Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Martyncia 
Blogger.Klub


Imię: Martyna
Wiek: 32
Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 43
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-10-30, 16:39   Re: Jakiej tematyki bloga najbardziej nie lubisz?

Osobiście mimo, że bloguję naprawdę mało blogów czytam regularnie. Zwyczajnie nie mam na to czasu. Mam kilka, które lubię, ale to wszystko.

Generalnie nie przepadam za blogami kosmetycznymi ani modowymi. Absolutnie nie neguję tego, że ktoś sobie o tym pisze. Mam swoją ulubioną markę kosmetyków, a ciuchy wolę oglądać w sklepach. Nie interesują mnie projektanci, więc nie czuję potrzeby pogłębiania wiedzy w tym temacie.

Blogi specjalistyczne też nie bardzo mnie kręcą, chociaż wszystko zależy od tematyki i sposobu pisania autora. ;)
______________________________________________________
http://smakiempisany.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Zaczytana 
Blogger.Klub

Dołączyła: 29 Paź 2013
Posty: 38
Miasto: Polska

Wysłany: 2013-11-03, 22:38   

Ja nie lubię pamiętników:( Nie lubię czytać o tym jakie inni mają przemyślenia, jakie miłości, problemy...Może dlatego, że nie trafiłam na dobry blog z tej "tematyki" i wyobrażam sobie je jako marudzenie nastolatek...
 
  podziel si� tym postem na:
Lenka Apetyczna 
WordPress.Klub


Imię: Lena
Wiek: 33
Dołączyła: 11 Wrz 2013
Posty: 176
Miasto: Gdynia

Wysłany: 2013-11-04, 16:48   

Nie znoszę blogów typowo kosmetycznych pisanych przez znudzone mamusie (tutaj proszę nie obrażać się, ponieważ nie wszystkie znudzone mamy zaliczają się do grupy o której mówię.) Ale jest tego sporo, głównie na blogspocie - przeważa czcionka comic sans, duże kolorowe, migające napisy, kiepskie zdjęcia z lampą i cieniami, najczęściej prezentujące niszowe marki - wpisy najczęściej zawierają do 5 zdań, z czego kwintesencją jest "fajne, polecam, nie polecam, zakochałam się w tym"
I wielkie banery "zapraszam do współpracy, przygarnę wszystko co darmowe"
 
  podziel si� tym postem na:
Kinga 
Blogger.Klub

Wiek: 35
Dołączyła: 08 Cze 2013
Posty: 47

Wysłany: 2013-11-04, 19:30   

Nie trawię blogów modowych (zresztą napisałam to już w temacie o ulubionej tematyce bloga). No jakoś nie mogę się przekonać, zerknęłam tam kiedyś do Kasi Tusk i Fashionelki no i ni w ząb, ni w inną część ciała mi to nie pasuje. A dziwne to trochę, bo urodowe i włosomaniackie lubię (oczywiście tylko niektóre).

Powiem tak: nie lubię blogów, które tworzone są na odwal się i nie wnoszą dla czytelnika żadnej wartości. Takie błędy popełnić można w każdej tematyce.
 
  podziel si� tym postem na:
nieuczesana 
Blogger.Klub


Imię: Sylwia
Wiek: 31
Dołączyła: 29 Paź 2013
Posty: 22
Miasto: Częstochowa

Wysłany: 2013-11-05, 01:29   

Ja nie znoszę blogów typowo modowych szczególnie tych tworzonych przez 14latki. Jakoś nie mam do nich przekonania :) Nie przepadam też za tymi z przepisami... szczególnie tymi skopiowanymi z innych stron :dobani:
______________________________________________________
www.w-amoku.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-11-05, 01:49   

Kinga napisał/a:

No jakoś nie mogę się przekonać, zerknęłam tam kiedyś do Kasi Tusk i Fashionelki no i ni w ząb, ni w inną część ciała mi to nie pasuje.
a co Ci nie pasuje? Ja się na modzie nie znam, ale uważam, że te dwie osoby nie są odpowiednimi przykładami do wydawania osądu o całej blogosferze modowej :D
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Me From Mars 
Blogger.Klub


Imię: Patrycja
Wiek: 30
Dołączyła: 16 Paź 2013
Posty: 32

Wysłany: 2013-11-05, 16:42   

Nie czytam blogów o kosmetykach, modzie lub o dzieciach (po prostu nie mam z tymi dziedzinami nic wspólnego). I nie przepadam za blogami, w których zdjęcia dominują nad tekstem; lubię coś poczytać, nie tylko wgapiać się w obrazki.
 
  podziel si� tym postem na:
PatrykPiotr 
Blogger.Klub


Imię: Patryk
Wiek: 27
Dołączył/a: 03 Lis 2013
Posty: 30
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2013-11-05, 18:34   

Nie zniosę blogów modowych które prowadzą nastolatki, wiadomo nie można pakować wszystkich do jednego wora bo niektóre mogą zaciekawić, ale staram się je omijać.
______________________________________________________
Zapraszam na mojego bloga:
www.patrykpiotr.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Godefroy 

Imię: Kamil
Dołączył/a: 13 Lut 2014
Posty: 40
Miasto: Kraków

Wysłany: 2014-02-14, 10:49   

Mnie irytują dwa typy blogów:

1. Osoba nie wie co pisać, pisze urwane zdanie, lub o zgrozo sam tytuł "Witam, dziś idę na basen" i to cały wpis...

2. Przesyt blogów przyszłych mam, w tej chwili na 10 blogów 2 dotyczą bobasa w brzuchu, najczęściej poczętego in-vitro.
 
  podziel si� tym postem na:
Peen 
WordPress.Klub


Imię: Paulina
Wiek: 34
Dołączyła: 19 Lis 2013
Posty: 457
Miasto: Walencja

Wysłany: 2014-02-14, 11:31   

Nie znam ani jednego parentingowego, w którym byłaby mowa o dziecku z in vitro ;p
Ciążowych też w sumie nie widziałam - raczej zabierają się za to mamy już "po" ;)
 
  podziel si� tym postem na:
ShaggyDog 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 02 Lut 2014
Posty: 16

Wysłany: 2014-02-14, 16:49   

Nie lubię blogów z recenzjami filmów i książek. To trochę skomplikowane, bo sam piszę bloga o książkach. Kiedy jednak przeglądam inne blogi o tej tematyce, na niemal wszystkich napotykam wyłącznie nudne recenzje, które nie niosą za sobą żadnej historii. Czasami wydaje mi się, że niektórzy piszą je wyłącznie po to, by dostawać książki od wydawnictw. Myślę, że takie blogi powinno się zakładać tylko wtedy, gdy człowiek ma do powiedzenia coś więcej niż to, czy spodobała mu się jakaś powieść.

Nie lubię też blogów typowo lajstajlowych, bez określonej tematyki. Na blogi modowe ani kosmetyczne nie zaglądam, bo nie kręcą mnie takie rzeczy. O parentingowych wiem tyle, co o polowaniu na jeżozwierze.
______________________________________________________
http://shaggydogbooks.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
spec_johny 
WordPress.Klub


Wiek: 33
Dołączył/a: 22 Lut 2014
Posty: 161
Miasto: Polska

Wysłany: 2014-02-25, 20:59   

Ja szczerze powiedziawszy czytam głównie te, które są w ramach moich zainteresowań.
Na inne zaglądam z ciekawości i czasem się na czymś zawieszę, jak mnie wciągnie bądź zainteresuje.

Na pewno blogi typowe dla nastolatków, gdzie wrzucają sweet komsie i zdjęcia z dziubkami nie są odwiedzane przez moją osobę. Były też wyżej często wymieniane blogi o modzie. Zaglądam tylko na takie, gdzie jest o klasycznej elegancji/modzie męskiej. Wpisy raczej czytam wybiórczo. Rzadko też zaglądam na blogi sportowe.
______________________________________________________
http://specjalsi.wordpress.com/
http://analogss.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz