Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Perspektyma 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 03 Lut 2012
Posty: 28

Wysłany:    'The Dark Knight Rises'

Już niedługo premiera filmu o moim ulubionym superbohaterze. Szczerze mówiąc z Batmanów Nolana, Początek był bardzo fajny, klimatyczny, co do Mrocznego rycerza mam bardzo mieszane uczucia. Kawał dobre kina akcji, ale czy to był Ten Batman na, którego czekałem?
Od filmu Mroczny Rycerz powstaje nie wiem co oczekiwać, na co się przygotować. Czy to będzie dobry film, bardzo dobry, czy zachowa się tendencja spadkowa? Podobno po pierwszym pokazie wszyscy pieli z zachwytu. Co Wy o tym filmie myślicie?
______________________________________________________
http://perspektyma.blogspot.com - moje atelier.

https://www.facebook.com/Perspektyma - więcej słów - bieżące informacje ze świata sztuki, dizajnu, architektury i co nieco o nowych technologiach.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Mnich 
WordPress.Klub


Dołączył/a: 12 Sie 2012
Posty: 13

Wysłany: 2012-08-12, 20:53   

Swojego czasu zachwyciłem się Jokerem i muszę stwierdzić, że bez jego obecności Batman już mnie nie pociąga. Obejrzę kiedyś, z czystej ciekawości, ale to nie będzie to samo. Na pewno nie.
 
  podziel si� tym postem na:
werka 
Blogger.Klub

Dołączyła: 23 Maj 2012
Posty: 82

Wysłany: 2012-08-13, 12:05   

Obejrzałam z czystej ciekawości, choć słyszałam, że jest patetyczny i długi... Uważam, że świetnie zrobiony, zaskakujący, a przy najmniej dla mnie. Kawał dobrej roboty. Pytanie czy na tym skończą, czy będziemy oglądać przygody Robina. :) Bo o ile wiem to Robin w komiksach był niby od początku, ale w tych najstarszych wcale go nie było.
 
  podziel si� tym postem na:
Masquerade 
Blogger.Klub


Wiek: 33
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 47
Miasto: z Pokoju Życzeń

Wysłany: 2012-11-04, 18:34   

Jest długi, ale świetny. Jako fanka Batmana siedziałam w kinie z koparą opuszczoną do samej podłogi. Było kilka błędów w filmie, a i owszem, ale z sentymentu wybaczam, poza tym został naprawdę genialnie zrobiony. Pod koniec filmu jakiś chłopak siedzący obok mnie zaczął płakać :D Takie to było wzruszające. Ja po chwili oczywiście się przyłączyłam, bo nie byłabym sobą, jakbym się nie poryczała na filmie :P

Co do Robina, to mam nadzieję, że obejrzymy coś o nim. W końcu w TDKR wystąpił i myślę, że to było takie bardzo sprytne wprowadzenie postaci ;)
______________________________________________________
http://czytam-wiec-zyje.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
tatti 
Blogger.Klub


Imię: Tatti
Wiek: 34
Dołączyła: 07 Lis 2012
Posty: 37
Miasto: Ezoteryczny Poznań

Wysłany: 2012-12-17, 16:50   

ja także uwielbiam całą serię i może wyda się to dziwne, ale to moja ulubiona część. Bane jest niesamowity! <3 Chociaż Joker całościowo go powala to i tak moje serce bije dla czarnego bohatera 3 części ;) Szkoda, że to już koniec, pozostaje lekki niedosyt, ale reżyser bardzo fajnie zostawił "otwarte drzwi" dla przyszłej kontynuacji (oby tak dobrej, jak jego trylogia)
 
  podziel si� tym postem na:
Pi0trek 
Blogger.Klub


Imię: Piotrek
Wiek: 36
Dołączył/a: 05 Lis 2012
Posty: 43
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-12-18, 01:26   

Ja ostatnio przypomniałem sobie wrażenia z kina dzięki premierze edycji BluRay i nadal mi się film podoba:) Podoba mi się przede wszystkim postać Bane'a - w jaki sposób i o czym mówi. Trochę zrobili z niego komunistę w tej scenie uwalniania więźniów ale ogólnie fajna postać. Szkoda tylko, że się tak różnił od tej komiksowej. Mam oczywiście na myśli jego historię, a nie wygląd, bo przeniesienie jego oryginalnego wyglądu komiksowego na ekran w wierny sposób mogłoby być traumatyczne dla widzów;)
______________________________________________________
Zapraszam na bloga o różnych irytujących rzeczach;) http://jasnyszlag.blogspot.com
Ostatni post o hipsterach
 
  podziel si� tym postem na:
StudioSekret 
WordPress.Klub
Suitcik

Imię: Robert
Wiek: 34
Dołączył/a: 15 Wrz 2012
Posty: 151
Miasto: Suwałki

Wysłany: 2012-12-18, 20:51   

Hmmmm, chyba jeszcze raz obejrzę nowego Batmana bo szczerze mówiąc nie zachwycił mnie. Może dlatego, że jak byłem w kinie to puścili słabszą jakość? Właśnie teraz się zastanawiam nad tym czy wtedy też byłem zmęczony...dużo osób go chwali, a mi się wydawał taki długi, nudnawy, jakoś tak mało Batmana w ,,Batmanie" i Bane, który nie wzbudził mojego respektu jak np. Joker. Muszę zobaczyć obraz jeszcze raz i wtedy będę mógł ocenić dokładniej
 
  podziel si� tym postem na:
tatti 
Blogger.Klub


Imię: Tatti
Wiek: 34
Dołączyła: 07 Lis 2012
Posty: 37
Miasto: Ezoteryczny Poznań

Wysłany: 2012-12-22, 23:30   

Bane jest cholernie inteligentnym facetem, pewnie dlatego mam do niego słabość ;) Owszem, wszystkie części są długie, a Batman jest mało "batmanowy" ale to dlatego, że reżyser specjalnie chciał wszystko przedstawić bardziej realnie, a nie komiksowo, żebyśmy mogli poczuć, że takie postaci mogłyby istnieć na prawdę, a nie wyidealizowany typ, który nie czuje ciosów itd. ;)
mi ta realistyczna wersja podoba się zdecydowanie bardziej! :)
 
  podziel si� tym postem na:
NastoBlogger 
Blogger.Klub


Imię: Oskar
Wiek: 28
Dołączył/a: 21 Sty 2013
Posty: 26
Miasto: Ełk

Wysłany: 2013-01-25, 14:58   

Z tych Batmanów Nolana 2 pierwsze części jak dla mnie były mocne, ta najnowsza...trochę się rozczarowałem i nawet przyznam się że parę razy...ziewnąłem. Film jak dla mnie "do obejrzenia" ale nic po za tym. Zresztą, kto co lubi, innym się będzie podobał a drugim nie.
______________________________________________________
Potykając się można zajść daleko, nie wolno tylko upaść i nie podnieść się
_____________________________________________
A może by tak nastolatku postawić na samorozwój? Serdecznie zapraszam na mojego bloga o tej tematyce.
http://nastorozwoj.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Zorann 
Blogger.Klub

Pomógł: 2 razy
Dołączył/a: 30 Kwi 2013
Posty: 44

Wysłany: 2013-04-30, 19:53   

Za długi, nie umywa się do części drugiej, ale i tak dobry. "Tylko" dobry.
 
  podziel si� tym postem na:
Kulturoznawca 
Blogger.Klub
Nyahahaa!


Dołączył/a: 06 Sie 2013
Posty: 64
Miasto: Barlinek

Wysłany: 2013-08-09, 16:30   

Nudnawy, przereklamowany, nakręcony bez specjalnego pietyzmu i polotu. Cóż, po części drugiej i ogółem reżyserze oczekiwałem wiele więcej. Bane jako główny zły mnie nie przekonuje, Blake też specjalnie nie był jak dla mnie w tym filmie potrzebny.

Pochwaliłbym go za to za Catwoman bo Anne spisała się znakomicie niszcząc doszczętnie jakiekolwiek moje obawy i za rolę Bale'a - zagrał zdecydowanie najlepiej ze wszystkich części (najwyraźniej poczuł się wreszcie jak Wayne).
______________________________________________________
Nie wchodź! Możesz doznać szoku! Wpaść w zakłopotanie i nie wiedzieć co czytać!
http://zkulturybezcenzury.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Żelikowska 
Blogger.Klub


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Paź 2013
Posty: 8
Miasto: Dąbrowa Górnicza

Wysłany: 2013-11-06, 07:32   

A mnie się podobała i trzecia częśc. Patrzę na nią raczej w kontekście całej trylogii, całej historii. Nolan pokazał Batmana jako człowieka - ze wszystkich komiksowych superbohaterów chyba tylko on nie miał żadnej ponadnaturalnej mocy, co nadrabiał siłą i technologią, był całkowicie realny i chyba na tym chciał sie skupić reżyser. Trzecia część nie jest tak wartka i napompowana jak poprzednie, bo (w moim odczuciu) Batman musiał przede wszystkim wygrać z samym sobą, a nie z tymi złymi i to mnie chyba najbardziej urzekło w tym filmie.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz