Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Justek 
WordPress.Klub


Imię: Justek
Wiek: 34
Dołączyła: 31 Sie 2013
Posty: 54
Miasto: Kraków

Wysłany: 2014-02-21, 17:32   

Ostatnio też na świeżo. Na mientowo :)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

wilczi91 
Blogger.Klub

Dołączyła: 27 Sie 2013
Posty: 39

Wysłany: 2014-02-26, 17:18   

Jak na razie nie opracowuje materiałów na posty do przodu, ewentualnie przy wolnym weekendzie zbieram raczej tematy, a sama treść przychodzi z tzw. weną :) )
 
  podziel si� tym postem na:
17blackand29red 
Blogger.Klub


Wiek: 28
Dołączyła: 25 Lut 2014
Posty: 28
Miasto: Kluczbork

Wysłany: 2014-03-02, 19:46   

Ja mam takie zeszyt w którym zawsze zapisuje parę pomysłów na notkę i potem sprawdzam który był by najciekawszy. Często jest tak ,że w szkole albo w wolnej chwili opracowuje trochę ten konkretny wpis w zeszycie a potem dokańczam i dopracowuje już konkretnie na blogu. Tym spodobem, jesli długo nie przyjdzie mi pomysł na fajną notką, biorę z listy kolejny który by mi się spodobał i opacowuje go więc jak narazie materiału mi nie brakuje :)
 
  podziel si� tym postem na:
Igaigaiga 
Blogger.Klub

Dołączyła: 12 Paź 2013
Posty: 23

Wysłany: 2014-03-03, 20:02   

Jak mam pomysł to od razu zapisuję go na blogu w szkicach i zwykle od razu piszę notkę, mam przygotowane zawsze kilka postów na zapas, gdybym nie miała czasu napisać :)
 
  podziel si� tym postem na:
Gamon 
WordPress.Klub

Dołączył/a: 17 Mar 2014
Posty: 38
Miasto: Lodz

Wysłany: 2014-03-17, 13:10   

Zanim w ogóle wystartowaliśmy mieliśmy przygotowane około 10-15 wpisów (część była tylko naszkicowana). Takich, które powinny być zawsze aktualne. Nie planujemy chronologii wrzucania wpisów także zawsze może nam wpaść coś świeższego. Do tej pory mamy jeszcze zapas i mamy zamiar właśnie z takim zapasem funkcjonować bo regularność jest istotna, a praca - studia i w ogóle życie może nam zapewnić "słabszy" miesiąc.
 
  podziel si� tym postem na:
elleth 
Blogger.Klub

Dołączyła: 20 Kwi 2013
Posty: 17
Miasto: świętokrzyskie

Wysłany: 2014-03-17, 20:06   

Piszę w wolnej chwili, tematów do przodu mam kilkanaście. Chciała kiedyś napisać kilka postów w razie dłużej przerwy, ale jakoś nie mogę.
______________________________________________________
gagatkowoagatowo.blogspot.com - blog parentingowo-pedagogiczno-czytelniczy
 
  podziel si� tym postem na:
Qrkoko 
WordPress.Klub


Imię: Agata
Dołączyła: 16 Lut 2014
Posty: 154
Miasto: Białystok

Wysłany: 2014-03-17, 21:40   

Gamon napisał/a:

Do tej pory mamy jeszcze zapas i mamy zamiar właśnie z takim zapasem funkcjonować bo regularność jest istotna, a praca - studia i w ogóle życie może nam zapewnić słabszy miesiąc.

Mam ten sam problem z brakiem czasu i ewentualnym słabym okresem, a regularność bloga zobowiązuje, więc na czarną godzinę mam przygotowane posty na rok w przód :)
______________________________________________________
Zabierz babci szydełka - rękodzieło jest dla młodych!
 
  podziel si� tym postem na:
Giedezet 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 16 Mar 2014
Posty: 18

Wysłany: 2014-03-22, 18:24   

Jak wymyślę temat, to staram się go robić od razu. Jak nie to zostawiam go i zbieram informacje do niego.
______________________________________________________
http://zawszedokonca.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
MadeByKate 
Blogger.Klub


Dołączyła: 17 Mar 2014
Posty: 34
Miasto: Trójmiasto

Wysłany: 2014-03-22, 19:43   

Chciałabym mieć jak Wy przygotowane tematy i prace do pokazania w zapasie, ale niestety tak nie jest. Założyłam bloga niedawno i też dopiero od niedawna prace spod moich rąk wychodzą z jako taką regularnością. Wcześniej cierpiałam na brak weny, przepracowanie i zmęczenie chorobą. Ostatnio zdrowie się poprawiło, a wraz z nim przyszły chęci na rękodziełowanie :) Więc tak naprawdę posty pojawiają się w więkoszości tuż po wykonaniu bieżącej pracy.
______________________________________________________
https://m-b-k.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
PannaNienaganna 
Blogger.Klub
Szukam męża


Imię: Dominika
Wiek: 32
Dołączyła: 03 Lip 2012
Posty: 149
Miasto: Wrocław / Bristol

Wysłany: 2014-03-22, 22:31   

Jeeejku, jak mam wenę to sobie 30 dni do przodu wszystko ładnie ogarniam. A potem BUM i po miesiącu okazuje się, że lenistwo mnie wykiwało i trzeba na nowo tyrać. Z tym że ogrom postów piszę regularnie co 2-3 dni, na świeżo.
______________________________________________________
[you] , a Ty kim, kim dla mnie...?
 
  podziel si� tym postem na:
NagorszyBlog 
WordPress.Klub

Dołączyła: 16 Mar 2014
Posty: 20

Wysłany: 2014-03-23, 15:37   

Co prawda mam kilka "dodatkowych" notek, ale wątpię, żeby kiedykolwiek zostały opublikowane. Po prostu już ich "nie czuję". Ogólnie rzadko piszę coś do przodu. Jak dostanę olśnienia to siadam do pisania od razu, a jak nie mam weny to nie piszę nic :)
 
  podziel si� tym postem na:
wartosz 
WordPress.Klub


Wiek: 31
Dołączył/a: 25 Lis 2012
Posty: 16
Miasto: Poznań

Wysłany: 2014-03-23, 17:43   

W notatce na Evernote mam kilkaset tematów. Taki mam styl pracy, że poświęcam sobie dziennie 10 minut z stoperem w ręku, na wymyślanie nowych, ciekawych tematów. Na początku każdego miesiąca, z ogromnej listy wybieram sobie kilkanaście z nich. Potem na początku każdego tygodnia precyzuje to sobie, planując pisanie z wyprzedzeniem. Muszę przyznać, że to rewelacyjne narzędzie, bo nigdy nie mam twórczego kryzysu i tendencji " Nie mam o czym pisać"...

Prócz tego, korzystając ze strony DATY PREMIER wypisuje sobie, co dokładnie chce w danym miesiącu zrecenzować. Muszę przyznać, że trudno narzekać na brak pomysłów :)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz