Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
kolednik 


Pomógł: 11 razy
Dołączył/a: 31 Mar 2007
Posty: 93
Miasto: UK

Wysłany:    Diablo III

Jestem ciekaw waszych opini na temat Diablo 3 ... Co o tym sadzicie, jakie sa wasze opinie?

Dla mnie fabula jest podobnie wciagajaca jak w DII ... no i grafika jest cyrkowa :]
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-06-23, 21:54   

Nie wiem dlaczego, ale jakoś nigdy nie wciągnąłem się w tę grę a miałem sąsiada, który spędzał przy niej setki godzin.

Oglądałem ostatnio film na youtube, w którym pokazywali, że DIII ma wiele ukrytych ciekawostek. Często trzeba robić różne misje kilka razy bo postaci lub miejsca generują się losowo => http://youtu.be/URo-Rx3fLe0?t=2m46s

a poniżej recenzja (arhneu)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Ksiaze228 
Blogger.Klub

Wiek: 29
Dołączył/a: 29 Kwi 2013
Posty: 25
Miasto: Lublin

Wysłany: 2013-05-18, 18:57   

Diablo 3 to słaba gra. Fabuła jest mizerna,grywalność też i gra nie jest rozbudowana.
Poprzednia część miała to coś,ten klimat dla którego się wracało.
Tutaj tego nie ma i nie potrafiła mnie ta gra wciągnąć,wiec tydzień po zakupie po prostu ją sprzedałem.
 
  podziel si� tym postem na:
RockyFlanker 
Blogger.Klub


Wiek: 41
Dołączył/a: 20 Maj 2013
Posty: 16
Miasto: Lublin/Manchester

Wysłany: 2013-05-22, 01:34   

Zgadzam się z przedmówcą. Mimo, że na Diablo 3 czekałem z niecierpliwością to zawiodłem się. Gra straciła klimat poprzednich, bardzo dobrych części. Szkoda...
______________________________________________________
Zapraszam na jedynego w Polsce bloga o rugby:
Rocky pisze o rugby
http://r0cky-rugby.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Jakub Krajewski 
WordPress.Klub


Imię: Jakub
Wiek: 42
Dołączył/a: 05 Lip 2013
Posty: 32
Miasto: Koszalin

Wysłany: 2013-07-10, 09:08   

No cóż. Kolejna gra dla jednej osoby, która wymaga permanentnego bycia on-line. Jak łatwo było się domyśleć, były problemy z serwerami, a gra tania nie była.

Wprowadzenie Domu Aukcyjnego okazało się strzałem w stopę developerów, po tym jak gracze znaleźli glitch i go bezwstydnie nadużywali. W efekcie zrujnował on panujący w grze eko-system.

Jak już grać w hack'n'slash to jest Torchlight 2 i darmowe Path of Exile. To drugie przypomina DII i jest naprawdę miodne.
 
  podziel si� tym postem na:
Jasiek a.k.a Yeti 
WordPress.Klub


Wiek: 32
Dołączył/a: 03 Sie 2013
Posty: 91
Miasto: Szczecin

Wysłany: 2013-08-03, 08:18   

Tylko czasy generatora złota minęły dość szybko.

Ale serio, bardziej diablowate jest Torchlight 2, albo Path of Exile, którego recenzję teraz rzeźbię. Mają o wiele bardziej podobny do klasyków klimat i nie są "zidioceniem serii".

Jednym z największych smaczków D2 była możliwość swobodnego rozwoju postaci. A tu co? Każda postać na tym samym poziomie ma DOKŁADNIE takie możliwości, jeżeli chodzi o posiadane przez postać umiejętności. Jedyną różnicą jest ekwipunek. Jest to przybite, niczym pół kilo gwoździ.
______________________________________________________
Mój blog o grach i graniu na PC (i nie tylko): http://yetiograch.pl/
Pomożecie ogarnąć mojego bloga? :<
 
  podziel si� tym postem na:
ultraman23 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 19 Kwi 2013
Posty: 97

Wysłany: 2013-08-19, 16:22   

Mój brat kupił, pograł trochę i wrócił do StarCraft'a 2. Wnioskuję, że mu się nie podobała nowa część. Trochę drogie gry ma ten Blizzard.
 
  podziel si� tym postem na:
ppitek40 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 28 Paź 2013
Posty: 30

Wysłany: 2013-10-29, 20:05   

ogólnie grałem i hmm... mi tam się w miarę podobała, jak nie ma co robić to idealnie się sprawdza. Mimo wszystko 2 przewyższała ją przede wszystkim klimatem i poziomem trudności, ale wciąż 3 jest ok do pogrania na rozluźnienie :]
 
  podziel si� tym postem na:
ania 
Blogger.Klub


Imię: Ania
Wiek: 30
Dołączyła: 10 Lip 2013
Posty: 96
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-10-31, 18:43   

Grę kupiłam na urodziny chłopakowi, a później sama się trochę wciągnęłam. Całkiem przyjemna, chociaż po około miesiącu grania przestała mnie kręcić. Za to chłopak nadal wbija kolejne paragony :P
 
  podziel si� tym postem na:
Karoll9 

Wiek: 37
Dołączył/a: 12 Mar 2014
Posty: 10

Wysłany: 2014-03-12, 11:48   

Co myślicie o dodatku ? Jeszcze 2 tygodnie. Ja już się nie mogę doczekać. Grałem na 2.0 i wyło wszystko ok. Może trochę mało legendarnych itemów jest nowych ale w dodatku wejdzie sporo nowych :D
 
  podziel si� tym postem na:
rodi 


Pomógł: 2 razy
Dołączył/a: 22 Sty 2015
Posty: 22

Wysłany: 2015-02-03, 10:52   

Grałem w diablo 1 HellFire, Diablo 2 Lord of Destruction i miło wspominam obie. Jeśli zaś chodzi o Diablo III po recenzjach stwierdziłem, że wstrzymam się z kupnem o ile do niego dojdzie.
 
  podziel si� tym postem na:
Buster 
WordPress.Klub


Wiek: 33
Dołączył/a: 20 Kwi 2015
Posty: 35
Miasto: Silesia

Wysłany: 2015-04-30, 11:53   

Diablo III jest niestety słabe jeśli chodzi o rozgrywkę i prowadzenie fabuły, dużo lepiej pod tym względem wypada Torchlight II, w która pogrywa się świetnie. D3 ma jedną może zaletę, że w przypadku gry na konsole można grać nawet w 4 osoby, ale tutaj bardziej dochodzi klimat towarzystwa w jakim gramy niż sama gra ;p
______________________________________________________
https://busteralke.wordpress.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz