Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
mariolinux 
WordPress.Klub

Imię: Mariusz
Wiek: 45
Dołączył/a: 30 Sie 2013
Posty: 80

Wysłany: 2013-10-29, 06:25   

Bardzo ważną rolę! Komentarze to esencja bloga. Po co pisać bloga? Dla siebie? Wymiana myśli i opinii, emocje to jest to co naj!
______________________________________________________
life stylowy blog o smakach naszego życia
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

modjus 
Blogger.Klub


Imię: Justyna
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2013
Posty: 30
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-10-29, 10:21   

Komentarze fajnie jak są, ale nie ma się czym przejmować jak ich nie ma. Aktualnie przeniosłam bloga na swoją domenę więc mi zjadło komentarze :D
______________________________________________________
Zapraszam Was do mojego świata: www.modjus.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Zaczytana 
Blogger.Klub

Dołączyła: 29 Paź 2013
Posty: 38
Miasto: Polska

Wysłany: 2013-11-03, 22:42   

Może nie powinnam się wypowiadać, bo mam aż...1 komentarz, ale wydaje mi się, że komentarze zarówno negatywne jak i pozytywne, które są jednocześnie konstruktywne powinny być wskazówką do przemyśleń, wsparciem. Natomiast te niekonstruktywne należy przyjąć jako "inni mają prawo mieć odmienne zdanie na ten temat" i nie przejmować się. Jeśli są krzywdzące to usunąć i zapomnieć:) :)
 
  podziel si� tym postem na:
Kinga 
Blogger.Klub

Wiek: 35
Dołączyła: 08 Cze 2013
Posty: 47

Wysłany: 2013-11-04, 19:38   

Wiadomo - odzew ze strony czytelników cieszy, mówię sobie wtedy: Kinga chyba zrobiłaś coś niezłego, bo przecież pod badziewiem nikt by się nie chciał wypowiadać, no chyba, że badziewni komentatorzy. Na blogu, który rozwijam najintensywniej (no może oprócz ostatnich turbulencji) mam sporo wartościowych komentarzy i tu nie chodzi o tekst w stylu: fajnie napisane, zajrzyj do mnie tylko o odniesienie się czytelnika do tego o czym pisze, o kreatywną dyskusję. Takie komentarze najbardziej cieszą. Cieszy też ilość, wiadomo.

Im więcej komentarzy na blogu tym większe zadowolenie i motywacja blogera.
 
  podziel si� tym postem na:
Emzzz 
Blogger.Klub


Imię: Emilia
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Lip 2013
Posty: 70

Wysłany: 2013-11-07, 09:15   

Komentarze są kanałem komunikacyjnym między blogerem a jego czytelnikami, więc wydają mi się dosyć ważne. Dzięki nim, wiesz jak osoby, które cię czytają, odbierają to, co napisałaś/eś.
______________________________________________________
Publicystyka doprawiona garścią socjologii i szczyptą psychologii.

http://sceptycznajadzka.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
oulinka 
Blogger.Klub


Dołączyła: 06 Lis 2013
Posty: 28

Wysłany: 2013-11-07, 12:24   

Mnie bardzo cieszy, jak dostaję komentarze. Szczególnie te, które które coś wnoszą do dyskusji.
 
  podziel si� tym postem na:
Peen 
WordPress.Klub


Imię: Paulina
Wiek: 34
Dołączyła: 19 Lis 2013
Posty: 457
Miasto: Walencja

Wysłany: 2013-11-19, 13:13   

Ja czerpię chorą satysfakcję, kiedy zaczynają się kłótnie w komentarzach ;) Naturalnie, lubię kiedy ludzie reagują jakoś na czytany tekst, bardzo mi miło kiedy się zgadzają, dodają własne przeżycia, albo po prostu chwalą. Ale te chamskie sprawiają mi więcej radości - bo kiedy się zaczynają, to znaczy, że kogoś naprawdę ruszyło, co napisałam
 
  podziel si� tym postem na:
Lenalee 
Blogger.Klub


Wiek: 29
Dołączyła: 29 Lis 2013
Posty: 53

Wysłany: 2013-11-30, 13:28   

Komentarze są dla mnie ważne, a każdy kolejny odzew pod wpisem sprawia mi większą radość. :) Przede wszystkim dodają one mnóstwo motywacji, a szczególnie takie komentarze, które dają możliwość odpowiedzenia i nawiązania jakiejś ciekawej dyskusji pod postem. Lubię mieć kontakt z czytelnikami swojego bloga, a to jeden ze sposobów, żeby nawiązać jakąś ciekawą konwersację.
Dobrze jest też wiedzieć, że to, co się napisało i nad czym niekiedy spędziło naprawdę wiele czasu spotyka się z odzewem i zostało w jakiś sposób zauważone. Niektóre komentarze, szczególnie te krytyczne dają ciekawe wskazówki dotyczące tego, co napisałam źle lub czy jest coś, co powinnam w blogu zmienić.
Coraz większa ilość komentarzy również cieszy, bo wiadomo... więcej komentujących to więcej czytelników, z którymi można ciekawie porozmawiać i widać wtedy, że blog się rozwija i nie stoi w miejscu.
 
  podziel si� tym postem na:
GoodByAccident
[Usunięty]



Wysłany: 2013-12-01, 22:40   

W moim blogu nie lubię trochę komentarzy-reklam. Zawsze znajdę bloga, spokojnie wejdę sobie w wolnym czasie i chętnie się rozgoszczę. Nie ma co się obawiać.

Te komentarze po przeczytaniu tekstu są na wagę złota.
Chociaż ja kocham wszystkich czytelników- tych milczących również.
 
  podziel si� tym postem na:
RosanaFashion 
Blogger.Klub


Dołączyła: 29 Gru 2013
Posty: 18
Miasto: Częstochowa

Wysłany: 2013-12-29, 14:11   

A ja uwielbiam komentarze. Są potwierdzeniem, że ktoś te moje wypociny czyta i te moje zdjątka ogląda:p
A co najśmieszniejsze najbardziej cieszą mnie te komentarze z nutką zdrowej krytyki, bo wtedy wiem, że ktoś na prawdę przyjrzał się temu co komentuje.:)
 
  podziel si� tym postem na:
ksmks 
Blogger.Klub


Imię: Kamil
Dołączył/a: 03 Sie 2013
Posty: 34
Miasto: Łódź

Wysłany: 2013-12-30, 20:28   

Jak dla mnie komentarze, to druga część bloga, bo to tutaj dzieje się nieraz tak samo dużo jak we właściwej części wpisu. :)
 
  podziel si� tym postem na:
Ayano 
Blogger.Klub


Dołączyła: 30 Gru 2013
Posty: 17
Miasto: Polska

Wysłany: 2014-01-01, 21:55   

Za każdym razem jak widzę nowy komentarz czuję się usatysfakcjonowana. Każdy bloger prowadzi bloga, bo to lubi, ale nic nie daje takiej satysfakcji jak potwierdzenie, że ktoś to jednak czyta. Myślę że każdy kom jest ważny, bo te pozytywne dowartościowują, a negatywne zawierają często uwagi, co możemy jeszcze poprawić.
______________________________________________________
Opowiadania? Lubię, piszę, czytam

Ayano z http://chyba-takzwyczajnie.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz