Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
szmyrk 
Blogger.Klub


Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2013
Posty: 37
Miasto: z daleka

  Wysłany:    Okoloblogowa kupa watpliwosci, czyli potrzebuje pomocy

Bede bardzo wdzieczna za rozwianie moich watpliwosci, bo przez nie jeszcze nie zalozylam bloga.

Chce miec bloga. Wiem o czym. Wiem co/jak na nim pisac, mam juz pomysly na kilka pierwszych notek. /Swoja droga po co komu blog jak nie wie nawet, o czym mialby pisac...?/ Nurtuja mnie inne kwestie.
Szperajac sobie w internecie doszlam do wniosku, ze lepiej miec SWOJEGO bloga, czyli kupic sobie hosting i domene. Ale tutaj wlasnie zaczynaja sie schody...

Interesuje, co sie dzieje z blogiem wlasnym, kiedy np. odechce sie czlowiekowi pisac? Albo nie bedzie juz mial czasu. Albo umrze. Co sie stanie? Rok sie skonczy, czlowiek za hostong, domene nie zaplaci i co? Blog znika? Kasuje sie?

Pozniej zaczelam sobie myslec, ze moze jednak na poczatek lepiej zaczac na blogspocie badz wordpressie.com i na poczatek tylko domene sobie wykupic. Czy z wordpressa jest duzo latwiej przejsc pozniej na swoj hosting niz z blogspota?

Wszedzie pisza o tym, jak przejsc z bloga typu blog.spot na wlasnego, a czy da sie ze swojego bloga przejsc pozniej na blogspota/wordpress.com?

Z gory dziekuje slicznie za rady/wskazowki/etc.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Kuc_Filolog 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 25 Wrz 2013
Posty: 66

Wysłany: 2013-09-25, 12:51   Re: Okoloblogowa kupa watpliwosci, czyli potrzebuje pomocy

szmyrk napisał/a:

Bede bardzo wdzieczna za rozwianie moich watpliwosci, bo przez nie jeszcze nie zalozylam bloga.

Chce miec bloga. Wiem o czym. Wiem co/jak na nim pisac, mam juz pomysly na kilka pierwszych notek. /Swoja droga po co komu blog jak nie wie nawet, o czym mialby pisac...?/ Nurtuja mnie inne kwestie.
Szperajac sobie w internecie doszlam do wniosku, ze lepiej miec SWOJEGO bloga, czyli kupic sobie hosting i domene. Ale tutaj wlasnie zaczynaja sie schody...

Interesuje, co sie dzieje z blogiem wlasnym, kiedy np. odechce sie czlowiekowi pisac? Albo nie bedzie juz mial czasu. Albo umrze. Co sie stanie? Rok sie skonczy, czlowiek za hostong, domene nie zaplaci i co? Blog znika? Kasuje sie?

Pozniej zaczelam sobie myslec, ze moze jednak na poczatek lepiej zaczac na blogspocie badz wordpressie.com i na poczatek tylko domene sobie wykupic. Czy z wordpressa jest duzo latwiej przejsc pozniej na swoj hosting niz z blogspota?

Wszedzie pisza o tym, jak przejsc z bloga typu blog.spot na wlasnego, a czy da sie ze swojego bloga przejsc pozniej na blogspota/wordpress.com?

Z gory dziekuje slicznie za rady/wskazowki/etc.


Odpuść sobie własną domenę. Nie ma sensu płacić, jeśli okaże się, że kompletnie Cię to nie bawi. Własna domena jest lepsza od używania serwisu blogowego jeśli myślisz o budowaniu dużej społeczności, zarabianiu na blogu itd. A i większość takich osób zaczyna na platformie blogowej. Poza tym, zanim opanujesz w miarę operowanie wordpressem i własną domeną, ustawianie wszystkiego, to odechce Ci się w ogóle blogowania.
Zawsze możesz, wręcz musisz robić backup tekstów z własnej domeny. I.. w teorii po śmierci bloga możesz poprosić mailowo o odesłanie Ci bazy danych. W praktyce to działa. Tylko..na cholerę się szarpać?
Wordpress.com jako platforma blogowa jest ubogi, niewiele opcji, wizualnie też nie zaszalejesz. Lepiej się bawić blogspotem. Dużo lepiej.
O ile wiem nie istnieje metoda by załadować w blogspot wszystkie teksty razem z komentarzami itd. Musiałabyś przeklejać je (teksty) ręcznie.
Polecam bloggera, co prawda straszny syf w zakresie edycji posta (ktoś, kto wymyślił 4 bazowe rozmiary czcionek zamiast numeracyjnego pakietu możliwości powinien umrzeć),ale bloguje się przyjemnie i wygodnie.
______________________________________________________
http://kucfilolog.blogspot.com
Pełen deathstyle. Inaczej mówiąc: Taki lifestyle, ale bez obcisłych spodni, koszulek z kryzą, kremów pod oczy i całej reszty ucinaczy penisa.
Tak, na blogu jest x postów. Sukcesywnie go zapełniam. Tak, blog jest szpetny. Muszę znaleźć kobietę, która potrafi się zajmować designem.
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2013-09-25, 13:37   

Cytat

Interesuje, co sie dzieje z blogiem wlasnym, kiedy np. odechce sie czlowiekowi pisac? Albo nie bedzie juz mial czasu. Albo umrze. Co sie stanie? Rok sie skonczy, czlowiek za hostong, domene nie zaplaci i co? Blog znika? Kasuje sie?


Rozmawialiśmy na podobny temat tutaj.

Cytat

Pozniej zaczelam sobie myslec, ze moze jednak na poczatek lepiej zaczac na blogspocie badz wordpressie.com i na poczatek tylko domene sobie wykupic. Czy z wordpressa jest duzo latwiej przejsc pozniej na swoj hosting niz z blogspota?

Wszedzie pisza o tym, jak przejsc z bloga typu blog.spot na wlasnego, a czy da sie ze swojego bloga przejsc pozniej na blogspota/wordpress.com?


WordPress (niezależnie od tego czy to serwis WordPress.com czy na własnym serwerze) posiada importery treści z wielu platform, w tym Bloggera, także nie powinno to sprawiać problemów. Przynajmniej jeśli chodzi o teksty, nie wiem jak z komentarzami.

Natomiast co do domeny, to zacytuję sam siebie:

Cytat

Czy ja w ogóle potrzebuję domeny?
Jeśli publikujesz w sieci cokolwiek, do czego się przyznajesz - TAK!

Za relatywnie niewielką roczną opłatę za domenę (30-40 zł rocznie za .com/.net, ok. 20 zł za regionalne typu .waw.pl) dostajesz dwa bezcenne przywileje:

- przestajesz być zależny od dostawców hostingu/poczty e-mail - używasz zawsze tych samych adresów, ale hosting, rejestratora domeny czy serwer poczty e-mail możesz spokojnie zmieniać. Możesz też podpinać usługi z zewnątrz (np. bloga na Tumblr czy Bloggerze) i sygnować je adresem we własnej domenie.

- domena zwiększa Twoją wiarygodność i w 90% przypadków jest łatwiejsza do zapamiętania czy podyktowania przez telefon niż adres dostarczony przez dostawcę hostingu (no chyba że wymyślisz sobie łamańca słownego ;) ).


Masz dwie opinie, wybierzesz tą, do której Ci bliżej. ;)
 
  podziel si� tym postem na:
CaroBeauty 
WordPress.Klub


Imię: Karolina
Wiek: 28
Dołączyła: 01 Wrz 2013
Posty: 29
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-09-25, 15:21   

Jeśli chodzi o domenę, często jest promocja, że za pierwszy rok płacisz okrągłe 0 zł. Oprócz tego, hostingi nie są też takie drogie (ja płacę za hosting, gdzie mam postawionych kilka stron 8 zł/2mc). Sama obecnie pracuję nad własnym blogiem na wordpressie na tym właśnie hostingu, z moją domeną (którą już i tak mam jakiś czas). Przeniosłam z bloggera wszystkie notki włącznie z obrazkami i niedługo przekierowuję domenę ;3
 
  podziel si� tym postem na:
rockman 
WordPress.Klub


Wiek: 41
Dołączył/a: 18 Wrz 2013
Posty: 30

Wysłany: 2013-09-25, 17:39   

Tak, tylko przy tych promocjach typu "domena za 0zł" trzeba dokładnie wczytać się w regulamin promocji. Często jest tak, że na przykład domena kosztuje 20zł za pierwszy rok, a 60zł za kolejny, a w promocji co prawda pierwszy za 0 ale następny za 200zł.

Ja co prawda za krótko siedzę w blogowaniu, żeby móc cokolwiek o tym mówić, ale z doświadczeń z innego pola - zawsze kiedy robisz cokolwiek w internecie i chcesz, żeby to miało ręce i nogi, rób to na własnej domenie i na wykupionym, najtańszym nawet hostingu. Zawsze i kropka.
______________________________________________________
www.rockmanattack.pl
 
  podziel si� tym postem na:
szmyrk 
Blogger.Klub


Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2013
Posty: 37
Miasto: z daleka

Wysłany: 2013-09-25, 18:22   Re: Okoloblogowa kupa watpliwosci, czyli potrzebuje pomocy

Kuc_Filolog napisał/a:

Odpuść sobie własną domenę. Nie ma sensu płacić, jeśli okaże się, że kompletnie Cię to nie bawi. Własna domena jest lepsza od używania serwisu blogowego jeśli myślisz o budowaniu dużej społeczności, zarabianiu na blogu itd. A i większość takich osób zaczyna na platformie blogowej. Poza tym, zanim opanujesz w miarę operowanie wordpressem i własną domeną, ustawianie wszystkiego, to odechce Ci się w ogóle blogowania.
Zawsze możesz, wręcz musisz robić backup tekstów z własnej domeny. I.. w teorii po śmierci bloga możesz poprosić mailowo o odesłanie Ci bazy danych. W praktyce to działa. Tylko..na cholerę się szarpać?
Wordpress.com jako platforma blogowa jest ubogi, niewiele opcji, wizualnie też nie zaszalejesz. Lepiej się bawić blogspotem. Dużo lepiej.
O ile wiem nie istnieje metoda by załadować w blogspot wszystkie teksty razem z komentarzami itd. Musiałabyś przeklejać je (teksty) ręcznie.
Polecam bloggera, co prawda straszny syf w zakresie edycji posta (ktoś, kto wymyślił 4 bazowe rozmiary czcionek zamiast numeracyjnego pakietu możliwości powinien umrzeć),ale bloguje się przyjemnie i wygodnie.


Ale ja wlasnie wiem, ze mnie bawic bedzie, bo bede pisac o tym, o czym mam wiedze wcale niezla i rozlegla. Do tego w kraju, w ktorym mieszkam, temat jest jeszcze niepopularny za bardzo w internecie, wiec zapelnilabym nisze i w sumie mysle, ze to szybko mogloby sie rozrosnac i optym,istycznie mysle sobie, ze i zarobic cos by sie dalo, stad decyzja o wlasnym blogu.

Dobra, teraz pytanie, za ktore juz mi wstyd - backup tekstow jak sie robi? Kopiuje do Worda wszystkie teksty, ktore publikuje? Sorry, no, to moj pierwszy blog bedzie...

I jeszcze jedno, bo uzywasz blogspota, wiec pewnie wiesz. Jak tam wyglada sprawa z reklamami i kasa za nie?

[ Dodano: 25-09-2013, 19:27 ]

Lukem napisał/a:

Rozmawialiśmy na podobny temat tutaj.

Postaram sie jak najszybciej ogarnac temat - dziekuje slicznie!

Cytat

WordPress (niezależnie od tego czy to serwis WordPress.com czy na własnym serwerze) posiada importery treści z wielu platform, w tym Bloggera, także nie powinno to sprawiać problemów. Przynajmniej jeśli chodzi o teksty, nie wiem jak z komentarzami.

A, czyli raczej nie powinno byc problemow z ewentualnym importem tresci z wordpress.org na wordpress.com..?

Cytat

Natomiast co do domeny, to zacytuję sam siebie:

Cytat

Czy ja w ogóle potrzebuję domeny?
Jeśli publikujesz w sieci cokolwiek, do czego się przyznajesz - TAK!

Za relatywnie niewielką roczną opłatę za domenę (30-40 zł rocznie za .com/.net, ok. 20 zł za regionalne typu .waw.pl) dostajesz dwa bezcenne przywileje:

- przestajesz być zależny od dostawców hostingu/poczty e-mail - używasz zawsze tych samych adresów, ale hosting, rejestratora domeny czy serwer poczty e-mail możesz spokojnie zmieniać. Możesz też podpinać usługi z zewnątrz (np. bloga na Tumblr czy Bloggerze) i sygnować je adresem we własnej domenie.

- domena zwiększa Twoją wiarygodność i w 90% przypadków jest łatwiejsza do zapamiętania czy podyktowania przez telefon niż adres dostarczony przez dostawcę hostingu (no chyba że wymyślisz sobie łamańca słownego ;) ).

Dziekuje, chyba nawet jesli zdecyduje sie na blogspot/wordpress.com wykupie sobie swoja domene, zeby wlasnie lepiej to wygladalo... Da sie pozniej ewentualnie zmienic domene na taka bezplatna?

Czesc z mailem nie rozumiem, mozesz przyblizyc?
Dzieki!
 
  podziel si� tym postem na:
CaroBeauty 
WordPress.Klub


Imię: Karolina
Wiek: 28
Dołączyła: 01 Wrz 2013
Posty: 29
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-09-26, 01:23   

rockman napisał/a:

Tak, tylko przy tych promocjach typu domena za 0zł trzeba dokładnie wczytać się w regulamin promocji. Często jest tak, że na przykład domena kosztuje 20zł za pierwszy rok, a 60zł za kolejny, a w promocji co prawda pierwszy za 0 ale następny za 200zł.


Dlatego kupuje się u dużych i sprawdzonych dostawców. Mam jednego, sprawdzonego od wielu lat i niektóre domeny już kilka razy były przedłużane - żadnych haczyków nie było. A regulaminy trzeba czytać zawsze, nie tylko przy promocjach - podpisywanie umowy, nie zapoznając się z nią jest według mnie bardzo lekkomyślne (no, ale jeśli już, zawsze zostaje opcja transferu do innego, tańszego operatora).

szmyrk napisał/a:

I jeszcze jedno, bo uzywasz blogspota, wiec pewnie wiesz. Jak tam wyglada sprawa z reklamami i kasa za nie?

Na bloggerze raczej grosze. Musiałabyś mieć bardzo dużo kliknięć i wyświetleń, co jest osiągalne po kilku latach. Wiem po sobie, że łatwiej i szybciej zarabia się na filmach youtube (również przez adsense), na przykład otwierając kanał vlogowy, gdzie filmy stanowią uzupełnienie notek blogowych ;) Nie do każdej konwencji bloga to pasuje - fakt. Kwestia do przemyślenia.
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2013-09-26, 01:33   

szmyrk napisał/a:

Dziekuje, chyba nawet jesli zdecyduje sie na blogspot/wordpress.com wykupie sobie swoja domene, zeby wlasnie lepiej to wygladalo... Da sie pozniej ewentualnie zmienic domene na taka bezplatna?


Co prawda wchodzimy tu w kwestie techniczne, ale ogólnie jak najbardziej tak. W Bloggerze da się podpiąć własną domenę (kilka osób na forum już przerobiło ten temat). Trochę gorzej z WordPress.com, bo tam podpięcie własnej domeny jest płatne corocznie (i w mojej opinii niezbyt opłacalne) i jedynym sensownym (czyt. darmowym) rozwiązaniem jest zwykłe przekierowanie adresów (ktoś, kto wchodzi pod adres Twojej domeny jest z automatu przerzucany pod dotychczasowy adres bloga na WordPress.com) - co jest proste do zrealizowania.

Cytat

Czesc z mailem nie rozumiem, mozesz przyblizyc?


Mój osobisty przykład: mam domenę lukaszwojcik.net i skrzynkę kontakt(małpa)lukaszwojcik.net. Adres ten jest niezmienny od kilku lat i raczej już tak zostanie.

Natomiast mam wybór co do tego, co dokładnie stanie się z korespondencją wysyłaną pod ten adres. W tym momencie mam tam podpiętego Gmaila i jest mi z tym dobrze. Ale jeśli któregoś dnia Google zdecyduje o tym, że jego usługa przestaje istnieć albo stanie się płatna (i nie będzie mi się to opłacało) - to szybko przeniosę pocztę na inny serwer, np. na pocztę w Home.pl albo w dowolnej innej firmie, która mi pasuje. Ale to będzie zmiana odczuwalna tylko dla mnie - adres maila pozostanie niezmieniony i nikt, kto do mnie napisze, nie dostrzeże różnicy.

Tak samo kwestia hostingu - domena zawsze ta sama, ale nie ma żadnego problemu ze zmianą serwera na lepszy/tańszy/whatever.

Mam nadzieję, że nie namieszałem za mocno. ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-09-26, 03:11   

rockman napisał/a:

zawsze kiedy robisz cokolwiek w internecie i chcesz, żeby to miało ręce i nogi, rób to na własnej domenie i na wykupionym, najtańszym nawet hostingu. Zawsze i kropka.
nie zgadzam się z tym, że do pisania bloga potrzeba serwera. Wybieranie najtańszego też mija się z celem.

rockman napisał/a:

Tak, tylko przy tych promocjach typu domena za 0zł trzeba dokładnie wczytać się w regulamin promocji. Często jest tak, że na przykład domena kosztuje 20zł za pierwszy rok, a 60zł za kolejny, a w promocji co prawda pierwszy za 0 ale następny za 200zł.
tak to prawda. Należy sprawdzić czy przypadkiem nie musimy płacić za nią dłużej niż rok, i ile kosztuje przedłużenie.
szmyrk, o adresach było już trochę tu => domena dla bloggera, gdzie kupić?

szmyrk napisał/a:

I jeszcze jedno, bo uzywasz blogspota, wiec pewnie wiesz. Jak tam wyglada sprawa z reklamami i kasa za nie?
dopóki blog nie stanie się popularny nie zawracaj sobie tym głowy. Potrzeba ze 100 tysięcy odsłon w miesiącu żeby opłacało się psuć witrynę.

szmyrk napisał/a:

Dobra, teraz pytanie, za ktore juz mi wstyd - backup tekstow jak sie robi? Kopiuje do Worda wszystkie teksty, ktore publikuje? Sorry, no, to moj pierwszy blog bedzie...
Na bloggerze: [blogspot] Kopia zapasowa całego bloga. W wordpressie (hosting) też jest zakładka, ale najlepiej robić sobie kopie całego konta (pliki i baza danych) w panelu klienta.

szmyrk napisał/a:

Wszedzie pisza o tym, jak przejsc z bloga typu blog.spot na wlasnego, a czy da sie ze swojego bloga przejsc pozniej na blogspota/wordpress.com?
może to być nieco trudniejsze. Ja bym zaczął od darmowego z domeną. Zawsze można porzucić lub się wynieść - a wydatki na początku będą mniejsze.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
rockman 
WordPress.Klub


Wiek: 41
Dołączył/a: 18 Wrz 2013
Posty: 30

Wysłany: 2013-09-26, 11:18   

Htsz napisał/a:

nie zgadzam się z tym, że do pisania bloga potrzeba serwera. Wybieranie najtańszego też mija się z celem.


Może inaczej. Na początku nie ma sensu płacić za hosting, bo jak się komuś odwidzi pisanie po tygodniu czy miesiącu to kasa utopiona. Ale jeśli jesteśmy pewni, że blog będzie stał dłużej to warto jednak od razu kupić sobie ten hosting i mieć z głowy. Cena jest śmieszna, bo da radę kupić za 30-40zł rocznie, a wiele rzeczy mamy z głowy.

Z reguły o niebo lepszy support niż na darmowych, szybsze działanie, brak reklam, większa bezawaryjność, pewność, że nikt nam tego nie wywali w kosmos itd. Gdyby to były spore koszty, sam bym nie polecał. Ale 3zł miesięcznie? Każdego na to stać. Za 15zł miesięcznie mamy już taki wypas, że czujemy się jak królowie.
Ale pewnie, na początek można się wbić na darmowy, żeby sobie potestować, a płatny wykupić dopiero jak upewnimy się, że faktycznie będziemy tego bloga prowadzić.
______________________________________________________
www.rockmanattack.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-09-26, 17:51   

Zauważ jednak, że to są zawsze indywidualne przypadki. Nie można pisać ludziom, że jak blog to tylko na własnym serwerze, bo nie każdemu jest to potrzebne, serio.

rockman napisał/a:

Z reguły o niebo lepszy support niż na darmowych
to jest dyskusyjne, szczególnie w najtańszych opcjach, bo wtedy support ogranicza się zwykle do podstawowego kontaktu via. mail.

rockman napisał/a:

szybsze działanie

rockman napisał/a:

Ale 3zł miesięcznie? Każdego na to stać. Za 15zł miesięcznie mamy już taki wypas, że czujemy się jak królowie.
te dwie kwestie weryfikuje ruch. Wystarczy dostać się na główną stronę jakiejś popularnej witryny np. wykop. Wtedy widać od razu ile warte są współdzielone konta.

rockman napisał/a:

większa bezawaryjność
to jest poparte jakimiś badaniami/statystykami?

rockman napisał/a:

pewność, że nikt nam tego nie wywali w kosmos itd.
o ile zapłacisz. Na blogspocie są blogi, które mają 10 lat i nikt tego nie wywalił :-)

rockman napisał/a:

od razu kupić sobie ten hosting i mieć z głowy
dwukrotnie napisałeś, że masz "z głowy", ale co dokładnie? ja mam wrażenie, że mam wtedy więcej na głowie. Terminy opłat, limity transferu, ograniczenia obciążenia, skomplikowanie szablonów.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
rockman 
WordPress.Klub


Wiek: 41
Dołączył/a: 18 Wrz 2013
Posty: 30

Wysłany: 2013-09-26, 19:51   

Ok, dałem się przekonać :)
Jestem po prostu wielkim fanem niezależności pod tym względem. Porównywałem bardziej darmowy/płatny hosting, a nie płatny/na platformie. O stawianiu czegoś na platformie nigdy nie myślałem, bo to nie dla mnie. Ale rzeczywiście niektórym z powodzeniem wystarczą platformy blogowe.

Mi chodziło o porównanie darmowego hostingu typu np. hostinger do płatnego i w tym wypadku moje zestawienie ma sens. Doświadczenia mam, stawiałem trochę stron na darmowych planach i na płatnych, z reguły różnica jakościowa jest bardzo widoczna.

Co do wykopu itd. racja. Dlatego ja niedługo przesiadam się na Zenbox, gdzie za 15pln miesięcznie mam 5000 uu, ruch z wykopu nie zliczony i pomoc techniczną w niedzielę w nocy.

Ale powtórzę, nie biorę tu pod uwagę platform blogowych, bo to nie moja bajka i na nich się nie znam.
______________________________________________________
www.rockmanattack.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz