Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2014-09-24, 23:15
Autor Wiadomość
Recuvan 
Blogger.Klub


Imię: Kacper
Wiek: 24
Dołączył/a: 18 Lut 2014
Posty: 49
Miasto: Grays, United Kingdom

  Wysłany:    [ocena] Just Do One Step

Nazwa: Just Do One Step

Link: Just Do One Step < KLIKNIJ :3

Kategoria: Lifestyle, O życiu, Rozrywka

Autorzy: Recuvan, blog osobisty ;)

Informacje: Chcę się dowiedzieć co myślicie o moich:
-postach;
-design'ie, który nie jest powalający;
-doborze czcionki;
-rozmieszczenia gadżetów;
-zdjęciach;
-ogólnie :) .

Reszta: Każda wasza opinia sugeruje mi to abym działał, zmieniał bloga na lepsze i dalej robił swoje :*.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Peen 
WordPress.Klub


Imię: Paulina
Pomogła: 10 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 19 Lis 2013
Posty: 457
Miasto: Walencja

Wysłany: 2014-02-20, 16:56   

ogólnie jeśli chodzi o treść: typowy blog nastolatka, nie ma na nim nic, co mogłoby zainteresować kogoś, kto Cię nie zna.

szablon jest paskudny, boli az jak sie na niego patrzy, masz tu na wszelki wypadek strone z szablonami, ktora zawsze polecam osobom nie mogącym znaleźć nic dla siebie:
http://btemplates.com/

czcionka w postach niewygodna do czytania. Używaj pogrubienia tam, gdzie jest potrzebne, nie wszędzie. I nigdy, nigdy, NIGDY comic sans

zdjęcia wyglądają źle, bo nie są jednej wielkości.


Ogólnie: jak mówiłam, blog raczej tylko dla Twoich znajomych (realnych czy wirtualnych), ale ułatw im czytanie go i popracuj nad estetyką
 
  podziel si� tym postem na:
Recuvan 
Blogger.Klub


Imię: Kacper
Wiek: 24
Dołączył/a: 18 Lut 2014
Posty: 49
Miasto: Grays, United Kingdom

Wysłany: 2014-02-20, 17:37   

Blogiem chce zainteresowac czytelnikow poprzez fotografie, bede zmienial jego temat wlasnie na fotograficznego bloga.

Używam teraz czcionki Coming soon a nie Comic Sans do tytułów postów i gadżetów, a czcionkę strony i postów zmieniłem na czytelniejszą ;) .

Zdjęcia zamieszczam już w jednej wielkości, co będzie widać za jakąś godzinkę w poście.

Nad szablonem będę jeszcze dużo pracował, podejrzewam że przerobię gotowca. Dziękuję za stronę, chociaż już ją znałem :P .

//Post gotowy ;) .
 
  podziel si� tym postem na:
Peen 
WordPress.Klub


Imię: Paulina
Pomogła: 10 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 19 Lis 2013
Posty: 457
Miasto: Walencja

Wysłany: 2014-02-20, 18:44   

ale co w tych fotografiach ma zainteresowac? Nie sa ani technicznie dobre, ani nie pokazuja nic nowatorskiego
 
  podziel si� tym postem na:
Recuvan 
Blogger.Klub


Imię: Kacper
Wiek: 24
Dołączył/a: 18 Lut 2014
Posty: 49
Miasto: Grays, United Kingdom

Wysłany: 2014-02-20, 18:51   

Natura, infrastruktura w moim mieście i na obrzezach. Znam dużo pięknych miejsc, tylko musiałbym do nich pojechać a są dosyć blisko mnie. A te zdjęcia, które są na blogu pokazują tylko park, który nie jest "nowatorski" :O. Pozatym będę dopiero zaczynał...
 
  podziel si� tym postem na:
Peen 
WordPress.Klub


Imię: Paulina
Pomogła: 10 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 19 Lis 2013
Posty: 457
Miasto: Walencja

Wysłany: 2014-02-20, 18:59   

trzeba miec talent, duze umiejetnosci i wiedze, zeby w ciekawy sposob pokazac fotografie architektury czy krajobrazu w interesujacy sposob.

Mialam na mysli pokazanie normalnych rzeczy w nowatorski sposob, zle sie wyrazilan
 
  podziel si� tym postem na:
Recuvan 
Blogger.Klub


Imię: Kacper
Wiek: 24
Dołączył/a: 18 Lut 2014
Posty: 49
Miasto: Grays, United Kingdom

Wysłany: 2014-02-20, 20:09   

Jak na razie nawet nie spróbowałem, pisze o zyciu poniewaz jeszcze nie znalazlem mojego celu, fotografia, pisanie tekstow piosenek, opowiadania. Podejrzewam, że nawet jak już go znajdę to i tak będę go przeplatał z moim życiem. Czyli to oznacza że mój blog będzie w połowie nudny na zawsze? ; / Jestem niwy w blogosferze więc prosiłbym o większą wyrozumiałość ; ).
 
  podziel si� tym postem na:
Peen 
WordPress.Klub


Imię: Paulina
Pomogła: 10 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 19 Lis 2013
Posty: 457
Miasto: Walencja

Wysłany: 2014-02-20, 20:16   

no niestety, musisz sie liczyc z tym, ze o ile nie jestes slawny, czytanie o Twoim zyciu ciekawi tylko Twoich rodzicow i kilkoro znajomych
 
  podziel si� tym postem na:
Recuvan 
Blogger.Klub


Imię: Kacper
Wiek: 24
Dołączył/a: 18 Lut 2014
Posty: 49
Miasto: Grays, United Kingdom

Wysłany: 2014-02-20, 20:48   

No ok. A gdybym zaczął poruszać głębsze tematy? Tolerancja, równość, miłość. Myślę że jest sporo osób których interesują takie tematy. Coś o tym wiem, w Anglii koledzy z różnych kraji, mam przyjacieli biseksualnych, sporo jest takich rozwinieć tylko wtedy o czym byłby blog? Społeczność?
 
  podziel si� tym postem na:
Peen 
WordPress.Klub


Imię: Paulina
Pomogła: 10 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 19 Lis 2013
Posty: 457
Miasto: Walencja

Wysłany: 2014-02-20, 20:54   

nie wiem czy to nie za trudne tematy na ten wiek. przede wszystkim popracuj nad warsztatem pisarskim, bo nie wazne o czym, wazne zeby bylo ciekawie
 
  podziel si� tym postem na:
Agneskowa 
Blogger.Klub


Imię: Agnieszka
Dołączyła: 31 Lip 2013
Posty: 53
Miasto: Legnica

Wysłany: 2014-02-21, 11:04   

Nie jestem specjalistką jeśli chodzi o prowadzenie bloga, ale chciałabym napisać i kilku istotnych rzeczach, które zauważyłam u ciebie na blogu.
- zdjęcia: Nie zawsze muszą być profesjonalnie wykonane, gdyż nie każdy posiada talent i sprzęt do robienia zdjęć. Staraj się żeby zdjęcia były wyraźne, możesz pobawić się też z jakimś programem graficznym.
Postaraj się, aby zdjęcia nie miały rożnych wielkość i aby były dobrze widoczne na blogu, jednak aby nie były bardzo rozciągnięte.
- szablon: faktycznie mógł by być lepsze, ale jeśli chodzi o tło to bardzo mi się podoba i można wykonać z niego bardzo fajny nagłówek. Kilka trików i szablon wyglądałby ładnie i estetycznie.
-posty: możesz np. pisać o tym jak żyje się nastolatkowi w UK, możesz poruszać ciekawe tematy, które interesują innych.

To chyba na tyle ;)
______________________________________________________
http://pocztowki-ag.blogspot.com/ > Blog o mojej pasji.
 
  podziel si� tym postem na:
Recuvan 
Blogger.Klub


Imię: Kacper
Wiek: 24
Dołączył/a: 18 Lut 2014
Posty: 49
Miasto: Grays, United Kingdom

Wysłany: 2014-02-21, 13:56   

Agneskowa, posłucham się do twoich rad ;)

Zdjęcia - jeden rozmiar, nie rozciągnięte oraz wyraźne.
Szablon - nie mam pomysłu, ale ten twój z nagłówkiem z tlen galaxy jest ciekawy;).
Pisanie - masz rację, zapomniałem pisać o szkole, rozmawianiu i całej reszcie w UK
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz