Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Sknerus 
Blogger.Klub


Wiek: 29
Dołączył/a: 15 Wrz 2013
Posty: 14

Wysłany: 2013-09-17, 10:43   

Piszę na bloggerze, bo mi ławiej, wszystko co do edycji potrzebne jest i mogę sobie w każdej chwili coś dopisać, zmienić itd. A mam szczerze powiedziawszy większe zaufanie do googla niż do moich sprzętów, które uwielbiają się zawieszać albo zupełnie się rozkraczać i wszystkie moje dane w dal usunąć :/
Tylko teksty bardziej pracochłonne, "ambitniejsze", zachowuję i tu, i tu na wszelki wypadek.

A sam proces pisania to, nagły impuls i zmuszenie się do pracy bez przerwy. Gdy tekst doprowadzony do końca, robię sobie przerwę na ochłonięcie a potem poprawki, wyrzucenie zbędnych zdań, sprawdzenie, czy nie piszę dwa razy o tym samym itd.
______________________________________________________
Hohoho!

Wolność:
http://wolnykaczor.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Daria. 
Blogger.Klub


Imię: Daria
Wiek: 29
Dołączyła: 10 Kwi 2013
Posty: 115
Miasto: Polska - Gdańsk

Wysłany: 2013-09-17, 11:20   

Ja także piszę od razu w bloggerze, nie mam specjalnego miejsca na komputerze na moje wypociny. Choć wiem, że być może powinnam. Ale boję się, że jeżeli już coś będzie miało awarię, to mój komputer, a nie strona, na której mam bloga - a co z tekstami, które miałabym już napisane, gotowe, ale nie opublikowane?
______________________________________________________
Wszystkich moli książkowych zapraszam na
www.internetowa-biblioteczka.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Gorska_Kozica 
Blogger.Klub


Imię: Karolina
Wiek: 41
Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 71
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-09-18, 10:08   

Również piszę od razu na bloggerze. Też jestem zdania, że jak coś się ma wykrzaczyć, to prędzej będzie to mój komp. :)
______________________________________________________
Góry, lifestyle - Po prostu życie ... Życie Me ... :)

Może polubisz? FB-Fanpage :)
 
  podziel si� tym postem na:
Kuc_Filolog 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 25 Wrz 2013
Posty: 66

Wysłany: 2013-09-25, 05:55   

focusWriter - najlepszy program do pisania tekstów na świecie. Zwłaszcza z włączonym dźwiękiem maszyny do pisania.
Później tekst leci w pokazywarkę, wybrani znajomi opiniują (2 lata nie pisałem, nie mam do siebie zaufania. Co okazuje się słuszne). Przerzut w bloggera, poprawki, zdjęcie, więcej poprawek, publikacja.
8 godzin później edycja, usuwam połowę zdań i wpisuję nowe, bo odkrywam jaki koszmar popełniłem.
______________________________________________________
http://kucfilolog.blogspot.com
Pełen deathstyle. Inaczej mówiąc: Taki lifestyle, ale bez obcisłych spodni, koszulek z kryzą, kremów pod oczy i całej reszty ucinaczy penisa.
Tak, na blogu jest x postów. Sukcesywnie go zapełniam. Tak, blog jest szpetny. Muszę znaleźć kobietę, która potrafi się zajmować designem.
 
  podziel si� tym postem na:
Kinga 
Blogger.Klub

Wiek: 35
Dołączyła: 08 Cze 2013
Posty: 47

Wysłany: 2013-11-04, 20:32   

Kiedyś pisałam w Wordzie, teraz to jadę z koksem bezpośrednio i nigdzie niczego nie zapisuje.
 
  podziel si� tym postem na:
Lenka Apetyczna 
WordPress.Klub


Imię: Lena
Wiek: 33
Dołączyła: 11 Wrz 2013
Posty: 176
Miasto: Gdynia

Wysłany: 2013-11-05, 14:37   

Piszę najczęściej w adminie, często bowiem wpisy powstają przez jakiś czas i piszę je w różnych miejscach. A potem kopiuję i zapisuję sobie na dysku/
 
  podziel si� tym postem na:
misscollyann 
Blogger.Klub


Dołączyła: 21 Paź 2013
Posty: 54

Wysłany: 2013-11-05, 18:42   

ja piszę od razu w bloggerze :)
a jeżeli mnie coś natchnie, to po prostu- w telefonie
 
  podziel si� tym postem na:
DawidPencey 
Blogger.Klub


Imię: Filip
Wiek: 32
Dołączył/a: 23 Paź 2013
Posty: 22
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2013-11-06, 08:32   

Jeśli chodzi o teksty na bloga, to zdarzyło mi się już pisać je w każdej możliwej konfiguracji. Na przykład - najpierw na papierze, taki ogólny szkic, później przepisywałem to do LibreOffice Writera (gdyż mam Linuxa), gdzie tekst dostawał jednolity kształt, zgrabne formatowanie i był dodatkowo sprawdzany. Następnie przenosiłem to do blogera, zapisując wcześniej plik .odt.
Przeważnie coś mi się rozsypywało z formatowaniem, albo miałem ochotę dodać jakieś zdjęcie lub coś zmienić w tekście, więc i tak ostatecznie tekst był jeszcze obrabiany w "przeglądarce".
Później wyciągnąłem z tego wnioski, teraz wszystko wpisuję od razu w blogerze, odpalając systemowy edytor tekstu tylko po to, by zrobić ładne wcięcie pierwszego wersu. Taki sposób jest chyba najwygodniejszy.
______________________________________________________
Ktoś zupełnie przypadkowy, kto dzieli się swoimi refleksjami ze światem za pomocą bloga, pisze krótkie opowiadania, a czasem nawet wiersze. Później wychodzi przed szereg i czyta je głośno by poczuć się żywym.
 
  podziel si� tym postem na:
matpilch 


Wiek: 34
Dołączył/a: 03 Lis 2013
Posty: 40
Miasto: Katowice

Wysłany: 2013-11-07, 19:52   

w wordzie, potem przeklejam do edytora w kokpicie, tam dodaje zdjęcia, czasami filmy, et voila.
co do samego pisania, jak już zacznę, to nie wstaje póki nie skończę.
______________________________________________________
Podwójna Ciągła
 
  podziel si� tym postem na:
Kamysto 
WordPress.Klub


Imię: Kacper
Dołączył/a: 25 Sty 2013
Posty: 229
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-11-07, 20:12   

Ja piszę w pracy jak nikt nie patrzy. Potem wysyłam mejla do domu. Otwieram wiadomość ,kopiuje do notatnika, następnie do wordpressa. ;>
______________________________________________________
Antylifestylowy blog o magii
 
  podziel si� tym postem na:
mariolinux 
WordPress.Klub

Imię: Mariusz
Wiek: 45
Dołączył/a: 30 Sie 2013
Posty: 80

Wysłany: 2013-11-08, 07:02   

Normalnie ;) Wordpress i jadę z koksem :) Ale rozważam powrót do tradycji w zalewie gadżetów i wszystkiego co ułatwia nam pracę.
______________________________________________________
life stylowy blog o smakach naszego życia
 
  podziel si� tym postem na:
kamiltatry 
WordPress.Klub


Wiek: 34
Dołączył/a: 06 Wrz 2013
Posty: 39
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-11-08, 19:03   

mariolinux napisał/a:

Normalnie ;) Wordpress i jadę z koksem :)

Ja tak samo, edytor Wordpressa bardzo dobrze mi się sprawdza. Nie mam potrzeby korzystania z Worda do tworzenia wpisów.

Poza tym parę miesięcy temu, gdy siedziałem na uczelni, miałem trochę wolnego czasu i brak dostępu do komputera, to próbowałem sobie przygotowywać szkice wpisów na kartce, ale nie był to efektywny sposób w moim wykonaniu. Jednak wolę działać od razu w Wordpressie. :)
______________________________________________________
Blog: Poczuj Magię Gór! || Fotoblog || Google+
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz