Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2014-09-24, 23:15
Autor Wiadomość
DobrakoFy 
Blogger.Klub

Imię: Karol
Wiek: 25
Dołączył/a: 30 Cze 2013
Posty: 19
Miasto: Częstochowa

Wysłany: 2014-01-24, 13:16   

Brakuje mi w tym szablonie czegoś nietypowego :) Troszkę za duże logo, i bym oddzielił pole na tekst z polem na widgety :)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

GoodByAccident
[Usunięty]



Wysłany: 2014-01-24, 14:04   

Dziękuję MałyKuba, poświęciłam temu 10 min i przy pomocy tego forum udało się usunąć ramki :ok:
 
  podziel si� tym postem na:
Puszysława 
Blogger.Klub


Dołączyła: 27 Lis 2013
Posty: 59

Wysłany: 2014-01-24, 22:20   

Właśnie zauważyłam brak ramek, gratulacje! Pamiętam, jak sama się z nimi męczyłam.

Co do mnie - zmniejszyłabym logo i postarała się o jego wyśrodkowanie. Wyśrodkowałabym też karty, bo jakoś tak odstają od reszty. I dodawałabym zdjęcia o szerokości tekstu, to daje bardzo dużo.
______________________________________________________
http://puszyslawa.blogspot.com [blog o kosmetyce i pielęgnacji, subiektywnie i naturalnie]
 
  podziel si� tym postem na:
GoodByAccident
[Usunięty]



Wysłany: 2014-01-24, 23:23   

Puszysława! Naprawdę ogromnie Ci dziękuję. Zastosowałam Twoje wskazówki i wygląda o wiele lepiej, tak czasem jak już długo nad czymś siedzę to nie zauważam najlepszych możliwości zmian. Dziękuję ! zmniejszyłam, wyśrodkowałam logotyp i ograniczyłam karty, wygląda świetnie! Fajnie, że tu jesteś!

Co do obrazków to, ale mi ulżyło gdy to napisałaś, naprawdę nie pierwszy raz próbowałam to zrobić. Dochodząc do wniosku, że jestem wyjątkowym beztalenciem.
Dziś się dopiero udało. :) :ok: PS idę zobaczyć czym się zajmujesz.
 
  podziel si� tym postem na:
Puszysława 
Blogger.Klub


Dołączyła: 27 Lis 2013
Posty: 59

Wysłany: 2014-01-24, 23:48   

Dzięki za podziękowanie. Mówiłam podobne rzeczy kilku ludziom tutaj, ale tylko Ty je zastosowałaś, więc łał. : ) Jest ładnie. Chociaż myślałam o logo i kartach na środek bloga {bo tak mam u siebie}, ale tak też jest spoko.

Powiedzieć Ci, jak publikować zdjęcia na szerokość postów, wszystkie w jednym wymiarze? Ale to już wszystko, co umiem.

PS: Już Cię u mnie widziałam. Piszę jeszcze o kosmetykach : D Ale przeraża mnie to, co tam piszecie. Ani słowa więcej, bo off i Htsz mnie wyrzuci!
______________________________________________________
http://puszyslawa.blogspot.com [blog o kosmetyce i pielęgnacji, subiektywnie i naturalnie]
 
  podziel si� tym postem na:
GoodByAccident
[Usunięty]



Wysłany: 2014-01-25, 00:56   

haha, poprawiasz mi nastrój! z pewnością nikt cię nie wyrzuci . Jesteś zjawiskowa!

A jaki to przepis jest na te zdjęcia na całą szerokość?

Tak czy siak, z twoimi wskazówkami blog wygląda lepiej. Dziękuję Ci niesamowicie! :) :)
 
  podziel si� tym postem na:
GoodByAccident
[Usunięty]



Wysłany: 2014-01-25, 01:03   

PS. Nikt Cię nie wyrzuci, bo naprawdę szkoda by było. :)
 
  podziel si� tym postem na:
Puszysława 
Blogger.Klub


Dołączyła: 27 Lis 2013
Posty: 59

Wysłany: 2014-01-25, 11:56   

Jaka kochana <3

Trzeba na oko ocenić, jaką tekst ma szerokość i do takiej kadrować zdjęcia, a potem przy dodawaniu do posta klikać w oryginalny rozmiar i wyrównanie do lewej {w opcjach zdjęcia}.

Uwagi:
1. Mój szablon automatycznie odsuwał zdjęcie o 5px od lewej strony, znalazłam to w szablonie i usunęłam.
2. Przy ocenianiu na oko wrzuciłam pomiędzy tekst kilka zdjęć, czy tam nawet pasków wyciętych ze zdjęcia o różnych szerokościach i wybrałam ten, który wydawał się być idealnie szeroki. I był, ale teraz jakoś zmieniłam ustawienia i troszkę mi się to rozjechało, choć jest niezauważalne na pierwszy rzut oka. Tylko może być widać, że coś nie gra.
______________________________________________________
http://puszyslawa.blogspot.com [blog o kosmetyce i pielęgnacji, subiektywnie i naturalnie]
 
  podziel si� tym postem na:
GoodByAccident
[Usunięty]



Wysłany: 2014-01-25, 13:02   

muszę przyznać, że twój blog to pierwsza klasa :ok:
 
  podziel si� tym postem na:
GoodByAccident
[Usunięty]



Wysłany: 2014-01-27, 23:49   

PS a pamiętasz może jak z tymi zdjęciami to wykonać? żeby mieć na szerokość tekstu wszystko ? ten kod jak wyglądał pamiętasz ?

pozdrówki Piękna.
 
  podziel si� tym postem na:
Imperfecta 
Blogger.Klub


Imię: Karolina
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 78
Miasto: Południowy Wschód.

Wysłany: 2014-02-01, 03:25   

Jest minimalistycznie, ogólnie lubię to na blogach choć sama nie praktykuję (mam zamiar zacząć).
Nagłówek/logo trochę za duże, ociupinkę bym je zmniejszyła.
Sama kiedyś miałam ogromny nagłówek i nie bardzo wiedziałam, że to tak przeszkadza. :) ogólnie bardzo na plus.
 
  podziel si� tym postem na:
Basia 
WordPress.Klub


Imię: Basia
Pomogła: 8 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 296
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2014-02-03, 17:53   

Generalnie jest fajnie :) Minimalistycznie, przejrzyście ale jest kilka szczegółów do których można się przyczepić ;)
- większe tytuły artykułów - dla mnie one się gubią na stronie głównej.. dałabym im jakiegoś fajnego fonta (może z logo?) i dodała większy whitespace u góry
- fajnie by też było gdyby ikony social media oraz wszelkie buttony (np. wyszukaj) były jednolite.. teraz jeden button masz szary, inny standardowy, ikony czarne - myślę że blog dużo zyska na spójności jak to ujednolicisz
- mieszanie języków polski / angielski... czasem używasz tego czasem innego - ja bym się zdecydowała na jakąś spójność.. np w menu i w sidebarze angielski a treści po polsku, albo wszystko po polsku (+ poprawność językowa .. np "write me" )
- nie wiem czy ktokolwiek używa archiwum - ja bym wywaliła
- followersów z footera przeniosłabym do sidebara
- nie podoba mi się sposób wyróżnienia aktualnie przeglądanej z kategorii w menu (zmienia się czcionka i "idzie do góry") - zrobiłabym raczej pogrubienie / podkreślenie, ew. podniesienie tekstu ale bez zmiany czcionki

Pozdrawiam i powodzenia :)
______________________________________________________
www.SlonecznyBalkon.pl - Moje małe miejskie ogrodnictwo balkonowe :)
Słoneczny Balkon na FB
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz