Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Krakersik 
Blogger.Klub

Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 10

Wysłany: 2013-09-20, 12:20   

Dla mnie grzechem byłoby nie znać Doctora... Zawładną moim serduchem od razu, bez chwili zawahania. Płakałam za każdym razem, kiedy widać wszyscy. Moi znajomi czasem nie mogę znieść mojego gadania pt "kiedy będzie następny odcinek..." ;)

Pomyślałam, że może zrobić jakiś zlot fanów? Taki przebierany. Co wy na to? :)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Kot.kot 
Blogger.Klub


Dołączyła: 24 Mar 2013
Posty: 58
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-10-04, 22:26   

Ja dopiero zaczęłam swoją przygodę z Doktorem. Skusiłam się z powodu Tennanta. No, ale kolega polecił mi zacząć oglądanie od piątego sezonu, żebym się nie zraziła. Żeby było zabawniej nie zaczęłam ani od piątego sezonu, ani od drugiego, tylko od początku. Było trochę ciężko, bo to nie do końca moje klimaty, ale zaczęłam się wciągać. Na razie uwielbiam Dziewiątego i chociaż David Tennant jest cudowny, to smutno mi na myśl o zmianie.
 
  podziel si� tym postem na:
Silaqui 
Blogger.Klub


Wiek: 37
Dołączyła: 01 Sie 2012
Posty: 49
Miasto: Chorzów

Wysłany: 2013-10-16, 11:45   

O serialu tym słyszałam już dawno, ale jakoś mnie do niego nie ciągnęło, aż mój młodszy brat przy mnie oglądał jeden z ostatnich sezonów. postanowiłam spróbować i wsiąkłam :)
Obecnie mam za sobą wszystkie "nowe" sezony, z niecierpliwością czekam na nowego Doktora i nowe pokręcone odcinki :D D
 
  podziel si� tym postem na:
Kot.kot 
Blogger.Klub


Dołączyła: 24 Mar 2013
Posty: 58
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-11-17, 22:29   

Rocznica niedługo i żadni fani się tutaj nie uaktywnili? Niemożliwe... :D
 
  podziel si� tym postem na:
Em.patia 
Blogger.Klub


Imię: Paula
Wiek: 30
Dołączyła: 08 Wrz 2013
Posty: 33
Miasto: Opole/Wrocław

Wysłany: 2013-11-21, 12:33   

Uaktywnią się po rocznicowym odcinku. Już nie mogę się go doczekać. ;) Smith i Tenannt razem. To będzie mocne! ;D
______________________________________________________
Drems don't work, unless you do.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-11-22, 20:36   

Google na stronie głównej przygotowało dzisiaj grę dla fanów Doktora.
=> http://www.google.com/doo...0th-anniversary

Nie wypowiadałem się jeszcze, więc nadrobię. Z ciekawości sprawdziłem co to za serial jakiś czas temu. Obejrzałem początkowe odcinki i trochę tandetny mi się wydał, więc odpuściłem. Trzeba się zmuszać do oglądania od początku (serie są powiązane ze sobą?) czy można zacząć od późniejszego sezonu?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2013-11-22, 22:27   

W sumie po dzisiejszym logo Google to chyba bym obejrzał przynajmniej 1-2 odcinki. ;)

Serial kojarzę, ale nie za fabułę, lecz to co się kiedyś stało równo 16 lat temu w trakcie jego emisji. ;)

 
  podziel si� tym postem na:
Kot.kot 
Blogger.Klub


Dołączyła: 24 Mar 2013
Posty: 58
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-11-23, 14:35   

Htsz napisał/a:

Google na stronie głównej przygotowało dzisiaj grę dla fanów Doktora.
=> http://www.google.com/doo...0th-anniversary

Nie wypowiadałem się jeszcze, więc nadrobię. Z ciekawości sprawdziłem co to za serial jakiś czas temu. Obejrzałem początkowe odcinki i trochę tandetny mi się wydał, więc odpuściłem. Trzeba się zmuszać do oglądania od początku (serie są powiązane ze sobą?) czy można zacząć od późniejszego sezonu?


Dużo ludzi zaczyna od piątego sezonu, bo to całkiem nowa estetyka (zastrzyk gotówki, zdaje się :D ).
Są też tacy, którzy na początku dla zapoznania się z klimatem serialu zaczynają od odcinka "Blink" z trzeciego sezonu. Niby dobry pomysł, bo jest tak napisany, że nie trzeba się orientować w tym, co wydarzyło się wcześniej, ale pytanie co potem.
Ja zaczynałam od pierwszego sezonu i właściwie nie żałuję, że się przemęczyłam, później się rozkręca i człowiek przestaje zwracać uwagę na te tandetne efekty specjalne. Według mnie one nawet dodają serialowi jakiegoś uroku ;)
Generalnie obejrzenie dwóch czy trzech odcinków pierwszego sezonu nic Wam nie da, w tych odcinkach jeszcze nie widac, jaki to fajny serial jest. Obejrzenie całego pierwszego sezonu też nic Wam nie da, bo [spoiler] potem zmienia się Doktor [/spoiler].
 
  podziel si� tym postem na:
Em.patia 
Blogger.Klub


Imię: Paula
Wiek: 30
Dołączyła: 08 Wrz 2013
Posty: 33
Miasto: Opole/Wrocław

Wysłany: 2013-11-23, 17:49   

Ja stanowczo polecam zaczęcie od 5 sezonu. Kolega poradził mi, żebym właśnie tak zaczęła przygodę z serialem. Wystarczył jeden odcinek, żebym całkowicie się wciągnęła i pokochała Doktora. Potem wróciłam do 2 sezonu i stwierdziłam, że poprzedni Doktor jest całkiem inny, ale również fantastyczny. Pierwszy sezon był nudnawy, ale i tak go obejrzałam, bo ciężko mi było przejść na codzienność bez chociaż jednego odcinka serialu.

Także, Htsz, skoro widziałeś już kilka początkowych odcinków, to wiesz kto to Doktor i Rose, więc spokojnie możesz przeskoczyć do świątecznego odcinka między pierwszym a drugim sezonem. Nazywał się chyba "Świąteczna inwazja" czy jakoś tak. Tam już jest nowy Doktor. Albo po prostu zacząć od 5 sezonu. Wprawdzie sezony są ze sobą powiązane, ale i tak się połapiesz. :)
______________________________________________________
Drems don't work, unless you do.
 
  podziel si� tym postem na:
Lenalee 
Blogger.Klub


Wiek: 29
Dołączyła: 29 Lis 2013
Posty: 53

Wysłany: 2013-11-29, 20:11   

Ja za to stanowczo odradzam pomijanie poprzednich sezonów i zaczynanie dopiero od 5, bo wiele, bardzo wiele się przy tym traci. Tak szczerze to nie za bardzo rozumiem ludzi pomijających 9 Doktora czy nawet 10 (są też tacy), ale to ich wybór i całkowicie to szanuję. :)
Uwielbiam ten serial i w moim prywatnym rankingu znajduje się na 2 miejscu. Najbardziej lubię Tennanta w roli 10 Doctora i naprawdę ciężko mi było pogodzić się z jego odejściem, nie potrafiłam zaakceptować Matta jako 11 Doktora, ale kiedy teraz myślę, że i on niedługo odejdzie to zdaję sobie sprawę z tego, że mimo wszystko będę tęsknić. ;)

Htsz, początek może wydać się tandetny i nie ma się co dziwić (ja też odniosłam takie wrażenie), ale im dalej tym lepiej, efekty na znacznie lepszym poziomie itd. Nie polecałabym zaczynanie od jakiegoś późniejszego sezonu, bo wszystkie sezony w jakiś sposób się ze sobą łączą i w późniejszym czasie pojawiają się nawiązania (nawet takie najmniejsze) do tego, co było wcześniej i warto to zaobserwować. ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Em.patia 
Blogger.Klub


Imię: Paula
Wiek: 30
Dołączyła: 08 Wrz 2013
Posty: 33
Miasto: Opole/Wrocław

Wysłany: 2013-11-29, 20:22   

To, że warto zobaczyć poprzednie sezony i że są nawiązania to fakt. Ja właśnie dlatego wróciłam do poprzednich sezonów po obejrzeniu tych ze Smithem. Chciałam wiedzieć więcej o Doktorze, bardziej go rozumieć. Ale dla kogoś, kto jeszcze nie został whomaniakiem przejście przez pierwszy sezon może się okazać za nudne. Szkoda byłoby się zrazić do tego naprawdę nieprzeciętnego serialu. :)
______________________________________________________
Drems don't work, unless you do.
 
  podziel si� tym postem na:
Kot.kot 
Blogger.Klub


Dołączyła: 24 Mar 2013
Posty: 58
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-11-30, 10:56   

Ja też nie jestem przekonana do pomysłu z oglądaniem od 5 sezonu, ale może dlatego, że w głowie mi się nie mieści jak można pominąć 10 Doktora i wrócić do niego dopiero po 11 :D

Poza tym, gdyby ktoś teraz zaczął oglądać o 5 sezonu do odcinka rocznicowego i potem postanowił wrócić do 1... to cóż, sezony 1-4 mogą wydawać się trochę bez sensu jeśli się ich nie widziało przed "The Day Of The Doctor" ( SPOILER tak, wiem, oni nic nie pamiętają, ale mnie to jakoś nie przekonuje).
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz