Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2014-06-03, 22:41
Autor Wiadomość
morzemysli 
WordPress.Klub


Wiek: 38
Dołączył/a: 11 Lis 2013
Posty: 42
Miasto: Gdynia

Wysłany:    [ocena] eChemia.net

Hej,

Stworzyłem nowy projekt blogowy - popularnonaukowy tłumaczący w prosty sposób chemię. Chętnie poznałbym opinie do co wyglądu - czy się podoba, co byście zmienili itd. Na razie jest 1 post tylko, ale po kolei będą przybywać nowe.

Adres: http://echemia.net/
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Marian381 
WordPress.Klub


Dołączył/a: 04 Sty 2014
Posty: 47

Wysłany: 2014-01-08, 09:03   

Kolory ładnie dobrane, ale rzuca się w oczy ten podwójny boczny panel. Według mnie nie pasuje zupełnie, najlepiej wsadź wszystko do jednego. Będzie to lepiej wyglądało przy większej ilości wpisów.
Osobiście uważam, że to logo jest zbyt duże, nie lubię gdy muszę przewijać już na samej górze aby zobaczyć treść. To takie moje drobne uwagi, powodzenia życzę. :)
 
  podziel si� tym postem na:
m_okry 
Blogger.Klub


Imię: Marcin
Pomógł: 3 razy
Wiek: 32
Dołączył/a: 18 Lis 2013
Posty: 137
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2014-01-09, 01:21   

Fajny pomysł, eleganckie wykonanie :) Podoba mi się i nie mam zastrzeżeń. :)
______________________________________________________
wiekdwudziesty.pl

naswiezympowietrzu.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
morzemysli 
WordPress.Klub


Wiek: 38
Dołączył/a: 11 Lis 2013
Posty: 42
Miasto: Gdynia

Wysłany: 2014-01-09, 08:19   

@Marian - sądzę, że po pewnym czasie, kiedy pojawi się więcej treści i możliwości na stronie (będzie rozbudowywana o różne opcje) to 2 sidebary będę konieczne, żeby ważna treść nie zniknęła.

@m_okry - dzięki :)
 
  podziel si� tym postem na:
Ggusienka 
Blogger.Klub

Dołączyła: 06 Gru 2013
Posty: 33

Wysłany: 2014-01-09, 11:34   

Podoba mi się wygląd i sam pomysł stworzenia strony o takiej tematyce:) Szkoda, że nie kilka lat wcześniej, bo może by i mi się przydało;) Ale synek może skorzysta:)
______________________________________________________
http://pozytywnespojrzenie.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
mopsta 
Blogger.Klub

Imię: Jacek
Dołączył/a: 08 Maj 2011
Posty: 36

Wysłany: 2014-01-10, 13:35   

Kolory dobrane ładnie, aczkolwiek jak dla mnie jest trochę zbyt pusto - nie chodzi mi jednak o treść bloga, a elementy strony.
 
  podziel si� tym postem na:
Riboq 
Blogger.Klub


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Gru 2013
Posty: 56

Wysłany: 2014-01-12, 18:33   

Genialne w swojej prostocie :) .
 
  podziel si� tym postem na:
Puszysława 
Blogger.Klub


Dołączyła: 27 Lis 2013
Posty: 59

Wysłany: 2014-01-19, 22:16   

Wyjdę na maruderkę, ale jak na mój gust to tam jest zbyt dużo :D Wyrzuciłabym jeden z nagłówków i pasek boczny, zostawiła tylko logo i rozsuwane menu u góry. Jakoś do niego trzeba by wcisnąć treść. Wtedy będzie można skupić się od razu na treści.

Akurat chemia jest dla mnie mega na czasie, bo zajmuję się przygotowaniami do poprawki z matury. I weszłam w dobieranie współczynników, spodziewając się redoksów :D Tak mi się tylko na myśl nasunęło, że jeżeli ktoś nie umie dobrać współczynników prostych reakcji to może również nie wiedzieć, czym jest taki na przykład kwas jednoprotonowy. Ale widzę, że ludziom się podoba! W sumie przyznaję, że pomysł na stronę niezły, niezły.
______________________________________________________
http://puszyslawa.blogspot.com [blog o kosmetyce i pielęgnacji, subiektywnie i naturalnie]
 
  podziel si� tym postem na:
suvennes 
Blogger.Klub


Imię: Kinga
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 219
Miasto: Katowice

Wysłany: 2014-01-20, 11:26   

Świetna inicjatywa, genialne wykonanie. Raczej nie miałam problemu ze zrozumieniem postów, więc do tego dobrze wytłumaczone. I podoba mi się to, że wszystko jest takie przemyślane i dopięte na ostatni guzik :)

No tak, przecież to chemia, nie ma tu miejsca na brak logiki :yay:

Także ja jestem jak najbardziej za i życzę powodzenia :)
______________________________________________________
1200d - próbuję swoich sił w fotografii :hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
morzemysli 
WordPress.Klub


Wiek: 38
Dołączył/a: 11 Lis 2013
Posty: 42
Miasto: Gdynia

Wysłany: 2014-01-22, 12:03   

@Puszysława - dzięki za opinię. Niemniej, jak pisałem wcześniej - mają pojawić się jeszcze dodatkowe funkcjonalności na stronie w przyszłości, więc dlatego na razie nic nie odejmowałem, żeby potem znowu kawałka strony nie dopisywać :) Co do redoksów - najpierw trzeba się nauczyć prostych reakcji, a dopiero potem czegoś trudniejszego, a redoksy do prostych reakcji nie należą.

@suvennes - cieszę się, że wszystko zrozumiałaś :) Strona nie ma mieć charakteru naukowego bełkotu, bo raczej nie trafi do tych, dla których jest zaprojektowana.

Pozdrawiam!
 
  podziel si� tym postem na:
GoodByAccident
[Usunięty]



Wysłany: 2014-01-22, 21:19   

świetny pomysł, bardzo podoba mi się wygląd strony. Możesz mi wierzyć jestem grafikiem komputerowym strona wygląda cudownie. Widziałam, że dodajesz nawet filmy. Sporo pracy, ale jak to mówią: bez pracy nie ma kołaczy ! :ok: ;) :)
 
  podziel si� tym postem na:
morzemysli 
WordPress.Klub


Wiek: 38
Dołączył/a: 11 Lis 2013
Posty: 42
Miasto: Gdynia

Wysłany: 2014-01-23, 13:36   

@GoodByAccident - miło czytać, tym bardziej, że z grafiką mam zawsze największy problem :) O ile stronę napiszę bez problemu, to brakuje mi inspiracji ze strony graficznej :)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz