Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
P4uli 
Blogger.Klub


Imię: Paulina
Wiek: 33
Dołączyła: 19 Kwi 2012
Posty: 232

Wysłany: 2013-10-30, 19:08   

mariolinux napisał/a:

trzeba być pewnym, że będzie dawał zysk na lata


tego nigdy nie będziesz pewien :)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Zaczytana 
Blogger.Klub

Dołączyła: 29 Paź 2013
Posty: 38
Miasto: Polska

Wysłany: 2013-11-03, 22:27   

Ja absolutnie nie zdecydowałabym się na taki krok.
Po pierwsze nie lubię ryzyka.
Po drugie istnieje ryzyku, że przyjemność, która stanie się obowiązkiem zacznie męczyć.
Po trzecie mogą pojawić się naciski co do zawartości bloga i oskarżenia o plagiaty (nawet niesłuszne)
 
  podziel si� tym postem na:
A. Monteprata 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 15 Maj 2012
Posty: 171

Wysłany: 2013-11-04, 08:47   

P4uli napisał/a:

masz szanse skupić się tylko na blogu, pisać częściej, wymyślać nowe serie na blogu, rozwijać się w Social Media i dzięki temu z czasem zarabiać kilka razy więcej, startować z nowymi, ciekawymi, czasochłonnymi pomysłami itp ale najpierw trzeba zaryzykować...

Kto by zaryzykował ?
Ja, bo bycie rozpoznawalnym i cenionym za twórczość jest lepsze niż etat. lepsze w perspektywie długodystansowej. Można przez długi czas zarabiać nic , potem mało ale po latach mogą to być bardzo duże pieniądze - takie jakich posada dać nie może.

[ Dodano: 04-11-2013, 08:53 ]

Silaqui napisał/a:

Ewelajna napisał/a:


Jeśli jednak bym pracowała, to w Polsce nie zaryzykowałabym by podmienić pracę w zakładzie (na pewno tam bym trafiła), której bym nienawidziła na samo blogowanie. Wolałabym już robić na dwa etaty.

To zależy od pracy. Jak człowiek popierdziela 8 godzin dziennie, a po pracy nie ma siły myśleć...

Niestety tak jest, smutne ale prawdziwe, zmęczenie wykluczające jakiekolwiek myślenie, tak bywa, a wtedy rodzą się kłótnie i frustracje.
______________________________________________________
'
Miejsca które inspirują zdumiewającym pięknem.
https://www.facebook.com/MILIONPIEKNYCHMIEJSC
 
  podziel si� tym postem na:
Kinga 
Blogger.Klub

Wiek: 35
Dołączyła: 08 Cze 2013
Posty: 47

Wysłany: 2013-11-04, 19:34   

Mówimy o sytuacji w jakiej znajdują się w naszym kraju ludzie tacy jak Kominek czy Maciej Budzich, oni sobie mogą na coś takiego pozwolić, a czy ja bym chciała?

Gdybym powiedzmy była takim Kominkiem i miała na swoich barkach presję: pisać, kurna pisać! to pewnie by tak było, ale póki co, nie mam tego problemu i jeśli ktoś zaproponowałby mi pracę tylko i wyłącznie jako bloger to szczerze mówiąc nie wiem, czy bym na to poszła. Lubię to, fakt, ale czy aż tak bardzo...? :oczami:
 
  podziel si� tym postem na:
GoodByAccident
[Usunięty]



Wysłany: 2014-03-04, 15:11   

też trzeba mieć na uwadze, że jak już napisałaś Kinga mówimy tu o kilku osobach. Jest niewiele jednostek którym to się udało. To z pewnością dużo pracy. A gwarancji czy to się utrzyma nie ma nigdy. Z zawodu jestem animatorem 3D i grafikiem komputerowym. Przy czym grafika już też zaraz się skończy(ceny bardzo idą na dół). Nic nie jest pewne.
jak ktoś szukałby pewności to polecam posadę profesora na uczelni wyższej. Umowy podpisywane są do śmierci :hyhy: :cwaniak:
 
  podziel si� tym postem na:
Oj_karola 
Blogger.Klub


Imię: Karolina
Dołączyła: 08 Paź 2012
Posty: 46
Miasto: Polska

Wysłany: 2014-03-12, 14:10   

Póki co jestem na studiach, więc nie mam jeszcze takiego wyboru, ale chciałabym w przyszłości pracować w zawodzie.

Nie traktuje pisania bloga jak pracy i chyba nie chciałabym go w pracę zmieniać. Nawet jeśli mój blog generowałby jakieś zyski a przy tym miałabym szansę na pracę w jakimś laboratorium to wybrałabym to drugie.
 
  podziel si� tym postem na:
GoodByAccident
[Usunięty]



Wysłany: 2014-03-12, 16:01   

tak się wydaje, że to lekkie, ale gdy są umowy, firmy... to trzeba o wiele bardziej dbać o statystyki, pisać może częściej to co się sprzedaje... Też postawmy się na miejscu firmy która w taką reklamę zainwestowała. Z pewnością potrzebny jest blog budowany latami.
 
  podziel si� tym postem na:
almer 
Blogger.Klub

Dołączyła: 02 Kwi 2015
Posty: 39

Wysłany: 2015-06-23, 16:48   

Nie zaryzykowałabym. Gdyby blog zarabiał daj my na to 1,500 zł nie rzuciłabym pracy dla rozwijania go jeszcze bardziej. Zastanawiałabym się bardzo dopiero gdyby miesięcznie zarabiał 2000 zł, ale i tak bym sobie dorabiała co jakiś czas w jakiś sposób bo bym się zanudziła siedząc w domu i pisząc tylko posty :oczami:
______________________________________________________
www.coslychacwinternetach.blogspot.com NIE KLIKAĆ
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2015-06-24, 02:48   

almer napisał/a:

siedząc w domu i pisząc tylko posty
Nie trzeba siedzieć w domu. Można podróżować i pisać o internetach, o tych podróżach, praktycznie na dowolny temat :P
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Ewenementka 
Blogger.Klub


Imię: Justyna
Wiek: 32
Dołączyła: 07 Maj 2015
Posty: 72
Miasto: Poznań

Wysłany: 2015-06-24, 13:49   

Można, a powiedziałabym nawet, że trzeba ruszyć dupsko z domu, żeby tworzyć ciekawe rzeczy. Siedząc w domu to można odwalać jedynie pracę odtwórczą. Nie wydaje mi się nawet, żeby ktoś kto bierze wszystkie źródła i zdjęcia z neta zrobił zawrotną karierę w Internecie.
Najbardziej optymalną wersją wydaje mi się praca związana z czymś o czym piszemy na blogu, czymś co jest naszym hobby. Wtedy blog i praca zawodowa wzajemnie się napędzają i uzupełniają. Samo blogowanie to chyba nie najlepszy pomysł.
______________________________________________________
www.rzeczokulturze.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
dve bodky 
WordPress.Klub


Imię: Ewelina
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Sty 2015
Posty: 38
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2015-06-30, 09:46   

Zaczytana napisał/a:

Po trzecie mogą pojawić się naciski co do zawartości bloga i oskarżenia o plagiaty


O co chodzi z tymi plagiatami? jaki one mają związek z rzuceniem stałej pracy? :zdziwko:
 
  podziel si� tym postem na:
goodforyoudp 
Blogger.Klub

Dołączyła: 31 Sie 2014
Posty: 123
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2015-09-21, 15:28   

Jeśli blog przynosi korzyści finansowe, że można na to się zdecydować - czemu nie:)
______________________________________________________
Beauty and Lifestyle Blog - dpblog.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz