medyk!


Wiek: 27
Dołączył/a: 12 Maj 2013
Posty: 149
Miasto: Polska

Wysłany: 2013-05-12, 19:43   

Dlaczego? Blog stanowi dla mnie platformę autopromocji.
______________________________________________________
http://somatyczny.blogspot.com/
Blog popularnonaukowy
 
  podziel si� tym postem na:
szymson 
Blogger.Klub

Imię: Szymon
Wiek: 31
Dołączył/a: 03 Kwi 2013
Posty: 38
Miasto: Katowice

Wysłany: 2013-05-26, 14:15   

Dla mnie inspiracją do założenia bloga była lektura takich pism jak Men'sHealth czy Logo podczas wakacyjnej pracy w Żabce. Magazyny same w sobie ciekawe, ale dawane tam rady raczej poza finansowym zasięgiem zwykłego Polaka (na śniadanie jedz tosty z bazyliowym pesto, ewentualnie jajka sadzone z chorizo, koniecznie kup sobie buty do biegania za 500zł). Jakiś czas później trafiłem na amerykańską stronę Art of manliness, która jest moim zdaniem encyklopedią praktycznej i teoretycznej wiedzy dla faceta. Po kilku miesiącach jej czytania i próżnych próbach znalezienia czegoś takiego po polsku, postanowiłem nadać swojemu blogowi podobny charakter.
Poza tym, jak już się decyduje na taką formę, to jest to mocno zobowiązujące - samemu też trzeba coś ze sobą robić, rozwijać się. Stąd blog stanowi dla mnie źródło motywacji.
______________________________________________________
http://pioroisiekiera.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
maciek17 
Blogger.Klub

Imię: Maciek
Wiek: 29
Dołączył/a: 14 Cze 2013
Posty: 30

Wysłany: 2013-06-14, 23:54   

Chcę zostać dziennikarzem i staram się do tego dążyć. Z tego względu więc założyłem swojego bloga i zobaczymy co z tego będzie ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Ja-goda 
Blogger.Klub

Dołączyła: 13 Cze 2013
Posty: 28
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-06-20, 14:25   

to był spontaniczny pomysł, gdy założyłam firmę i moje hobby stało się czymś poważniejszym. Jednak szybko miałam własny sklep internetowy i dostałam się do galerii, więc nie bardzo miałam czas na regularne wpisy. Teraz wracam do bloga, bo mogę go prowadzić bardziej na luzie niż sklep i nie ma takich ograniczeń jak w wystawianiu biżu w kogoś.
 
  podziel si� tym postem na:
pipi86 
Blogger.Klub

Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 76
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2013-06-20, 18:17   

ja zaczełam pisać bloga bo chciałam zobaczyć co ludzie myślą o moim pisaniu.
Zawsze pisałam tylko dla siebie więc tym razem zdecydowałam że spróbuje pokazać właśnie na blogu gdzie sporo osób bywa.
______________________________________________________
Moje blogi zapraszam:
http://tajemnicalaury.blogspot.com/
http://mojezdjeciapolskiiswiata.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
swieczka 
WordPress.Klub


Imię: Monika
Wiek: 39
Dołączyła: 04 Lip 2013
Posty: 23
Miasto: Gdańsk/Londyn

Wysłany: 2013-07-04, 17:59   

Kocham bawić się słowami, uwielbiam wzbudzać emocję , tworzyć klimat, budować atmosferę. Pisanie to moja pasja i dziele się nią z ludźmi.
______________________________________________________
www.swieczkowska.wordpress.com
 
  podziel si� tym postem na:
dezaar 
Blogger.Klub


Wiek: 31
Dołączyła: 27 Cze 2013
Posty: 46
Miasto: Poznań

Wysłany: 2013-07-06, 11:23   

od dziecka chciałam robić coś związanego z modą, prowadzę blog o tematyce modowej, lubię to co robię, każdą wolną chwilę poświęcam blogowi, każdy czytelnik, każde wejście, każdy dobry komentarz sprawia mi radość i motywację do dalszych działań;)
 
  podziel si� tym postem na:
Anixot 


Imię: Anika
Wiek: 34
Dołączyła: 06 Lip 2013
Posty: 12
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2013-07-06, 22:49   

Zaczęłam pisać opowiadania w wieku ok. 10 lat. Pięć lat pisałam w zeszytach, do szuflady, pokazując twórczość nielicznym znajomym. Potem odkryłam internet i wpadłam w nałóg pisania na blogach. Po prostu kocham zabawę słowami, a poza tym lubię sprawiać ludziom przyjemność z czytania. Widzę, jak się wkręcają w moją historię i potem komentują. To najlepsze dla autora, co może być - opinie czytelników. Dzięki blogowi wiem, co poprawić, a co jest naprawdę świetnym pomysłem. Od tego można się naprawdę uzależnić. :D
______________________________________________________
http://rafael-bielecki-yaoi.blog.onet.pl
 
  podziel si� tym postem na:
KoloryZebry 
Blogger.Klub


Imię: Dawid
Wiek: 28
Dołączył/a: 02 Cze 2013
Posty: 18
Miasto: Wielkopolska

Wysłany: 2013-07-06, 22:52   

Zacząłem prowadzić bloga z jednego, głównego powodu - aby stworzyć dla swoich zdjęć (także luźnych przemyśleń) konkretne miejsce o określonym stylu, wyrażającym mnie samego. To doskonały sposób, żeby nauczyć się systematyczności, nabrać dystansu do samego siebie i do tego, co się robi.
______________________________________________________
Serdecznie zapraszam na:
http://koloryzebry.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Mała Czarna 
Blogger.Klub


Imię: Justyna
Dołączyła: 04 Lip 2013
Posty: 60

Wysłany: 2013-07-06, 23:48   

A dlaczego ludzie robią cokolwiek?

Żeby zabić nudę.
______________________________________________________
Zapraszam do spróbowania:

Koktajl kulturalny
 
  podziel si� tym postem na:
Claire_ 
Blogger.Klub


Dołączyła: 14 Lut 2013
Posty: 42

Wysłany: 2013-07-13, 14:57   

Zaczęłam prowadzić bloga, ponieważ czytanie to coś, czym interesuję się od bardzo dawna i postanowiłam dzielić się gdzieś swoimi przemyśleniami na temat przeczytanych książek :) Tak właśnie powstał mój blog :)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz