Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Kot.kot 
Blogger.Klub


Dołączyła: 24 Mar 2013
Posty: 58
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-09-28, 21:23   

ultraman23 napisał/a:



Wkurza mnie, że takie blogi zostają w internecie, bo zajmują nazwy innym. Trzy razy wymyślałem nazwę, a ostatecznie olałem to i wybrałem pierwszą lepszą, która przyszła mi do głowy.

To fakt. Sama miałam problem z wykombinowaniem nazwy. W końcu się poddałam i przestałam próbować wpaść na jakiś dobry pomysł...
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

chomik21m 
Blogger.Klub


Imię: Mateusz
Wiek: 28
Dołączył/a: 28 Kwi 2012
Posty: 193

Wysłany: 2013-09-29, 08:01   

Kot.kot napisał/a:

To fakt. Sama miałam problem z wykombinowaniem nazwy. W końcu się poddałam i przestałam próbować wpaść na jakiś dobry pomysł...

A jeszcze irytuje to, że te opuszczone blogi widnieją dość wysoko w wynikach wyszukiwania. Nie raz, szukając stron/blogów motoryzacyjnych, natknąłem się na takie, o których autor kilka lat temu zapomniał.
______________________________________________________
Felietony, w szczególności motoryzacyjne, pisane w niebanalny sposób:
http://mateuszchomicki.pl
 
  podziel si� tym postem na:
wendigo 


Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2013-10-04, 01:15   

Może też być tak, że jak ktoś pisze na jakiś temat, to w końcu przestaje mieć o czym pisać - zależy od tematu ale może być i tak. Z resztą gdybym ja miał pisać tematyczny, to też by mi się po czasie odechciało :P
 
  podziel si� tym postem na:
mariolinux 
WordPress.Klub

Imię: Mariusz
Wiek: 45
Dołączył/a: 30 Sie 2013
Posty: 80

Wysłany: 2013-10-05, 23:02   

Z przykrością stwierdzam, że zrobiłem sobie tour po tutejszych blogerach, i już co poniektórzy odeszli w niebyt...A jeszcze parę tygodni temu plany mieli ambitne, szalone. Chcieli rządzić blogosferą, mówić innym co poprawić i w ogóle mądrość kipiała, że aż strach.
Słomiany zapał? Tak, zdecydowanie.
PS. Tekst Nie dotyczy się ciebie Wendigo ;)

[ Dodano: 06-10-2013, 17:44 ]
Zmieniam to co kiedyś napisałem, nie 99% blogów jest porzucanych, a 99,9%.
______________________________________________________
life stylowy blog o smakach naszego życia
 
  podziel si� tym postem na:
modjus 
Blogger.Klub


Imię: Justyna
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2013
Posty: 30
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-10-27, 23:37   

Ja prowadziłam bloga przez ok. 4lata kiedy urodził się mój synek zamknęłam interes z braku czasu. Strasznie było mi ciężko, że musiałam to porzucić. Teraz młody już nie jest taki mały więc powróciłam do pisania. Jeśli ktoś przestaje pisać z braku czasu to rozumiem to w pełni, sama wiem jak ciężko jest wygospodarować chociaż przysłowiowe "5minut". Nie lubię gdy ktoś pojawia się robi z siebie gwiazdę po czym znika tak szybko jak się pojawił.
______________________________________________________
Zapraszam Was do mojego świata: www.modjus.pl
 
  podziel si� tym postem na:
mariolinux 
WordPress.Klub

Imię: Mariusz
Wiek: 45
Dołączył/a: 30 Sie 2013
Posty: 80

Wysłany: 2013-10-28, 04:34   

Dokładnie. Jak już coś się zaczyna to trzeba to robić.
______________________________________________________
life stylowy blog o smakach naszego życia
 
  podziel si� tym postem na:
Futbolowa 
Blogger.Klub
Złośnica


Imię: Klaudyna
Wiek: 36
Dołączyła: 08 Lis 2012
Posty: 98
Miasto: Częstochowa

Wysłany: 2013-10-29, 14:37   

To nie jest takie oczywiste. Z czasem zmieniają nam się pasje i zainteresowania, zapał ma prawo zmaleć, człowiek może nie mieć czasu. Wiele może się w życiu zmienić na przestrzeni lat.
 
  podziel si� tym postem na:
Martyncia 
Blogger.Klub


Imię: Martyna
Wiek: 32
Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 43
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-10-30, 16:34   

Przymusu nie ma, kazdy zaczyna prowadzić bloga z innych pobudek. A swoją drogą postawcie się na miejscu tych, którzy zaprzestają pisania. Wyobraźcie sobie, że prowadzicie bloga przez 3-4 lata i w pewnym momencie życia musicie przestać. Czy naprawdę każdy z Was z lekkim sercem skasowałby blog z takim stażem? W końcu blog to jakiś wycinek naszego życia.

Sama miałam bloga - pamiętnikowego, jeszcze za czasów gimnazjum. Pisałam tam naprawdę totalne dyrdymały, jak na 14latkę przystało. Bloga nie kasowałam z sentymentu. Kilka razy zdarzyło mi się tam zajrzeć i posmiać się ze swojej radosnej twórczości. Niestety serwis, na którym miałam bloga przestał istnieć, więc i blog także. Naprawdę zrobiło mi się smutno gdy to odkryłam.
______________________________________________________
http://smakiempisany.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Futbolowa 
Blogger.Klub
Złośnica


Imię: Klaudyna
Wiek: 36
Dołączyła: 08 Lis 2012
Posty: 98
Miasto: Częstochowa

Wysłany: 2013-11-01, 17:53   

Martyncia, przeżyłam ostatnio coś podobnego. Miałam gdzieś skopiowane niektóre notki, bo był to kawał mojego nastoletniego życia, ale niestety, gdzieś się zapodziały...
 
  podziel si� tym postem na:
Zaczytana 
Blogger.Klub

Dołączyła: 29 Paź 2013
Posty: 38
Miasto: Polska

Wysłany: 2013-11-01, 21:12   

Niektórzy z pewnością kasują blogi bo wstydzą się swojej wcześniejszej twórczości jeśli zaczynają coś na poważnie i pod tym samym nickiem.
Jeśli blogowicz pisał pamiętnik o swoich nastoletnich zauroczeniach i nagle zajmuje się dajmy na to pisaniem o nowościach w sprzęcie komputerowym, to mogłoby to wyglądać nieprofesjonalnie...
To jest oczywiście moje zdanie i każdy ma prawo sądzić inaczej.
 
  podziel si� tym postem na:
juankrk 
Blogger.Klub

Imię: Janek
Dołączył/a: 02 Lis 2013
Posty: 34
Miasto: Kraków / Polska

Wysłany: 2013-11-02, 17:54   

Jest takie stare powiedzenie, że wiara umiera kiedy ostatni jej wyznawca znika... Podobnie może być w kwestii czytelników - może to spadek ilości ich powoduje "załamkę"?
 
  podziel si� tym postem na:
zetel 

Wiek: 23
Dołączył/a: 03 Lis 2013
Posty: 206

Wysłany: 2013-11-03, 19:03   

To prawda, bardzo ciężko jest poradzić sobie z brakiem odzewu. Często wychodzi się z założenia, że skoro nie czytają to nie powinienem pisać. A jeśli blog jest tylko hobby, to - nie oszukujmy się - nie zawsze łatwo znaleźć dla niego czas.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz